TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:15 FARMA [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:20 NCIS: Los Angeles V. 20/24 [i] 01:10 Lovec zločincov II. 1/22 [i] 02:00 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 02:40 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 10/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v country štýle [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 14:45 Recept na život 59/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naše deti [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 Kapitán Cain: Spravodlivosť 2/8 [i] 23:20 Recept na život 59/65 [i] 00:00 Naše deti [i] 01:30 Kapitán Cain: Spravodlivosť 2/8 [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:40 Bolo to dávno,pradávno... [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Odboj 1/6 [i] 11:25 Kytica ľudových melódií [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Generácia [i] 13:15 Svetový skautský Moot Mexiko 2OOO [i] 14:00 PARK2 [i] 15:00 Z hôr a lesov: Rok v Poloninách [i] 15:25 Národnostný magazín: Poľský [i] 15:55 Rajské záhrady: Konopiště [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vlkolínec [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sám: Supermani [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - AGENT EMO [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Koyaanisqatsi [i] 21:35 GEN.sk: Mikuláš Huba [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Malá Viera [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA: Spravil zo mňa trosku [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivý otec [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i] 10:55 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:45 VTEDY NA ZÁPADE [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 4 [i] 01:40 Motív II. 10 [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA A [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 10 [i] 06:15 Faktor strachu II. 13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie [i] 09:05 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 11:45 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod, Testament 11,12 [i] 13:30 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7 [i] 14:20 Faktor strachu II. 15 [i] 15:20 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5, 6 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 17,18 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 20:35 Láska v utajení [i] 22:50 Vychádzajúce slnko [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 25,26 [i] 03:10 Späť v hre 6,7 [i] 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:10 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 07:55 Medium IV. 14 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 09:45 Tým Škorpion I. 12 [i] 10:45 Falco - příběh poldy I. 6 [i] 11:55 Medium IV. 14 [i] 12:50 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 13:45 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 16:00 Falco - příběh poldy II. 1 [i] 17:05 Medium IV. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 21:00 Jak prosté IV. 8 [i] 21:55 Mad Dogs I. 3 [i] 23:05 Criminal Minds Xi. 3 [i] 00:05 Vražedná čísla VI. 7 [i] 01:00 Jak prosté IV. 8 [i] 01:55 Mad Dogs I. 3 [i] 02:50 Vražedná čísla VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Nekončící léto 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): V dobrém i zlém 3 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Šílené vynálezy 9 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Speciály 4. série) (Series 4): Speciál se super býkem 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Šílené vynálezy 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Rád, mám rád [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Revizoři [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Totožnost 9/14 [i] 21:00 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Máš-li kam, leť výš [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Věda a náhoda: Revoluce v lidské sexualitě [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 09:55 Londýnské metro 3/3 [i] 10:55 Stroje - to je moje! [i] 11:05 S gurmánem na cestách II.: Sydney [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Krajiny duše Patrika [i] 12:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1966 1092/2379 [i] 13:20 Skrytý život mloků [i] 13:35 Věda na vlastní kůži 35/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 15:40 Kryštof Kolumbus a jeho mapy [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Tajemství [i] 17:30 Nový Zéland 3/5 [i] 18:15 Na cestě po Bogotě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Vesmír: Výlet ke kometám [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Pacient Hitler [i] 20:55 Vzestup dronů [i] 21:50 Love Story [i] 23:30 Bandité v Miláně [i] 01:05 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 01:30 Jak se staví jezero [i] 01:40 Národ nezletilých vrahů? [i] 02:10 Ukryto za zdí [i] 02:35 Příběhy železné opony [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3020 [i] 10:05 Na vodě: Vánoce 12 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Sue Thomas: Agentka FBI 10 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 10 [i] 14:40 Dr. House II: Sázka na život 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatba jako řemen 507 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3021 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, jahody [i] 21:45 Mentalista VI: Černá srdce 21 [i] 22:40 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Na Svatého Valentýna 18 [i] 00:20 Dr. House II: Sázka na život 17 [i] 01:15 Tělo jako důkaz III 10 [i] 02:00 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatba jako řemen 507 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Cena za slávu 4 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 07:10 M*A*S*H 51 [i] 08:00 M*A*S*H 52 [i] 08:55 M*A*S*H 53 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Hodný, zlý a nemluvně 10 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Dvojí život 30 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Hadí uštknutí 29 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 14:35 Castle na zabití VI: V žáru 11 [i] 15:35 Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Matka 18 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Hannover: Dvojí život 30 [i] 02:35 Policie Hamburk V: Hadí uštknutí 29 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 93-94/102 [i] 06:45 Sila 91 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 75/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 31-32/172 [i] 16:40 Indická nevesta 104-105 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:30 Monk V. 10/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Monk V. 11/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 71-72 [i] 23:25 Upírske denníky V. 13/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Letní čas0 [i] 13:50 Poslední templář 1 [i] 15:15 Poslední templář 2 [i] 16:45 Věž smrti0 [i] 18:45 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:20 Zakázané království0 [i] 22:00 Královský víkend0 [i] 23:35 Dokonalý únik0 [i] 01:10 Dom Hemingway0 [i] 02:45 7 pod nulou0 [i] 04:15 Arthur Newman0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Atletika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:05 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 07:20 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 08:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 10:20 Thor: Kladivo bohů [i] 12:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 14:20 V utajení 3: Dovolená v ráji 3 [i] 15:20 Spravedlnost v krvi 4: Nepsaná pravidla 1 [i]