Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 12:45 Monk IV. 13/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 18/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista III. 18/24 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles V. 11/24 [i] 01:45 Agent bez minulosti II. 7/13 [i] 02:30 Monk IV. 13/16 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Výbušná vražda [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Neprimeraná jazda [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda pri nehode [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 52/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta V. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nezvestná 2/8 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Zemetrasenie v Jersey 12/24 [i] 23:35 Recept na život 52/65 [i] 00:20 Nezvestná 2/8 [i] 01:05 Autosalón [i] 01:25 Občan za dverami [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Cestou necestou: Malta [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Pierre Courteys - Laokón [i] 10:25 Hĺbkový rekord [i] 11:40 Primite s radoscú [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:15 Vesmír...a my... [i] 13:50 Prvý kozmonaut [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z hôr a lesov: Kráľ našich hôr [i] 15:20 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 16:25 Energetika [i] 16:40 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 17:00 Nie si sám: Cesta ako cieľ [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Náš les [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZÁKLADNÁ ŠKOLA [i] 19:08 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 19:15 Hokej - Tipsport liga [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 SURI [i] 23:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Sobášny podvodník [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ: Večný študent [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 SÚDNA SIEŇ: Buď ja alebo on! [i] 14:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 15 [i] 22:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy III. 7 [i] 00:25 Motív II. 3 [i] 01:20 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Večný študent [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 TOP STAR [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 6 [i] 09:45 Motív II. 2 [i] 10:55 M*A*S*H 52,53 [i] 12:00 Kosti X. 6 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 14:00 Faktor strachu II. 6 [i] 15:10 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro [i] 16:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:00 Vtierka Castle VII. 8 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 20:35 Novembrový muž [i] 22:50 Tajomstvá histórie II. 2,3 [i] 00:55 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 01:50 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 02:45 Tajomstvá histórie II. 2,3 [i] 04:20 Prvé oddelenie II. [i] 04:40 Ničitelia mýtov III. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 20 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 08:30 Medium IV. 4 [i] 09:30 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 10:25 Vražedná čísla VI. 8 [i] 11:20 Vražedná čísla VI. 9 [i] 12:15 Medium IV. 4 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 14:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 15:10 Vražedná čísla VI. 10 [i] 16:10 Vražedná čísla VI. 11 [i] 17:05 Medium IV. 5 [i] 18:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 21:00 Vražedná práva II. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 00:00 Tělo jako důkaz III. 6 [i] 01:00 Vražedná čísla VI. 2 [i] 01:55 Vražedná práva II. 12 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Cíl: prodat 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Výstavní americké výkonné vozy 5 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Cíl: prodat 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Oko bouře 1 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Je to vyrovnané 15 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Lov 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Tělo v bažině 1 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Podivné požáry & opuštěná jachta 2 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Oko bouře 1 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Je to vyrovnané 15 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Lov 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Nápadník [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Hercule Poirot [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Chantal Poullain [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 10:00 Život na Zemi: Životní zkoušky [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete je? ZJ [i] 11:50 Auto Moto Revue [i] 12:20 Intolerance [i] 12:45 Válečné epizody z archivů: Spojenci dobývají Řím [i] 12:55 Tajemství 2. sv. války: Přepadení [i] 13:50 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 14:45 Hindenburg a Hitler [i] 15:35 Stroje - to je moje! [i] 15:45 Vesmír: Mikrokosmos [i] 16:30 Kouzla přírody monzunových oblastí: Lidé 5/5 [i] 17:20 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Skrytý potenciál: Jarmila Zipserová a Helena Třeštíková [i] 19:20 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Němý Bobeš [i] 21:35 Dům z karet II 1/13 [i] 22:25 3 sezóny v pekle [i] 00:20 Sestřička Jackie IV: Zeď 3/10 [i] 00:45 Tichá inkvizice [i] 01:50 Křesťanský magazín [i] 02:15 Náš venkov: Lufťák, nikoliv náplava [i] 02:40 O strakách, pobertech a nenechavcích [i] 03:10 Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3011 [i] 10:00 Výměna manželek IV [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 1 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 1 [i] 14:40 Dr. House II: Chyba 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně klídek 498 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3012 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme čekat 647 [i] 21:30 Víkend: Soukromý vesmír [i] 22:35 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Loviště 15 [i] 00:20 Dr. House II: Chyba 8 [i] 01:10 Tělo jako důkaz III 1 [i] 01:55 Áčko: Dejte mi embryo, prosím, adopce nestačí [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně klídek 498 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel II: Když blesk uhodí dvakrát 4 [i] 06:40 Elfové: Draci v pasti čas je spasit [i] 07:10 M*A*S*H 33 [i] 08:00 M*A*S*H 34 [i] 08:55 M*A*S*H 35 [i] 09:30 Castle na zabití VI: Valkýra 1 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 21 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Říše snů 2 [i] 15:30 Loď snů: Emiráty 25 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVII: Magická vražda 2 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 21 [i] 01:35 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 02:20 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 03:05 Afrika: Návrat ztracené lásky 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 75-76/102 [i] 06:40 Sila 82 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 66/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 55-56 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 13-14/172 [i] 17:00 Indická nevesta 86-87 [i] 17:50 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 14/16 [i] 20:40 Mentalista III. 19/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 57-58 [i] 23:25 Upírske denníky V. 6/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 D'Artagnanova dcera0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Líbánky pro jednoho0 [i] 13:40 Láska přichází zvolna0 [i] 15:15 Umírající zvíře0 [i] 17:05 Všichni královi muži0 [i] 19:10 Bílý oleandr0 [i] 21:00 První republika 15