TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:40 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:15 Návštevníci 2 [i] 10:45 10 000 pred Kristom (HD) [i] 12:50 Medailón (HD) [i] 14:35 CHART SHOW [i] 16:40 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:05 Smrtonosná zbraň 4 (HD) [i] 01:35 Expendables: Nezničiteľní [i] 03:10 Medailón (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Macko Uško [i] 06:45 Veselá farma III [i] 06:50 Zvedavý George [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:30 Pingu [i] 07:35 Calimero [i] 07:50 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:05 Garfield IV. [i] 08:20 Krajina dávnych vekov [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Škriatok 1/11 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 10:15 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 15:05 Anton Špelec, ostrostrelec [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 22:00 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 03:55 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Test magazín: Test magazín: Sladká mletá paprika [i] 06:25 Kultúrne pamiatky Slovenska: Mestský hrad v Kremnici [i] 06:35 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 09:00 Halali [i] 09:25 Família: Família - Neviditeľný nepriateľ [i] 10:00 Slávnostná svätá omša [i] 11:45 Čarovný meč [i] 12:35 Orientácie [i] 13:05 Folklórny festival Detva: KEĎ SA SLOVÁK NA DOLNÚ ZEM POBERAL [i] 14:45 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga: Spartak Trnava - MŠK Žilina [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 19:35 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 19:40 Macko Uško [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Odboj 1/6 [i] 21:10 Wallander: Kým príde mráz [i] 22:40 Divadlo nás baví: Vrátila sa raz v noci [i] 22:55 Vrátila sa raz v noci [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:40 Denník slabocha 2 [i] 08:50 Káčerovo [i] 09:35 Pat a Mat [i] 09:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:45 Avatar [i] 15:20 Šanghajskí rytieri [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Iron Man 3 [i] 23:40 Masaker v Tombstone [i] 01:50 Grázli z vidlákova [i] 03:50 KRIMI 04:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Lovci nacistov 7 [i] 07:00 Prvé oddelenie [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 09:15 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 10:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 10 [i] 11:25 Reťazová reakcia [i] 14:00 Fórky, vtipky XXIV. [i] 14:30 Mafiánka [i] 16:30 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 18:50 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 20:35 Slečna zamilovaná [i] 22:40 Piraňa 3DD [i] 00:20 Ničitelia mýtov II. 12,13 [i] 02:15 Črepiny [i] 04:15 Piraňa 3DD [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 08:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 09:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 11:15 Jak prosté III. 16 [i] 12:15 Jak prosté III. 17 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 13 [i] 16:05 Tým Škorpion I. 14 [i] 17:00 Medium III. 21 [i] 18:00 Medium III. 22 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 21:00 Střelec v ohrožení [i] 22:55 Medium III. 14 [i] 23:55 Jak prosté IV. 7 [i] 00:55 Střelec v ohrožení 1 [i] 02:45 Medium III. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 16 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Král vozů Camaro 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 09:55 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník (Series 4): Anglie 4 [i] 10:50 Troy (Series 2) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 13:30 Likvidátor (Series 2): Otázka důvěry 4 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2): Inkasovat 5 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Fiat 500 8 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Vězeňský dozorce 2 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 4 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 21:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 22:00 Šerpa [i] 00:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Země nikoho 1 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Hlavně potřebujeme vodu 9 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 02:40 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 03:30 Šerpa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Zlaté dno [i] 08:10 Úsměvy Pavla Kříže [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 My všichni školou povinní: Podnájem 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kočičí princezna [i] 14:05 Fany [i] 15:45 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 3/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pět mrtvých psů 3/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 7 dní hříchů [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 01:00 Sezóna za vodou 3/6 [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:15 13. komnata Hedy Čechové [i] 02:40 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 