TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVI. 2/15 [i] 13:00 Monk V. 4/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 15:00 Mentalista IV. 1/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista IV. 1/24 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles V. 18/24 [i] 01:45 Agent bez minulosti II. 13/13 [i] 02:30 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 03:05 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 1.časť [i] 06:20 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 8/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 2.časť [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 58/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta V. 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Amélia z Montmartru [i] 22:20 Julie Lescautová X.: Zahrajte na husliach 1/5 [i] 23:50 Nerozvážni: Krveľ 5/13 [i] 00:35 Recept na život 58/65 [i] 01:20 Amélia z Montmartru [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:40 Macko Uško [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Jednoduché šťastie [i] 10:25 Potopená katedrála [i] 11:45 Spievanky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Japonsko: človek a príroda v harmónii: Daši - esencia Japonska [i] 13:35 Boj o orbitálnu stanicu Saljut [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z hôr a lesov: Lužné premeny [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Jaroměřice nad Rokytnou [i] 16:10 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 16:25 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 17:00 Nie si sám: Povolania [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Predčasne narodené deti (venované Emme) [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Veľké civilizačné ochorenia: Alzheimer - nádej v boji proti zabúdaniu [i] 21:50 (Ne)celebrity: Iveta Liptáková [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Motorkári [i] 23:00 Profesionál [i] 23:15 5. pluk - Misia Afganistan [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Lúpež kufríka [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Keď ty, tak aj ja! [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Udice a návnady [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:30 Dr. Dokonalý: Spáč 2 [i] 23:30 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 3 [i] 00:35 Motív II. 9 [i] 01:35 OCHRANCOVIA: Zdedila som iba problémy [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 62,63 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno sem-tam vraždy IV. 2 [i] 09:45 Motív II. 8 [i] 10:55 M*A*S*H 64,65 [i] 12:00 Kosti X. 12 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 14:00 Faktor strachu II. 13 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 9,10 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 15 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 20:35 Fízli v maléroch [i] 22:55 Hawaii 5.0 VI. 15 [i] 23:55 Medzi životom a smrťou 1/13 [i] 00:55 Ničitelia mýtov III. 22,23 [i] 02:40 Medzi životom a smrťou 1/13 [i] 03:25 Prvé oddelenie [i] 03:45 INKOGNITO [i] 04:35 Ničitelia mýtov III. 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 07:55 Medium IV. 12 [i] 08:55 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 09:55 Tým Škorpion I. 10 [i] 10:55 Falco - příběh poldy I. 4 [i] 12:00 Medium IV. 12 [i] 13:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 14:00 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 15:00 Tým Škorpion I. 10 [i] 16:00 Falco - příběh poldy I. 5 [i] 17:05 Medium IV. 13 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 11 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 111 - BAITFISH [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 00:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 111 - BAITFISH [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Utopie? 16 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Lavinová zóna 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 12:35 Králové divočiny (Series 1): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 13:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 1 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 2 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Utopie? 16 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 7) 10 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Výplatní den 22 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 7) 10 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak III [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Fotbalová odysea [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Václava Neckáře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Za obřími rybami s Jakubem [i] 10:20 GEN: Václav Král očima Vladislava Kvasničky [i] 10:40 Vesmír: Výlet ke kometám [i] 11:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Příběhy domů: Ženský dům Ve [i] 13:05 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 14:00 Válka v poušti: Tobruk [i] 14:50 Okřídlené bláznovství [i] 15:45 Londýnské metro 3/3 [i] 16:45 Cestující potraviny [i] 17:35 Letecká záchranka: Hradec Králové [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 19:30 Nosorožec dvourohý [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Benátky, ostrovní klenot [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Krajinou domova: Divoké Jeseníky 1/8 [i] 21:55 Intolerance [i] 22:25 Rok ďábla [i] 23:55 Sestřička Jackie IV: Pomalu rostoucí obludy 4/10 [i] 00:20 Folklorika [i] 00:50 Babylon [i] 01:15 Zachráníme supy? [i] 01:35 Divnopis [i] 01:40 Putování za muzikou [i] 02:10 Sudetský paradox [i] 02:35 Defilé 1993-2005 [i] 03:20 Notes [i] 04:05 Folklorika "Osloboděná slibka" - valašská [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Stroje - to je moje! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3018 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 8 [i] 13:45 Tělo jako důkaz III 8 [i] 14:40 Dr. House II: Zlaté ruce 15 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluj bližního svého 505 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3019 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V dobrým i ve zlým 650 [i] 21:25 Prásk [i] 22:10 Demolition Man [i] 00:15 Dr. House II: Zlaté ruce 15 [i] 01:10 Tělo jako důkaz III 8 [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluj bližního svého 505 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Útěk z vězení 13 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 07:10 M*A*S*H 47 [i] 07:55 M*A*S*H 48 [i] 08:50 M*A*S*H 49 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Vražda je věčná 8 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Poslední pacient 28 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Podoba není náhodná 9 [i] 15:35 Inga Lindström: Hanna a její narozeniny [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Poslední pacient 28 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 02:50 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 89-90/102 [i] 06:45 Sila 89 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 73/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 67-68 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 27-28/172 [i] 16:55 Indická nevesta 100-101 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 5/16 [i] 20:40 Mentalista IV. 2/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 69-70 [i] 23:25 Upírske denníky V. 12/22 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Papíroví andílci0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Atentát v Ambassadoru0 [i] 14:00 Big Screen 7 [i] 14:15 Osudové setkání0 [i] 16:30 Rivalové0 [i] 18:30 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 20:15 Mafiánovi0 [i] 22:00 Teror0 [i] 23:30 Tajemný muž0