Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Scooby-Doo [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:10 Tom a Jerry [i] 08:30 Olsen Twins: Vtedy v Ríme [i] 10:15 Teória veľkého tresku I. 10/17 [i] 10:45 MASTERCHEF [i] 13:10 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:45 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Prenasledovaná (HD) [i] 22:40 Žoldnier [i] 00:45 Sila úderu [i] 02:25 Žoldnier [i] 03:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Bolo to dávno,pradávno... [i] 06:40 Macko Uško [i] 06:50 Veselá farma II [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:30 Franklin a priatelia [i] 07:45 Garfield IV. [i] 07:55 Krajina dávnych vekov [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Atlantída II.: Nový úsvit 2. časť 2/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:00 On air [i] 11:25 Havran [i] 12:30 Julie Lescautová IX.: Priznanie 4/4 [i] 13:55 Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 14:05 Lassie [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Krakov [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Slnko v sieti [i] 22:05 Koza [i] 23:20 Lassie [i] 00:50 Čo ja viem [i] 02:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 02:55 Koza [i] 04:10 Cestou necestou: Krakov [i] 04:35 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Mikrospánok [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 09:10 Kultúrne pamiatky Slovenska: Kaštieľ v Markušovciach [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Generácia [i] 09:55 Cesta [i] 10:20 Magazín Ligy majstrov [i] 10:50 Highlighty Európskej ligy [i] 11:55 Tenis - Fed Cup [i] 15:15 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:55 Macko Uško [i] 19:05 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 22:00 Fargo I 1/10 [i] 23:10 Žena za výkladom [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:15 Káčerovo [i] 09:05 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 10:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 11:00 Denník slabocha [i] 13:00 Jedine ona [i] 15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:40 Dovidenia, stará mama! 15 [i] 18:20 NAŠI: Celoplošné neschopnosti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VTEDY NA ZÁPADE [i] 22:15 Láska a iné závislosti [i] 00:45 Stav ohrozenia [i] 03:00 Lovec duchov [i] 04:30 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie II. [i] 05:20 TOP STAR [i] 05:30 M*A*S*H 58,59 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 Prvé oddelenie II. [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Lovci nacistov 6 [i] 10:00 M*A*S*H [i] 12:40 Medové týždne [i] 14:40 Faktor strachu II. 5,6,7 [i] 17:50 Áno, šéfe! USA III. 6,7 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 20:35 Som číslo štyri [i] 22:50 Lovec duchov [i] 00:50 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 01:35 M*A*S*H [i] 02:50 Starostove starosti [i] 04:40 Medové týždne [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 14 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 09:00 Medium III. 19 [i] 09:55 Medium III. 20 [i] 10:50 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 11:40 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 12:35 Zločin 2. 1 [i] 15:10 Jak prosté III. 14 [i] 16:05 Jak prosté III. 15 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 14 [i] 21:00 Faster [i] 22:55 Mad Dogs I. 1 [i] 00:05 Maximální riziko [i] 01:55 Faster [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 16 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): 1964 Impala a 1957 Chevrolet Bel Air Wagon 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Doma na střelnici 8 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Gangsterova whisky 7 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Terapie škvárem 13 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kalhoty pro pumu 14 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Utopie? 16 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Vzpoura 12 [i] 15:20 Hledači říčních diamantů (Series 1): Diamantová horečka 5 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Ostrov Dominica 10 [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Trvalý strážný 9 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Trvalý strážný 9 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:45 Polopatě [i] 07:40 Jak se Mette chtěla stát královnou [i] 08:20 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hobby naší doby [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Ptáku Ohniváku [i] 13:50 U pokladny stál... [i] 15:30 Rozdělení konta Adventních koncertů 2015 [i] 15:50 Smrt dobrodruha [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Na samotě u lesa [i] 21:35 Pomozte dětem [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Jak na věc [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:25 Sama doma [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:50 