Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 12:40 Monk V. 5/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista IV. 2/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Rodinné prípady [i] 00:30 Top aplikácie [i] 00:45 NCIS: Los Angeles V. 19/24 [i] 01:40 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 02:35 FARMA [i] 03:25 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 2.časť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 9/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah natvrdo [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 17:00 Správna Agáta V. 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Mafiánsky duel Gorila proti Čističovi [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Hamilton: V záujme štátu [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:25 Hamilton: V záujme štátu [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:40 Macko Uško [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PAPUČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Jaroměřice nad Rokytnou [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 10:30 Ráno ako pes [i] 11:35 Pesničky do každého počasia: Na poludnie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:05 Veľké civilizačné ochorenia: Alzheimer - nádej v boji proti zabúdaniu [i] 13:50 Ján Lajčiak [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Z hôr a lesov: Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Karola Kállaya [i] 17:00 Nie si sám: Terchovský hrdina súčasnosti [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PAPUČKY [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 22:30 Smutný príbeh [i] 00:20 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 02:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i] 03:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Vyhadzuje nás z bytu [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Mám rád, no nemilujem ťa! [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Koniec sveta [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 INKOGNITO [i] 15:15 NAŠI [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Avatar [i] 00:10 Fízli v maléroch [i] 02:40 Pekelná jazda 2 [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 64,65 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno sem-tam vraždy IV. 3 [i] 09:45 Motív II. 9 [i] 10:55 M*A*S*H 66,67 [i] 12:00 Kosti X. 13 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 14:00 Faktor strachu II. 14 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 11,12 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vtierka Castle VII. 16 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 19:10 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 20:00 Profesionáli VII.: Preteky chrtov 7,8 [i] 21:45 Vinári: Ochutnávka, Nová generácia 7,8 [i] 23:05 Črepiny [i] 00:25 Tabu VIII. 1,2/8 [i] 02:15 Zločin III. 7,8,9 [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ničitelia mýtov III. 24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 08:00 Medium IV. 13 [i] 09:00 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 11 [i] 10:55 Falco - příběh poldy I. 5 [i] 12:00 Medium IV. 13 [i] 12:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 13:55 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 14:55 Tým Škorpion I. 11 [i] 15:50 Falco - příběh poldy I. 6 [i] 17:00 Medium IV. 14 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 12 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 8 [i] 22:00 Amazing Spider-man 1 [i] 00:30 Myšlenky zločince X. 7 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 03:05 Vražedná čísla VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 12:35 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 3): Záchrana New Orleans 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 3): Stavba Space Tower 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 4): Super rychlá válečná loď 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 21:00 Vražedná pole (Series 1): Rodinné záležitosti 5 [i] 22:00 Neobjasněné případy (Series 2): Paranormální americká dálnice 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Poslední vyhraje 8 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1): Zamotaný parašutista 8 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 02:40 Vražedná pole (Series 1): Rodinné záležitosti 5 [i] 03:30 Neobjasněné případy (Series 2): Paranormální americká dálnice 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:50 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Skokan 35/39 [i] 21:30 13. komnata Hedy Čechové [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sezóna za vodou 3/6 [i] 01:50 Evergreeny Gustava Broma [i] 02:25 Dobré ráno 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 1/10 [i] 09:25 Alžběta II. - královna rekordů [i] 10:15 Cestománie [i] 10:45 Benátky, ostrovní klenot [i] 11:40 Evropa na prodej "Aféry" rozprodeje veřejného [i] 12:35 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Krajinou domova: Divoké Jeseníky 1/8 [i] 13:30 Válečné epizody z archivů: Příběh létající pevnosti [i] 14:15 Největší tankové bitvy III.: Boje v Pacifiku [i] 15:00 Válka v poušti: Tobruk [i] 15:55 Věda na vlastní kůži 35/50 [i] 16:45 Stroje - to je moje! [i] 17:00 Věda a náhoda: Revoluce v lidské sexualitě [i] 17:50 Lodě, které psaly historii: Život a smrt parníku America [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Osvobození: Směr hlavního úderu 3/5 [i] 22:10 Prokletý ostrov [i] 00:25 S gurmánem na cestách II.: Sydney [i] 01:05 Batesův motel III: Smrt v rodině 1/10 [i] 01:45 Batesův motel III: Klub Arkánum 2/10 [i] 02:30 Letecké katastrofy: Klíčový okamžik [i] 03:15 Chcete mě? ZJ [i] 03:40 Love story ze stacionáře [i] 04:10 Folklorika [i] 04:35 S větrníkem v zádech [i] 04:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3019 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: V dobrým i ve zlým 650 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 9 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 9 [i] 14:40 Dr. House II: Výtah do života 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Ze zásady žádné city 506 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3020 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Osamělý jezdec [i] 23:05 Kódované vysílání [i] 00:40 Chcete být milionářem? [i] 02:00 Dr. House II: Výtah do života 16 [i] 02:50 Tělo jako důkaz III 9 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ze zásady žádné city 506 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Dvojí krytí 1 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 07:10 M*A*S*H 49 [i] 08:00 M*A*S*H 50 [i] 08:55 M*A*S*H 51 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Podoba není náhodná 9 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Smrt v první lize 29 [i] 12:25 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Hodný, zlý a nemluvně 10 [i] 15:35 Inga Lindström: Cesta k tobě [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Kdo to je? Co tu chce? 57 [i] 21:35 Šakal [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Místo činu: Hannover: Smrt v první lize 29 [i] 02:45 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 03:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 91-92/102 [i] 06:45 Sila 90 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 74/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 69-70 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 29-30/172 [i] 16:50 Indická nevesta 102-103 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 6/16 [i] 20:40 Mentalista IV. 3/24 [i] 21:30 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 23:45 Smotánka [i] 00:25 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Krok za krokom [i] 02:40 Živelná pohroma [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 McBride: Padlý idol0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:25 Černovous0 [i] 14:55 Mafiánovi0 [i] 16:45 Brilantní plán0 [i] 18:35 Vendeta0 [i] 20:20 Tajemný muž0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz0 [i] 23:50 Hostel0 [i] 01:25 Na život a na smrt0 [i] 03:20 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Zápas [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Na vlastní pěst 1 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 07:20 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 08:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 10:20 Cesta Vikingů [i] 12:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 14:20 V utajení 3: Hon na rudého piráta 2 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 16:20 Beethoven 4 [i] 18:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 19:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 20:20 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16 [i] 23:20 Náhlá smrt [i] 01:20 Cesta zítřka [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 04:15 V utajení 3: Na vlastní pěst 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 05:30 Dinosauři a jejich lovci0 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 07:00 Sportovní vozy 5