02:50 Manéž Bolka Polívky [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lodě, které psaly historii: Život a smrt parníku America [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1092/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Z Baťova: Zlína 4 [i] 09:35 KAMU ve Vietnamu [i] 10:00 Největší tankové bitvy III.: Boje v Pacifiku [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Nosorožec dvourohý [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Zvířecí legrácky 2/10 [i] 12:55 Francie s ozvěnou domova [i] 13:15 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Krajiny duše Patrika [i] 14:40 Ženy, které psaly historii: Sophie [i] 15:35 Na plovárně s Petrem Čornejem [i] 16:05 Na cestě po Bogotě [i] 16:30 Až na kraj světa: Země strachu [i] 17:25 Život na Zemi: Plazi a obojživelníci [i] 18:15 Krajinou domova: Divoké Jeseníky 1/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Střelec [i] 21:45 Bandité v Miláně [i] 23:20 Svět podle TV Russia Today [i] 00:00 Libanon, pokladnice života [i] 00:50 Babylon [i] 01:20 Spiritualita v byznysu [i] 01:45 Folklorika [i] 02:10 V sousedství s hrozící vodou [i] 02:30 Zuzana Brázdová - prorektorka [i] 02:45 Hledači opálů [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 Notes [i] 04:15 Jundrov je krásnější než Kampa [i] 04:25 V duchu betonu [i] 04:50 Stroje - to je moje! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:25 Spiderman 8 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 3 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti II 12 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show II 23 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 4 [i] 08:35 Krok za krokem IV 16, 17 [i] 09:30 Víkend: Zázraky na počkání [i] 10:30 Gympl s (r)učením omezeným: Kikina 72 [i] 11:50 Jumanji [i] 13:55 Cesta peklem [i] 15:40 Za trnkovým keřem [i] 17:15 Rytíři ze Šanghaje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Vánoce 12 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:55 Krvavý příliv [i] 00:05 Mentalista V: Pravidla Rudého Johna [i] 00:50 Volejte Novu [i] 01:25 Krok za krokem IV 16, 17 [i] 02:10 Áčko: Už nikdy více k psychologovi [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Kikina 72 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel III: Studený pot 3 [i] 06:55 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 07:25 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 07:55 Tajemství války: Stíny šestidenní války 26 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Malé lži 17 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Oslnivá krása 9 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Brutální žihadlo 12 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Kód smrti [i] 00:55 Tři mušketýři II: Marnotratný otec 8 [i] 02:00 Vegas I: (I)legální 4 [i] 02:50 Vraždy podle Agathy: Čarodějka z Wyckhaddenu 8 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne VIII. 12-13/25 [i] 05:50 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 07:35 Frasier [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Taká obyčajná rodinka IV. 10-12/24 [i] 12:10 Roztomilé mrchy II. 15-16/25 [i] 14:50 Bolesti slávnych IV. 4/16 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 17:50 Nezvestná [i] 20:00 Mandolína kapitána Corelliho [i] 22:30 Blízko smrti [i] 00:20 Mandolína kapitána Corelliho [i] 02:20 Blízko smrti [i] 03:40 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 25 [i] 06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Mr. Jones0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Život podle Dana0 [i] 13:50 Brilantní plán0 [i] 15:40 Poslední templář 1 [i] 17:05 Poslední templář 2 [i] 18:30 Počátek Země Nezemě0 [i] 20:00 Věž smrti0 [i] 22:00 Dokonalý únik0 [i] 23:35 7 pod nulou0 [i] 01:10 Mnich0 [i] 02:45 Mobius0 [i] 04:30 Královský víkend0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:00 Sports Insiders [i] 08:30 Šerm [i] 10:00 Atletika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 06:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 07:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 08:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 09:00 Garde [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 15:00 Ledová zkáza [i] 17:00 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16 [i] 19:00 A férjem védelmében 7: Episode 16 16 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 21:00 Rytíři nebes [i] 23:30 Sejmi eso 2 [i] 01:20 Boj o dědictví [i] 03:10 Ledová zkáza [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 4 [i] 06:00 Divoké Německo 2 [i] 07:05 Divoká zvářata, divoký život 6 [i] 08:05 Úžasný svět opic 2 [i] 09:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 13 [i] 10:00 Ve stopách Šerpů0 [i] 11:00 Autem napříč Amerikou 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 2 [i] 13:00 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Ve stínu kakaovníku 2 [i] 14:00 Nebezpečný meteorit0 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 16:00 Alexandr Veliký 2 [i] 16:55 Herculaneum - druhé Pompeje0