TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:05 Návštevníci [i] 10:15 Evolúcia (HD) [i] 12:25 G. I. Joe (HD) [i] 14:40 CHART SHOW [i] 16:45 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:05 Smrtonosná zbraň 3 (HD) [i] 01:20 Prenasledovaná (HD) [i] 03:00 Smrtonosná zbraň 3 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 On air [i] 05:30 Atlantída II.: Nový úsvit 2. časť 2/13 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Dunajské rozprávky: Hrádza 3/3 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 15:05 "To neznáte Hadimršku" [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Adriano Olivetti 1/2 [i] 22:10 Adriano Olivetti 2/2 [i] 23:55 O 5 minút 12 [i] 01:05 Adriano Olivetti 1/2 [i] 02:50 Adriano Olivetti 2/2 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Kultúrne pamiatky Slovenska: Kaštieľ v Markušovciach [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:10 Test magazín: Test magazín: Potraviny po dátume min. trvanlivosti 2 [i] 10:20 Biele Karpaty - Kráľovstvo strážené Vršatcom [i] 13:10 Magazín EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 Denník slabocha [i] 09:00 Káčerovo [i] 09:20 Pat a Mat [i] 09:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:20 15 min. KUCHÁR [i] 12:00 Rodinka úžasných 8 [i] 13:00 Som číslo štyri [i] 15:30 Vtedy na východe [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 22 minút [i] 22:25 Moje letné prázdniny [i] 00:40 Láska a iné závislosti [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 Moje letné prázdniny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Lovci nacistov 6 [i] 07:00 Prvé oddelenie II. [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Prvé oddelenie [i] 09:15 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 09:45 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 10:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 8,9 [i] 12:35 Faktor strachu II. 8,9 [i] 14:30 Starostove starosti [i] 16:50 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 18:50 Simpsonovci XII. 2,3 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 20:35 Jedine ona [i] 22:40 Ostrov [i] 00:35 Ničitelia mýtov II. 10,11 [i] 02:20 Črepiny [i] 04:25 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 07:55 Havaj 5-0 III. 14 [i] 08:50 Zločin 2. [i] 11:25 Jak prosté III. 14 [i] 12:20 Jak prosté III. 15 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 11 [i] 16:00 Tým Škorpion I. 12 [i] 17:00 Medium III. 19 [i] 18:00 Medium III. 20 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 21:00 Chmatáci [i] 23:00 Medium III. 10 [i] 00:00 Jak prosté IV. 5 [i] 00:55 Jak prosté IV. 6 [i] 01:50 Chmatáci [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 14 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 09:05 Kubánský chróm (Series 1): Cesta k rekonstrukci 8 [i] 09:55 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník (Series 4): Paříž 3 [i] 10:50 Troy (Series 1) 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 13:30 Likvidátor (Series 2): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Porsche 928 7 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Podvodní svářeči 1 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Velké kočky 3 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 21:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 22:00 Tragična lavina na Everestu [i] 23:00 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Srdce v divočině 7 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Staré časy, staré způsoby 8 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 02:40 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 03:30 Tragična lavina na Everestu [i] 04:20 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 U pokladny stál... [i] 08:10 Úsměvy Ivo Paukerta [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 My všichni školou povinní: Výbuch 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Česká muzika [i] 13:55 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku [i] 14:20 Na samotě u lesa [i] 15:55 Sestřičky [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 3/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pět mrtvých psů 2/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Kráska v nesnázích [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:30 Sezóna za vodou 2/6 [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:40 13. komnata Václava Neckáře [i] 03:10 Manéž Bolka Polívky [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lodě, které psaly historii: Britanis neboli plavba životem [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1091/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Z Baťova Zlína 3 [i] 