Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:05 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 09:45 Teória veľkého tresku I. 11/17 [i] 10:15 MASTERCHEF [i] 12:45 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:25 10 000 pred Kristom (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Na vlastnú päsť [i] 22:35 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:40 Na vlastnú päsť [i] 02:20 Kazateľ [i] 03:40 Agent bez minulosti II. 13/13 [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída II.: Telemon 3/13 [i] 10:40 PARK [i] 11:10 On air [i] 11:40 Ujo maliar pozýva: Kvákačka [i] 12:15 Julie Lescautová X.: Zahrajte na husliach 1/5 [i] 13:45 Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 13:55 Búrlivé výšiny [i] 15:50 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Berlín [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rukojemník [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Búrlivé výšiny [i] 00:25 Čo ja viem [i] 02:00 Nečakané stretnutia [i] 02:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rukojemník [i] 03:20 Cestou necestou: Berlín [i] 03:50 PARK [i] 04:20 On air [i] 04:40 Atlantída II.: Telemon 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy RTVS z regiónov [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 09:05 Kultúrne pamiatky Slovenska: Mestský hrad v Kremnici [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve: Metronóm [i] 10:20 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 11:45 VAT [i] 12:15 Magazín EURO 2016 [i] 12:40 Magazín Ligy majstrov [i] 13:10 Magazín Európskej ligy [i] 13:35 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 14:10 Druhý chlieb [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Halali [i] 16:40 Test magazín: Test magazín: Sladká mletá paprika [i] 17:00 Herecké legendy: Ctibor Filčík [i] 17:15 Plukovník Chabert [i] 18:10 Karpatský les [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rominy Kolodziej [i] 20:35 Spalovač mrtvol [i] 22:15 Fargo I 2/10 [i] 23:05 Bitka medzi mužmi [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 TOP STAR [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Káčerovo [i] 08:55 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 6 [i] 10:45 Denník slabocha 2 [i] 13:10 Slečna zamilovaná [i] 15:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:40 Dovidenia, stará mama! 16 [i] 18:20 NAŠI: Udice a návnady [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VTEDY NA ZÁPADE [i] 22:15 Grázli z vidlákova [i] 00:30 Vychádzajúce slnko [i] 03:25 KRIMI 03:50 NAŠI: Udice a návnady [i] 04:25 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 M*A*S*H 66,67 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 Prvé oddelenie [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Lovci nacistov 7 [i] 10:00 M*A*S*H [i] 11:45 EKOTOPFILM: Nevšední ľudia [i] 13:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 15:05 Faktor strachu II. 10,11,12 [i] 17:45 Áno, šéfe! USA III. 8,9 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 20:35 Reťazová reakcia [i] 22:45 Martha Marcy May Marlene [i] 00:55 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 01:40 M*A*S*H [i] 02:55 Prvé oddelenie [i] 03:15 Mafiánka [i] 04:40 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tým Škorpion I. 13 [i] 07:55 Tým Škorpion I. 14 [i] 08:50 Medium III. 21 [i] 09:45 Medium III. 22 [i] 10:45 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 11:40 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 12:35 Amazing Spider-man [i] 15:05 Jak prosté III. 16 [i] 16:05 Jak prosté III. 17 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 21:00 Nikdy to nevzdávej 2 The Beatdown [i] 23:00 Mad Dogs I. 2 [i] 23:55 Vzpomínky IV. 8 [i] 00:55 Nikdy to nevzdávej 2 The Beatdown [i] 02:50 Havaj 5-0 III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 17 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): 1965 Cadilac DeVille a 1984 Monte Carlo 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Goji, bogie a jogi 19 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kanadské žertíky 21 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Podivíni a Řekové 23 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hlavní město romantiků 24 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Godzillí zlato 13 [i] 15:20 Hledači říčních diamantů (Series 1) 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Ed Helms 8 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce 1 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Je to hodná holka 10 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Vodní dýmky 7 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Destruktivní chutě 7 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Je to hodná holka 10 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Vodní dýmky 7 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:45 Padla kosa na kámen [i] 08:30 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Bečkovi [i] 13:45 Jehlice Sluneční paní [i] 14:25 Zlaté dno [i] 15:55 Máš-li kam, leť výš [i] 16:50 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Bavíme se s imitátory [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Oscar [i] 23:30 Muž v ohni [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:35 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bedřichovice nad Temží [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Český ráj [i] 10:50 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 11:40 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 12:55 Paměť stromů: Stromy se na nás dívají [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Máma bonobů [i] 14:35 Pirát sedmi moří [i] 16:10 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:05 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 18:00 Nový Zéland 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Dech života [i] 22:10 Most III 3/10 [i] 23:10 Most III 4/10 [i] 00:10 Prokletý ostrov [i] 02:25 Letecká záchranka: Hradec Králové [i] 02:50 Hotel Praha story [i] 03:15 Chcete je? ZJ [i] 03:20 Konfuciovo dědictví a vliv [i] 03:45 Panna a gay [i] 04:15 Ochránce [i] 04:40 Oral jsem, oral [i] 04:55 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:35 Spiderman 7 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 2 [i] 07:25 Návrat do budoucnosti II 11 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show II 22 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 3 [i] 08:45 Krok za krokem IV 15 [i] 09:10 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek [i] 15:30 Talisman [i] 17:30 50 x a stále poprvé [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:35 Boj o přežití [i] 00:20 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 01:45 Tvoje tvář má známý hlas [i] 03:40 Prásk [i] 04:20 Krok za krokem IV 15 [i] 04:45 Kolotoč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:15 Max Steel III: Pud sebezáchovy 2 [i] 07:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 08:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:10 Ohnivý kuře: Ztracený víkend 16 [i] 11:20 Danielle Steelová: Moji synové [i] 13:20 Kdo jinému kila sčítá... [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Zkažená úča [i] 22:15 Pot a krev [i] 00:45 Vražedná terapie [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 04:15 Vražedná terapie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne VIII. 10-11/25 [i] 05:50 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 07:35 Frasier [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Sultán 54-56/95 [i] 14:35 Bolesti slávnych IV. 3/16 [i] 15:30 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 17:35 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 22:00 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 00:00 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 01:55 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 03:15 Živelná pohroma [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Mr. Jones0 [i] 14:00 První republika 16 [i] 15:00 Letní čas0 [i] 16:45 Život podle Dana0 [i] 18:30 Počátek Země Nezemě0 [i] 20:00 Na život a na smrt0 [i] 22:00 Sedm psychopatů0 [i] 23:50 První republika 16 [i] 00:45 Valdemarův odkaz0 [i] 02:30 Hostel0 [i] 04:00 Sedm psychopatů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Hon na rudého piráta 2 [i] 06:00 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 07:00 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 08:00 V utajení 2: Nikdy neodeslaný dopis 16 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 12:00 A férjem védelmében 7: Episode 16 16 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16 [i] 15:00 Bostonské tornádo [i] 17:00 Cesta Vikingů [i] 19:00 Ledová zkáza [i] 21:00 Náhlá smrt [i] 23:00 Čupakabra [i] 01:00 Cesta zpátky k nule [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 5: Umění války 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální chemie 3 [i] 06:00 Divoké Německo 1 [i] 07:05 Divoká zvářata, divoký život 5 [i] 08:10 Úžasný svět opic 1 [i]