TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 12:40 Monk IV. 16/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 21/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Rodinné prípady [i] 00:30 Top Aplikácie [i] 00:45 NCIS: Los Angeles V. 14/24 [i] 01:35 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 02:35 FARMA [i] 03:30 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Abeceda vraždy [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 5/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v rodinnom kruhu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 17:00 Správna Agáta V. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Miroslav Sýkora - Impérium bez hraníc? [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Ray Donovan II.: Rodef 11/12 [i] 23:25 Ray Donovan II.: Kapitán 12/12 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Neskoro večer [i] 02:20 Ray Donovan II.: Rodef 11/12 [i] 03:05 Ray Donovan II.: Kapitán 12/12 [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Krtko [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Bolo to dávno,pradávno... [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 08:55 Kvarteto [i] 09:20 Rómsky magazín [i] 09:50 Rajské záhrady: Kratochvíle [i] 10:10 Marka Nalezenka [i] 11:30 Šláger na šláger [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 13:35 Stratený domov 3. [i] 14:05 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 14:30 Umenie: Festival JEDEN SVET 2015 [i] 15:00 Z hôr a lesov: Biele Karpaty [i] 15:20 Čergovské zruby [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hildy Michalíkovej [i] 17:00 Nie si sám: Etika v biznise [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: SMS [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Krtko [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Svorka [i] 20:35 Ako divé husi 2/3 [i] 21:25 Medvedík [i] 23:00 BJD 2015: Gregory Porter (USA) [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Ženu som si nebrala [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Otrava na potkany [i] 10:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 INKOGNITO [i] 14:10 VTEDY NA ZÁPADE [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Potíš sa ako sviňa [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vtedy na východe [i] 23:00 Max Payne [i] 01:10 Ostrov [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Ženu som si nebrala [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 56,57 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 9 [i] 09:45 Motív II. 5 [i] 10:55 M*A*S*H 58,59 [i] 12:00 Kosti X. 9 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Major Demovič 1/9 [i] 14:00 Faktor strachu II. 9 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 12/23 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 19:15 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Trampolína 2 [i] 20:35 Vinári: Zápisník, Sumec 5,6 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:15 Tabu VII. 5,6/6 [i] 02:05 Zločin III. 4,5,6 [i] 04:10 Ničitelia mýtov III. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 08:05 Medium IV. 8 [i] 09:00 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 11:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 12:00 Medium IV. 8 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 13:55 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 14:55 Tým Škorpion I. 6 [i] 15:55 Falco - příběh poldy I. 1 [i] 17:05 Medium IV. 9 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 7 [i] 22:00 Maximální riziko [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 110 - STOLEN VALOR [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 02:35 Vražedná čísla VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Podvod 24 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 12:35 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 3): Inteligentní tunel v Malajsii 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 3): Ropa a led na ostrově Sachalin 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 3): Americká letadlová loď George H. W. Bush 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Podvod 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2) 12 [i] 21:00 Vražedná pole (Series 1) 4 [i] 22:00 Neobjasněné případy (Series 1): Yetti 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Bratrstvo 7 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 7 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2) 12 [i] 02:40 Vražedná pole (Series 1) 4 [i] 03:30 Neobjasněné případy (Series 1): Yetti 8 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Fact or Fiction 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Chantal Poullain [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:50 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Tizian 34/39 [i] 21:30 13. komnata Václava Neckáře [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Sezóna za vodou 2/6 [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 09:30 Listonoš v Himálaji [i] 10:20 Cestománie: Curaçao - Ostrůvek radosti [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Peru, incký skvost [i] 11:50 Život na Zemi: Životní zkoušky [i] 12:40 Smysl života pana Horvátha [i] 13:10 Chcete mě? ZJ [i] 13:35 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 14:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:20 Korunovace Alžběty II. [i] 15:10 Hindenburg a Hitler [i] 16:05 Věda na vlastní kůži 34/50 [i] 17:00 Země bakterií [i] 17:50 Lodě, které psaly historii: Britanis neboli plavba životem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - nemalobuněčný karcinom plic [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Osvobození: Průlom 2/5 [i] 21:30 Agora [i] 23:35 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko [i] 00:20 Batesův motel II: Bedna 9/10 [i] 01:00 Batesův motel II: Neměnná pravda 10/10 [i] 01:40 Letecké katastrofy: Neštěstí v Mnichově 6. února 1958 [i] 02:30 Kuřácký skanzen Evropy [i] 02:55 Sudetské rodeo [i] 03:25 Příběhy železné opony [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3014 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší parťák 648 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 4 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 4 [i] 14:40 Dr. House II: Musím to vědět 11 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s dámou 501 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3015 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zpátky do ringu [i] 22:30 Miami Vice [i] 00:50 Chcete být milionářem? [i] 02:10 Dr. House II: Musím to vědět 11 [i] 02:55 Prásk [i] 03:45 Co na to Češi [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s dámou 501 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Sám proti sobě 7 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů [i] 07:05 M*A*S*H 39 [i] 07:50 M*A*S*H 40 [i] 08:45 M*A*S*H 41 [i] 09:20 Castle na zabití VI: Největší fanynka 4 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Slaná smrt 24 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 14:30 Castle na zabití VI: Čas ukáže 5 [i] 15:30 Loď snů: Bora Bora 28 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Pokoj číslo šest 56 [i] 21:35 Londýnský gangster [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Hannover: Slaná smrt 24 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 03:15 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 81-82/102 [i] 06:40 Sila 85 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 69/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 61-62 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 19-20/172 [i] 16:55 Indická nevesta 92-93 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:45 Monk V. 1/16 [i] 20:40 Mentalista III. 22/24 [i] 21:30 Klebetí sa... [i] 23:35 Smotánka [i] 00:10 Nevera z lásky [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Krok za krokom [i] 03:05 Pomstím svoju rodinu [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ztracen v Arménii0 [i] 13:50 V tátově stínu0 [i] 15:30 Emperor0 [i] 17:15 Astronaut0 [i] 19:00 Ruka mrtvého muže0 [i] 20:30 96 hodin: Odplata0 [i] 22:00 Legionář0 [i] 23:45 Top Secret0 [i] 01:20 99 franků0 [i] 03:00 Frankensteinka0 [i] 04:20 Souboj0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Vzpírání [i] 07:30 Vzpírání [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:15 Snooker [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Vzpírání [i] 21:15 Vzpírání [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]