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Nad námi Ortel [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Poslední tajemství Třetí říše II.: Přízrak U-513 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Klíčový okamžik [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 GEN: Václav Král očima Vladislava Kvasničky [i] 13:20 Zatopené osudy: Vír [i] 13:35 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 13:45 Alžběta II. - královna rekordů [i] 14:35 Tygr sedmi moří [i] 16:10 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:05 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 18:00 Nový Zéland 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Vyhlídka na smrt [i] 22:10 Most III 1/10 [i] 23:10 Most III 2/10 [i] 00:10 Králičí nora [i] 01:40 Skrytý potenciál: Eva Gallatová a Jaroslav Svěcený [i] 02:10 Letecká záchranka Ostrava [i] 02:35 Cesty víry: Misionářem v islámském světě [i] 03:00 Chcete je? ZJ [i] 03:05 Cyklostezky v Beskydech [i] 03:15 Pomoz si sám [i] 03:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:15 Zapomenuté výpravy [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Lišákoviny [i] 06:40 Spiderman 5 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 26 [i] 07:30 Návrat do budoucnosti II 9 [i] 08:00 Looney Tunes: Úžasná Show II 20 [i] 08:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 1 [i] 08:50 Krok za krokem IV 13 [i] 09:15 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek [i] 15:30 Zápisník jedné lásky [i] 17:55 College Road Trip [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:35 Špionáž [i] 00:35 Sejmi je všechny [i] 02:00 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:15 Krok za krokem IV 13 [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:25 Max Steel II: Padá hvězda 8 [i] 07:50 Star Wars: Příběhy droidů [i] 08:20 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 08:50 Autosalon [i] 09:55 Autosalon Extra 10:20 Ohnivý kuře: Sliby chyby 14 [i] 11:30 Danielle Steelová: Jednou za život [i] 13:30 Upovídaná láska [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Twilight sága: Rozbřesk 2/2 [i] 22:40 13 [i] 00:45 Sanatorium [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 04:10 Upovídaná láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VIII. 6-7/25 [i] 05:55 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 07:40 Frasier [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Sultán 51-53/95 [i] 14:55 Bolesti slávnych IV. - NOVÁ SÉRIA 1/16 [i] 15:50 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 17:50 Bolestné odlúčenie [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Odkryté tajomstvo [i] 22:00 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 00:00 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 01:35 Bolestné odlúčenie [i] 03:00 Nevera z lásky [i] 04:40 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Emperor0 [i] 08:15 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 [i] 13:45 Big Screen 25 [i] 14:00 První republika 15 [i] 15:00 Angelika0 [i] 16:55 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 18:45 Legionář0 [i] 20:30 Tut 3 [i] 22:00 Osvoboditel0 [i] 23:55 První republika 15 [i] 00:50 Ruka mrtvého muže0 [i] 02:10 Riddick0 [i] 04:10 Dům na konci ulice0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:15 Vzpírání [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Vzpírání [i] 14:30 Vzpírání [i] 16:15 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Snooker [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vzpírání [i] 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 06:00 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 07:00 V utajení 2: Údajný vládce světa 10 [i] 08:00 V utajení 2: Smolná série 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 12:00 A férjem védelmében 7: Sledování 15 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Je to celé podezřelé 13 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Nohy z písku 14 [i] 15:00 Cesta Vikingů [i] 17:00 Thor: Kladivo bohů [i] 19:00 Protiproud [i] 21:00 Probuzení v Renu [i] 23:00 40 let panic 1 [i] 01:00 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 5: Rizika povolání 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 [i] 06:00 Essequibo: Tajemná řeka 3 [i] 07:05 Divoká zvářata, divoký život 3 [i] 08:05 Zázračná příroda 3 [i] 09:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 7 [i] 10:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 8 [i] 11:00 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 [i] 12:00 Lovci vojenských pokladů 5 [i] 13:00 Globální logistika 3 [i] 14:00 Šokující příběh elektřiny 2 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 16:00 Budování starověkých měst: Řím a Atény 1 [i] 17:05 Krutí starověcí hrdinové 6 [i] 18:00 Připraveni vyrazit 5 [i] 18:30 Připraveni vyrazit 6 [i] 19:00 Nejúspěšnější projekty 5 [i] 20:00 Těsné úniky 2. světové války: Šťastný Lejkokův (Laycockův) únik z Kréty 5