TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 13:00 Monk IV. 15/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 15:00 Mentalista III. 20/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista III. 20/24 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles V. 13/24 [i] 01:45 Agent bez minulosti II. 9/13 [i] 02:30 Monk IV. 15/16 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Kandidát na vraha [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 4/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Abeceda vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 54/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta V. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rozum a cit [i] 22:35 Julie Lescautová IX.: Priznanie 4/4 [i] 00:00 Nerozvážni: Slabé stránky 4/13 [i] 00:45 Recept na život 54/65 [i] 01:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Milónový chrobák [i] 02:00 Občan za dverami [i] 02:20 Nerozvážni: Slabé stránky 4/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Krtko [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Bolo to dávno,pradávno... [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SOON LEARNT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Prvý paparazzi [i] 10:20 Garsónka [i] 11:35 Cesty za folklórom: Raslavice [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vlčie hory [i] 13:20 Mojou múzou je život [i] 13:55 Stratený domov 2 [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z hôr a lesov: Malé Karpaty [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Národnostné správy [i] 16:00 Rajské záhrady: Kratochvíle [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Hronec [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 19:30 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 19:35 Macko Uško [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SOON LEARNT [i] 19:50 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka [i] 20:45 Futbal - Európska liga: FC Liverpool - Borussia Dortmund [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Musíme sa ho zbaviť! [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Stále mi ničíš život [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Moja žena je prasa [i] 10:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ: Sestry [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Celoplošné neschopnosti [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. LUDSKY: Hranice ovládania 10/10 [i] 23:55 Slnečno, sem-tam vraždy III. 9 [i] 00:50 Motív II. 5 [i] 01:50 OCHRANCOVIA: Musíme sa ho zbaviť! [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Stále mi ničíš život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 54,55 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 8 [i] 09:45 Motív II. 4 [i] 10:55 M*A*S*H 56,57 [i] 12:00 Kosti X. 8 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 14:00 Faktor strachu II. 8 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 21,22 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 11/23 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Major Demovič 1/9 [i] 20:35 Max Payne [i] 22:40 Hawaii 5.0 VI. 14 [i] 23:40 Zemetrasenia 7/7 [i] 00:40 Ničitelia mýtov III. 13,14 [i] 02:30 Zemetrasenia 7/7 [i] 03:20 Prvé oddelenie II. [i] 03:35 Ničitelia mýtov III. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 08:05 Medium IV. 7 [i] 09:05 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 12 [i] 11:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 12:05 Medium IV. 7 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 14:05 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 16:05 Vražedná čísla VI. 16 [i] 17:05 Medium IV. 8 [i] 18:00 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 110 - STOLEN VALOR [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 23:55 Vražedná čísla VI. 3 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 110 - STOLEN VALOR [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Špatné načasování 23 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 12:35 Králové divočiny (Series 1): Bulharsko - hory 2 [i] 13:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 4 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 5 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Špatné načasování 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 7) 9 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Jak to jde, doktore? 21 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 7) 9 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Sváteční slovo děkana teologické fakulty Tomáše Machuly [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Lalůček [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Gejzír [i] 22:55 Taggart [i] 23:50 Motiv II [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Sváteční slovo děkana teologické fakulty Tomáše Machuly [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Kouzla přírody monzunových oblastí: Lidé 5/5 [i] 10:20 Vesmír: Mikrokosmos [i] 11:05 Deset století architektury: Rendez-vous s Gráciemi [i] 11:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:15 Na pomoc životu - nemalobuněčný karcinom plic [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Příběhy domů: Společně si odpočinout [i] 13:00 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 13:55 Hindenburg a Hitler [i] 14:45 Germáni 4/4 [i] 15:40 Londýnské metro 2/3 [i] 16:40 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 17:35 Letecká záchranka: Ostrava [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Malajsijský Penang [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Peru, incký skvost [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Eva Gallatová a Jaroslav Svěcený [i] 22:00 Intolerance [i] 22:25 Eliška má ráda divočinu [i] 00:10 Sestřička Jackie IV: Zeď 3/10 [i] 00:35 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Putování za muzikou [i] 02:25 Travestita není transvestita aneb [i] 02:50 Na cestě k sobě [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3013 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 3 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 3 [i] 14:40 Dr. House II: Nedorozumění 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodina pravdy 500 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3014 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší parťák 648 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Útěk z Absolomu [i] 00:20 Dr. House II: Nedorozumění 10 [i] 01:10 Tělo jako důkaz III 3 [i] 01:55 Áčko [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodina pravdy 500 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: V pasti 6 [i] 06:40 Elfové: Temnou cestou [i] 07:10 M*A*S*H 37 [i] 08:00 M*A*S*H 38 [i] 08:55 M*A*S*H 39 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Přísně tajné 3 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Smrt mezi zahrádkáři 23 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Největší fanynka 4 [i] 15:30 Loď snů: Panama 27 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Smrt mezi zahrádkáři 23 [i] 02:00 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 02:45 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 79-80/102 [i] 06:45 Sila 84 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 68/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 59-60 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 17-18/172 [i] 17:00 Indická nevesta 90-91 [i] 17:50 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 16/16 [i] 20:40 Mentalista III. 21/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 61-62 [i] 23:25 Upírske denníky V. 8/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Láska přichází zvolna0