TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:15 FARMA [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:20 NCIS: Los Angeles V. 10/24 [i] 01:15 Agent bez minulosti II. 6/13 [i] 02:05 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 02:55 Zámena manželiek [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda ostane vraždou [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta V. 2/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Výbušná vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 14:45 Recept na život 51/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlatá klietka [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 Kriminálka Staré Mesto II. 6/6 [i] 23:20 Recept na život 51/65 [i] 00:05 Zlatá klietka [i] 01:30 Kriminálka Staré Mesto II. 6/6 [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempo [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 08:55 Kvarteto [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:50 Polícia [i] 10:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 10:10 Profesionál [i] 10:20 Hĺbkový rekord [i] 11:30 Uspávanky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Generácia [i] 13:00 Parkinsonova choroba [i] 13:20 Väzeň č.9000 [i] 14:00 PARK2 [i] 15:00 Z hôr a lesov: Vládcovia blankytného neba [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Pierre Courteys - Laokón [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Igric 2014 [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Náš les [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIVEDA [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Slnko v sieti 2016 - nominácie [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Čakáreň [i] 21:25 GEN.Sk: Igor Luther [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Ďakujem, dobre [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Šup sem - šup tam [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ: Sociálka [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:45 VTEDY NA ZÁPADE [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy III. 6 [i] 01:40 Motív II. 2 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Šup sem - šup tam [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 6,7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Malý unavený Joe [i] 11:25 Kutyil s.r.o. II.: Milenka, Plot 7,8 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 14:10 Faktor strachu II. 5 [i] 15:10 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1,2/22 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 20:35 Lavalantula [i] 22:25 Tenká červená línia [i] 01:55 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 02:45 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 03:35 Späť v hre 1,2/13 [i] 04:15 Prvé oddelenie II. [i] 04:35 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 08:55 Medium IV. 3 [i] 09:50 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 10:45 Vražedná čísla VI. 6 [i] 11:40 Vražedná čísla VI. 7 [i] 12:35 Medium IV. 3 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 14:25 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 15:20 Vražedná čísla VI. 8 [i] 16:15 Vražedná čísla VI. 9 [i] 17:10 Medium IV. 4 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 21:00 Jak prosté IV. 6 [i] 22:00 Mad Dogs I. 1 [i] 23:10 Criminal Minds Xi. 1 [i] 00:10 Vražedná čísla VI. 1 [i] 01:10 Jak prosté IV. 6 [i] 02:05 Mad Dogs I. 1 [i] 03:00 Vražedná čísla VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Povstalecké zlato (Series 1): Věříme ve zlato 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3) 20 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3) 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 00:00 Hledači říčních diamantů (Series 1) 6 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Speciály 4. série) (Series 4): Svazující pouto 2 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Večeře [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: 48 hodin 7/14 [i] 21:00 Rozsudek II. [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Jó, to jsem ještě žil [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Londýnské metro 1/3 [i] 10:50 Stroje - to je moje! [i] 10:55 S gurmánem na cestách II.: Malajsijský Penang [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Misionářem v islámském světě [i] 12:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1966 1090/2379 [i] 13:15 Vesnicopis [i] 13:35 Věda na vlastní kůži: Proč mají komáři rádi jen někoho? 33/50 [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Neštěstí v Mnichově 6. února 1958 [i] 15:45 Germáni 4/4 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Přepadení [i] 17:30 Nový Zéland 1/5 [i] 18:15 Na cestě po marockém Atlasu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Vesmír: Extrémní mráz [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Přízrak U-513 [i] 20:55 Londýnské metro 2/3 [i] 22:00 Noční vlak do Lisabonu [i] 23:50 Nouzový východ [i] 01:45 Queer: Che Guevara není sexy [i] 02:10 ...já po tobě chlebem [i] 02:35 Doktoři z Větřkovic [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 3010 [i] 10:05 Na vodě: O hřbitovech 10 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 16 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 16 [i] 14:40 Dr. House II: Lovci 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro mě jsi hrdina 497 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3011 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky [i] 22:45 Mentalista VI: Hnědooká děvčata 19 [i] 23:40 Kriminálka Miami X: Dárce 13 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Postřílená rodina 14 [i] 01:25 Dr. House II: Lovci 7 [i] 02:15 Tělo jako důkaz II 16 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro mě jsi hrdina 497 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Pralesy 3 [i] 06:35 Elfové [i] 07:05 M*A*S*H 32 [i] 07:50 M*A*S*H 33 [i] 08:45 Castle na zabití V: Na rozcestí 24 [i] 09:40 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 20 [i] 11:45 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 12:45 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 13:45 Castle na zabití VI: Valkýra 1 [i] 14:45 Loď snů: Peru - Miami 24 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Sliby chyby 14 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 20 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 73-74/102 [i] 06:45 Sila 81 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 65/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 11-12/172 [i] 16:45 Indická nevesta 84-85 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk IV. 13/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 18/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 55-56 [i] 23:25 Upírske denníky V. 5/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 D'Artagnanova dcera0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Otevřené srdce0 [i] 13:40 Jasmíniny slzy0 [i] 15:20 Ta záležitost s Gray0 [i] 16:55 Hříbě0 [i] 18:25 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 20:00 Na pokraji slávy0 [i] 22:00 Fear the Walking Dead 1 [i] 22:45 Všichni královi muži0 [i] 00:50 Identita0 [i] 02:20 Dopis Pro Krále0 [i] 04:05 Co čas nezahojil0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Curling [i] 09:30 Vzpírání [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Vzpírání [i] 16:30 Vzpírání [i] 18:15 Snooker [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:30 Vzpírání [i] 21:15 Cyklistika [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30