TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 12:40 Monk V. 3/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 24/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Mentalista III. 24/24 [i] 00:35 NCIS: Los Angeles V. 17/24 [i] 01:30 Agent bez minulosti II. 12/13 [i] 02:15 Šiesty zmysel I. 3/22 [i] 03:00 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 03:50 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: História vraždy [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 7/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 1.časť [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 57/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 17:00 Správna Agáta V. 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kon-tiki [i] 22:15 Tieň Mont Saint-Michelu [i] 23:40 Recept na život 57/65 [i] 00:20 Kon-tiki [i] 02:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Macko Uško [i] 07:35 Bolo to dávno,pradávno... [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Západ [i] 08:55 Kvarteto [i] 09:25 Ukrajinský magazín [i] 09:50 Rajské záhrady: Slavkov [i] 10:10 Encyklopédia slovenských obcí: Malatiná [i] 10:25 Učiteľka [i] 11:30 Cesty za folklórom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Dejiny sveta: Priemyselný vek [i] 13:30 Dve guľky pre Gorbačova [i] 14:30 Cyklistika - Cyklistické preteky [i] 17:35 Správy - Hírek [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Veselá farma III [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 OCHRANCOVIA: Dieťa pre obe [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Znásilnená manželka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Milosrdná pomoc [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:10 Dr. Dokonalý: Privát 1/16 [i] 23:10 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 2 [i] 00:15 Motív II. 8 [i] 01:10 OCHRANCOVIA: Vyhodená školníčka [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Milosrdná pomoc [i] 04:30 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 60,61 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno sem-tam vraždy IV. 1/13 [i] 09:45 Motív II. 7 [i] 10:55 M*A*S*H 62,63 [i] 12:00 Kosti X. 11 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 14:00 Faktor strachu II. 12 [i] 14:55 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 14 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 9,10 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 20:35 Bacha na balóny [i] 22:20 Walking Dead VI. 9 [i] 23:20 Graceland II. 2 [i] 00:10 Ničitelia mýtov III. 20,21 [i] 02:05 Graceland II. 2 [i] 02:50 Walking Dead VI. 9 [i] 03:30 Prvé oddelenie [i] 03:50 Ničitelia mýtov III. 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 08:05 Medium IV. 11 [i] 09:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 9 [i] 11:00 Falco - příběh poldy I. 3 [i] 12:05 Medium IV. 11 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 14:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 9 [i] 16:00 Falco - příběh poldy I. 4 [i] 17:05 Medium IV. 12 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 10 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 22:00 Jak prosté IV. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 01:55 Jak prosté IV. 7 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Odstřelovačská puška 2 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Simpsonovi 227 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Transformers 228 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Hvězdné války: mýty vrací úder 229 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 22:00 Pouliční psanci (Series 2): Těžký život 25 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 03:30 Pouliční psanci (Series 2): Těžký život 25 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Demoliční derby 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 10:00 Hubert a Staller IV [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Prášky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Sestřičky [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Sezóna za vodou 3/6 [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Rozsudek II. [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 2/5 [i] 09:45 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 10:35 Putování za muzikou [i] 11:05 Korunovace Alžběty II. [i] 11:55 Folklorika [i] 12:20 Lodě, které psaly historii: Britanis neboli plavba životem [i] 13:15 Stroje - to je moje! [i] 13:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 1/10 [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:15 Libanon, pokladnice života [i] 15:05 Země bakterií [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 17:20 Peru, incký skvost [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Charlie Chaplin [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Společně si odpočinout [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 21:00 Na cestě po Bogotě [i] 21:25 Deník Dity P. II. [i] 21:55 KAMU ve Vietnamu [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:20 Hra o trůny III: Cesta vzhůru 6/10 [i] 00:15 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 00:40 Dům z karet II 2/13 [i] 01:30 Batesův motel II: Bedna 9/10 [i] 02:10 Batesův motel II: Neměnná pravda 10/10 [i] 02:50 Skrytý potenciál: Eva Gallatová a [i] 03:20 Očima ekofarmáře [i] 03:35 Folklorika [i] 04:05 Druhý hlas [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3017 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Za měsíc bude pozdě 649 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 7 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 7 [i] 14:40 Dr. House II: Sex zabíjí 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Život není fér 504 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3018 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas XV: Finále, druhá část 20 [i] 22:45 Zločinec [i] 00:35 Dr. House II: Sex zabíjí 14 [i] 01:25 Tělo jako důkaz III 7 [i] 02:10 Áčko: Když nepitvám, zpívám [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Život není fér 504 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Závod v poušti 12 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 07:05 M*A*S*H 45 [i] 07:55 M*A*S*H 46 [i] 08:50 M*A*S*H 47 [i] 09:20 Castle na zabití VI: Jaký otec, taková dcera 7 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Ztracená vzpomínka 27 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 14:30 Castle na zabití VI: Vražda je věčná 8 [i] 15:30 Loď snů: Bali 31 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Malé lži 17 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Hannover: Ztracená vzpomínka 27 [i] 02:15 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 03:00 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 87-88/102 [i] 06:45 Sila 88 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 72/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 65-66 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 25-26/172 [i] 16:45 Indická nevesta 98-99 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 4/16 [i] 20:40 Mentalista IV. 1/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 67-68 [i] 23:30 Upírske denníky V. 11/22 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Až vyjde měsíc0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i]