TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 12:40 Monk V. 2/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 23/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista III. 23/24 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles V. 16/24 [i] 01:45 Agent bez minulosti II. 11/13 [i] 02:30 Šiesty zmysel I. 2/22 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Obhajoba vraždy [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: História vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 56/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta V. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nezvestná 3/8 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Vrcholná zrada 13/24 [i] 23:45 Recept na život 56/65 [i] 00:30 Nezvestná 3/8 [i] 01:20 Autosalón [i] 01:45 Občan za dverami [i] 02:15 Svet v obrazoch [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:40 Macko Uško [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 09:55 Rajské záhrady: Kvetná záhrada [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 10:30 Pozor na anjelov [i] 11:45 Spievanky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Cesta [i] 13:00 Volanie rodu [i] 13:20 Literatúra s náhubkom [i] 14:10 Test magazín: Potraviny po dátume min. trvanlivosti 2 [i] 14:30 VAT: Letová prevádzka [i] 15:00 Z hôr a lesov: Kvety Slovenska [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Slavkov [i] 16:10 Encyklopédia slovenských obcí: Malatiná [i] 16:25 Separé [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - MFK Ružomberok [i] 19:05 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 19:10 Macko Uško [i] 19:20 Veselá farma III [i] 19:25 Zvedavý George [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Priemyselný vek [i] 21:00 Dve guľky pre Gorbačova [i] 21:45 Gen.sk: Agneša Kalinová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Čo sa deje v Poľsku ? [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Zdedila som iba problémy [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Webkamera svedkom [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 SÚDNA SIEŇ: Nie som pedofil! [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 16 [i] 22:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 01:00 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 1/13 [i] 02:00 Motív II. 7 [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov III. 17 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 10/10 [i] 09:45 Motív II. 6 [i] 10:55 M*A*S*H 60,61 [i] 12:00 Kosti X. 10 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 14:00 Faktor strachu II. 11 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 4,6 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:35 Vtierka Castle VII. 13 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 20:35 22 minút [i] 22:15 Tajomstvá histórie II. 4/4 [i] 23:15 Tajomstvá histórie III. 1/3 [i] 00:15 Ničitelia mýtov III. 18,19 [i] 02:15 Tajomstvá histórie II. 4/4 [i] 03:00 Tajomstvá histórie III. 1/3 [i] 03:45 ZOO [i] 04:35 Ničitelia mýtov III. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 08:25 Medium IV. 10 [i] 09:20 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 8 [i] 11:10 Falco - příběh poldy I. 2 [i] 12:15 Medium IV. 10 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 14:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 8 [i] 16:00 Falco - příběh poldy I. 3 [i] 17:05 Medium IV. 11 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 21:00 Vražedná práva II. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 00:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 01:00 Vražedná práva II. 13 [i] 02:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Zaplacená kauce 26 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 12:35 Odpadlická autodílna (Series 1): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Skrýš 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Zaplacená kauce 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Pekelná noc 4 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá rána 16 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Zima se blíží 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Pohřbená tajemství 2 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Zmrzačený skot a kletba ledové mumie 3 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Pekelná noc 4 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá rána 16 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Zima se blíží 3 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Výhra nebo propadák 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Hercule Poirot [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Václava Neckáře [i] 02:20 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 09:50 Cestující potraviny [i] 10:45 Nedej se [i] 11:35 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 12:10 Chcete je? ZJ [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:40 Intolerance [i] 13:10 Tajemství 2. sv. války: Pravda o [i] 14:00 1000 mil na českém nebi [i] 14:55 Válka v poušti: Tobruk [i] 15:45 Vesmír: Výlet ke kometám [i] 16:30 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:20 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Eva Gallatová a [i] 19:25 Zatopené osudy: Vír [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Záskok [i] 21:40 Dům z karet II 2/13 [i] 22:30 Malé oslavy [i] 00:00 Sestřička Jackie IV: Pomalu rostoucí obludy 4/10 [i] 00:30 Evropa na prodej "Aféry" rozprodeje veřejného [i] 01:25 Hotel Praha story [i] 01:50 Náš venkov: Nad námi Ortel [i] 02:15 Po stopách pojízdné prodejny [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Kapitoly pro dětské duše [i] 03:25 baZEN [i] 03:55 Na moll [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3016 [i] 09:50 Výměna manželek [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 6 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 6 [i] 14:40 Dr. House II: Modelka 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dar od nepřítele 503 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3017 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Za měsíc bude pozdě 649 [i] 21:30 Víkend: Zázraky na počkání [i] 22:35 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Upřená spravedlnost 17 [i] 00:20 Dr. House II: Modelka 13 [i] 01:10 Tělo jako důkaz III 6 [i] 01:55 Áčko [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dar od nepřítele 503 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Kamarád 11 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Vítězství na Geonosisu [i] 07:05 M*A*S*H 43 [i] 07:55 M*A*S*H 44 [i] 08:50 M*A*S*H 45 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Lovci pokladů 6 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Nastane smutek a bolest 26 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Jaký otec, taková dcera 7 [i] 15:30 Loď snů: Kambodža 30 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVII: Balada o midsomerském hrabství 3 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Hannover: Nastane smutek a bolest 26 [i] 01:35 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 02:20 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 85-86/102 [i] 06:45 Sila 87 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 71/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 63-64 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 23-24/172 [i] 16:55 Indická nevesta 96-97 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 3/16 [i] 20:40 Mentalista III. 24/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 65-66 [i] 23:25 Upírske denníky V. 10/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Megazkrat: Smrtící výpadek 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13