09:35 KAMU ve Vietnamu [i] 10:00 Korunovace Alžběty II. [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 11:55 Tenis: Švýcarsko - Česko [i] 18:30 Charlie Chaplin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Souboj u El Diablo [i] 21:45 Kupec benátský [i] 23:55 Evropa na prodej [i] 00:50 Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Zpráva o stavu české kultury [i] 02:40 Člověk, kůň a les [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:20 Zapomenuté výpravy [i] 03:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Lišákoviny [i] 06:45 Spiderman 6 [i] 07:10 Avengers: Sjednocení II 1 [i] 07:35 Návrat do budoucnosti II 10 [i] 08:05 Looney Tunes: Úžasná Show II 21 [i] 08:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 2 [i] 08:55 Krok za krokem IV 14 [i] 09:25 Víkend: Soukromý vesmír [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Pomocník 71 [i] 11:45 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 13:45 Kvaska [i] 16:00 Na pytlácké stezce [i] 17:20 Tenkrát na východě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Zázrak svatého Mikuláše 11 [i] 21:20 Střepiny [i] 22:00 Hon na Šakala [i] 00:15 Mentalista V: Rudý korálek [i] 00:55 Volejte Novu [i] 01:30 Krok za krokem IV 14 [i] 01:50 Áčko: Nejsem zmetek, jsem taky člověk [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Pomocník 71 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel II: Včera přítel, dneska nepřítel 9 [i] 06:55 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 07:25 Star Wars: Příběhy droidů: Výprava do Mos Eisley [i] 07:55 Tajemství války: Tajné operace ve Vietnamu 25 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Test mateřské lásky 15 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Třídní sraz 8 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Na falešnou notu 11 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Z jiného úhlu [i] 00:50 Tři mušketýři II: Svatba plná překážek 7 [i] 02:00 Vegas I: Není všechno zlato 3 [i] 02:50 Vraždy podle Agathy: Den, kdy přišly záplavy 7 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VIII. 8-9/25 [i] 06:00 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 07:40 Frasier [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka IV. 7-9/24 [i] 12:15 Roztomilé mrchy II. 13-14/25 [i] 14:50 Bolesti slávnych IV. - NOVÁ SÉRIA 2/16 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 17:50 Klebetí sa... [i] 20:00 Skutočný príbeh: Titanic 1-2/2 [i] 23:35 Nezvestná [i] 01:20 Skutočný príbeh: Titanic 1-2/2 [i] 04:05 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 26 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Angelika0 [i] 08:15 Big Screen 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Megazkrat: Smrtící výpadek 2 [i] 13:40 Tut 3 [i] 15:15 Osvoboditel0 [i] 17:15 New Yorku, miluji tě0 [i] 18:55 Amorův úlet0 [i] 20:25 Dům na konci ulice0 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:05 Bullet0 [i] 01:30 Pravidla násilí0 [i] 02:50 Holky na tahu0 [i] 04:10 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Motorky [i] 07:45 Vzpírání [i] 08:30 Vzpírání [i] 09:45 Jezdectví [i] 11:00 Motorky [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Cestovní vozy [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 5: Špatná společnost 18 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 5: Informátor 19 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 5: Odplata 20 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 5: Nová pravidla 21 [i] 09:00 10 000 dnů [i] 11:00 Bermudská příšera [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 Milionový lékař 4: Je to celé podezřelé 13 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Nohy z písku 14 [i] 19:00 A férjem védelmében 7: Sledování 15 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 21:00 Táta na plný úvazek [i] 23:00 Cesta zpátky k nule [i] 01:00 Probuzení v Renu [i] 03:00 Protiproud [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 2 [i] 06:00 Eskimácký lov velryb0 [i] 07:05 Divoká zvářata, divoký život 4 [i] 08:10 Pán Karpat0 [i] 09:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 9 [i] 10:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 10 [i] 11:00 Putování džunglí s Richardem Hammondem 2 [i] 12:00 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 13:00 Globální logistika 4 [i] 14:00 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i] 16:00 Budování starověkých měst: Řím a Atény 2 [i] 17:05 Krutí starověcí hrdinové 7 [i] 18:00 Připraveni vyrazit 7 [i] 18:30 Připraveni vyrazit 8 [i] 19:00 Nejúspěšnější projekty 6 [i] 20:00 Těsné úniky 2. světové války: Majnštajn (Mainstein) drží linii 6 [i] 21:05 Historie lidstva 12