TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:15 FARMA [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:25 NCIS: Los Angeles V. 15/24 [i] 01:15 Agent bez minulosti II. 10/13 [i] 02:05 Šiesty zmysel I. 1/22 [i] 02:50 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda v rodinnom kruhu [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 6/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Obhajoba vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 14:45 Recept na život 55/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dokonalý zmysel [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Kapitán Cain: Žiarlivosť 1/8 [i] 23:20 Recept na život 55/65 [i] 00:05 Dokonalý zmysel [i] 01:30 Kapitán Cain: Žiarlivosť 1/8 [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Krtko [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Bolo to dávno,pradávno... [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Najvzdialenejšia hviezda na nebi [i] 11:30 Bystrany [i] 11:35 Maťo Palica [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Televízny posol [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zbojnícke pastorále [i] 12:45 Generácia [i] 13:15 Zabudnuté okamihy [i] 14:00 PARK2 [i] 15:00 Z hôr a lesov: Vodné kráľovstvo [i] 15:25 Národnostný magazín: Ruský [i] 15:55 Rajské záhrady: Kvetná záhrada [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sám: Otec, my to dokončíme... [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PREČO SA UČÍME [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÁ SMAJLIMISS [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Krtko [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tisove tiene [i] 21:05 Magická osmička: Muži roku 1938 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Assa 1/2 [i] 23:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Assa 2/2 [i] 00:25 Slovo [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:00 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Vyhodená školníčka [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Kauza opičky [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:45 VTEDY NA ZÁPADE [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy III. 10/10 [i] 01:40 Motív II. 6 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie II. [i] 05:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 8,9 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny, Výbavička 9,10 [i] 13:00 Profesionáli VII.: Trampolína 2/9 [i] 13:55 Faktor strachu II. 10 [i] 14:50 Simpsonovci XII. 2,3 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3,4 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 4,6 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 20:35 Kazateľ Kalašnikov [i] 23:05 Stav ohrozenia [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 16,17 [i] 03:15 Späť v hre 3,4,5 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 08:05 Medium IV. 9 [i] 09:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 11:05 Falco - příběh poldy I. 1 [i] 12:15 Medium IV. 9 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 14:10 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 7 [i] 16:10 Falco - příběh poldy I. 2 [i] 17:15 Medium IV. 10 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 21:00 Jak prosté IV. 7 [i] 22:00 Mad Dogs I. 2 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 23:55 Vražedná čísla VI. 4 [i] 00:55 Jak prosté IV. 7 [i] 01:55 Mad Dogs I. 2 [i] 02:35 Vražedná čísla VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Povstalecké zlato (Series 1): Konfederační komplic 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3) 25 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Drew Brees 1 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3) 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Muž a žena: sex v divočině 7 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Limity neexistují 4 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Speciály 4. série) (Series 4): Tvrdý život na statku 3 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (Series 1): Muž a žena: sex v divočině 7 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Limity neexistují 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:45 Rád, mám rád [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Syn [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Policajt na odstřel 8/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Smrt dobrodruha [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Země bakterií [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 09:55 Londýnské metro 2/3 [i] 10:55 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Klíč [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1966 1091/2379 [i] 12:45 S veterány ze Šumavy do Bavorska [i] 13:05 Věda na vlastní kůži 34/50 [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Letecké katastrofy: Klíčový okamžik [i] 15:15 Okřídlené bláznovství [i] 16:10 Tajemství 2. sv. války: Pravda o [i] 17:05 Nový Zéland 2/5 [i] 17:50 Hotel Praha story [i] 18:15 Na cestě po kostarickém pobřeží [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 19:00 Vesmír: Mikrokosmos [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess [i] 20:55 Londýnské metro 3/3 [i] 22:00 Osudový kruh [i] 00:15 Souboj u El Diablo [i] 01:55 Queer: Mezi druhy "Pokud své rodiče milujete, budete je chránit před pravdou." [i] 02:25 Člověk hledá člověka [i] 02:55 Monitor venkova [i] 03:20 Folklorika [i] 03:45 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:25 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 3015 [i] 10:10 Na vodě: Zázrak svatého Mikuláše 11 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 5 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 5 [i] 14:40 Dr. House II 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Sami proti všem 502 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3016 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 2 [i] 22:25 Mentalista VI: Italská restaurace 20 [i] 23:20 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Dobro dítěte 16 [i] 01:00 Dr. House II: Rozptýlení 12 [i] 01:45 Tělo jako důkaz III 5 [i] 02:30 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sami proti všem 502 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Extrémní závod 10 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 07:05 M*A*S*H 42 [i] 07:50 M*A*S*H 43 [i] 08:45 Castle na zabití VI: Čas ukáže 5 [i] 09:40 Místo činu: Hannover: Přízrak 25 [i] 11:40 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 12:40 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 13:45 Castle na zabití VI: Lovci pokladů 6 [i] 14:40 Loď snů: New York 29 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Ztracený víkend 16 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Hannover: Přízrak 25 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 03:15 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 83-84/102 [i] 06:45 Sila 86 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 70/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Odkryté tajomstvo [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 21-22/172 [i] 16:45 Indická nevesta 94-95 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk V. 2/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 23/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 63-64 [i] 23:30 Upírske denníky V. 9/22 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ďáblova pouta 1 [i] 13:45 Ďáblova pouta 2 [i] 15:25 New Yorku, miluji tě0 [i] 17:05 600 kilo zlata0 [i] 18:45 Teror0 [i] 20:15 Spiknutí: Echelon0 [i] 22:00 Richard III0 [i] 23:50 Amorův úlet0 [i] 01:25 Šílená jízda0 [i] 03:20 Limit0 [i] 04:40 Bullet0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:30 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 19:45 Olympijské hry [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Nová pravidla 21 [i] 08:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 10:20 Beethoven 4 [i] 12:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4