Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 12:40 Monk IV. 14/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 19/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Bluf I. 10/10 [i] 00:30 Mentalista III. 19/24 [i] 01:25 NCIS: Los Angeles V. 12/24 [i] 02:10 Agent bez minulosti II. 8/13 [i] 02:55 Monk IV. 14/16 [i] 03:50 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda pri nehode [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 3/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Kandidát na vraha [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:50 Recept na život 53/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 17:00 Správna Agáta V. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: Atletico Madrid - FC Barcelona [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 53/65 [i] 00:10 Slovensko chutí [i] 00:40 Cestou necestou: Malta [i] 01:15 Komisár Montalbano: Zájazd do Tindari [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Náš les [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 10:20 Hĺbkový rekord [i] 11:35 Poruba pod Vihorlatom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Slovensko - prírodný klenot [i] 12:55 ODCHÁDZANIE [i] 13:55 Stratený domov 1. [i] 14:35 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 15:00 Z hôr a lesov: Za slobodnými výškami [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Prvý paparazzi [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Nie si sám: Mužské úlety [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Bolo to dávno,pradávno... [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Posledný portrét [i] 00:00 Noc v archíve: Apríl nielen prvý [i] 01:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Kto chce zabiť matku? [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Láska a nenávisť [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:15 TAKÝ JE ŽIVOT: Závet, Sexi susedka 2 [i] 23:10 Slnečno, sem-tam vraždy III. 8 [i] 00:10 Motív II. 4 [i] 01:10 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 02:05 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Kto chce zabiť matku? [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 52,53 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 7 [i] 09:45 Motív II. 3 [i] 10:55 M*A*S*H 54,55 [i] 12:00 Kosti X. 7 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 14:00 Faktor strachu II. 7 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 9 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 21,22 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 20:35 Prci, prci, prcičky [i] 22:35 Walking Dead VI. 8 [i] 23:30 Graceland II. 1/13 [i] 00:30 Ničitelia mýtov III. 11,12 [i] 02:15 Graceland II. 1/13 [i] 03:00 Walking Dead VI. 8 [i] 03:40 Ničitelia mýtov III. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 21 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 08:25 Medium IV. 5 [i] 09:20 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 10:20 Vražedná čísla VI. 10 [i] 11:20 Vražedná čísla VI. 11 [i] 12:15 Medium IV. 5 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 14:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 15:10 Vražedná čísla VI. 12 [i] 16:10 Vražedná čísla VI. 14 [i] 17:10 Medium IV. 7 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:00 Jak prosté IV. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 00:00 Od soumraku do úsvitu II. 6 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 01:55 Jak prosté IV. 6 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Poklad nebo harampádí? 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Stíhač tanků 1 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Neuvěřitelní střelci 224 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Speciál o videohrách 225 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): A-Team 226 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Poklad nebo harampádí? 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 2. 26 [i] 22:00 Pouliční psanci (Series 2): Na nejlepších místech 24 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 2. 26 [i] 03:30 Pouliční psanci (Series 2): Na nejlepších místech 24 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak III [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Kufr [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Sezóna za vodou 2/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Rozsudek II. [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 1/5 [i] 09:45 Poslední tajemství Třetí říše II.: Přízrak U-513 [i] 10:35 Náš venkov: Lufťák, nikoliv náplava [i] 11:05 Putování za muzikou [i] 11:30 Folklorika [i] 12:00 Poutní místa: Sloup [i] 12:20 Lodě, které psaly historii: Créole - jachta snů nebo prokletá loď? [i] 13:10 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 13:40 Evropa dnes [i] 14:05 Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 15:00 Jak se vyrovnat se stárnutím [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Egypt, putování podél Nilu [i] 17:15 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Laurel a Hardy: Námořníci na ženění? [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 21:00 Na cestě po kostarickém pobřeží [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 21:55 KAMU ve Vietnamu [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:20 Hra o trůny III: Políbený ohněm 5/10 [i] 00:20 Queer: Mezi druhy "Pokud své rodiče milujete, budete je chránit před pravdou." [i] 00:45 Dům z karet II 1/13 [i] 01:35 Batesův motel II: Presumpce neviny 7/10 [i] 02:15 Batesův motel II: Kolaps 8/10 [i] 03:00 Skrytý potenciál: Jarmila [i] 03:25 Čekání na masakr [i] 03:55 Příběhy železné opony [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3012 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme čekat 647 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 2 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 2 [i] 14:40 Dr. House II: Hypochondr 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád budu s tebou 499 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3013 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:50 Kriminálka Las Vegas XV: Finále, první část 19 [i] 22:45 Žraločí tornádo 2 [i] 00:25 Dr. House II: Hypochondr 9 [i] 01:15 Tělo jako důkaz III 2 [i] 02:00 Áčko: Jsem instalatér, chtějí po mně sex [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád budu s tebou 499 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Oheň a led 5 [i] 06:40 Elfové: Draci v pasti čas je spasit [i] 07:10 M*A*S*H 35 [i] 07:55 M*A*S*H 36 [i] 08:50 M*A*S*H 37 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Říše snů 2 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Otázka cti 22 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 14:30 Castle na zabití VI: Přísně tajné 3 [i] 15:30 Loď snů: Indiánské léto 26 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Test mateřské lásky 15 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:35 Místo činu: Hannover: Otázka cti 22 [i] 02:15 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 03:00 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 77-78/102 [i] 06:40 Sila 83 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 67/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 57-58 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 15-16/172 [i] 16:50 Indická nevesta 88-89 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 15/16 [i] 20:40 Mentalista III. 20/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 59-60 [i] 23:25 Upírske denníky V. 7/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 6 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Líbánky pro jednoho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Umírající zvíře0 [i] 13:55 Bílý oleandr0 [i] 15:45 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 17:15 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 18:45 eXistenZ0 [i] 20:25 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:00 Spirit0 [i] 23:40 Věc: Počátek0 [i] 01:25 Útěk z MS-10 [i] 02:55 Maniac Cop0