TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:20 Klokan Jack (HD) [i] 10:05 Vrahúni [i] 12:10 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 14:40 CHART SHOW [i] 16:45 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:05 Smrtonosná zbraň 2 (HD) [i] 01:20 Ochranca (HD) [i] 02:55 Smrtonosná zbraň 2 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 On air [i] 05:25 Atlantída II.: Nový úsvit 1. časť 1/13 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Franklin a priatelia [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Dunajské rozprávky: Vodná ríša 2/3 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 15:05 Zlatá klasika: Lelíček v službách Sherlocka Holmesa [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Grzimek 1/2 [i] 21:50 Grzimek 2/2 [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:05 Grzimek 1/2 [i] 03:30 Grzimek 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Kultúrne pamiatky Slovenska: Nitriansky hrad [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 10:20 Família: Família - Telefón do neba [i] 10:45 Medovníkový domček [i] 11:40 Sokovia [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Cyklistika - MS 2016 UCI [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - Spartak Myjava [i] 19:05 Večerníček: Náš les [i] 19:10 Macko Uško [i] 19:20 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - MALÍ CESTOVATELIA [i] 19:25 Dračie poviedky [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Tvrdá línia 3/4 [i] 21:05 Tvrdá línia 4/4 [i] 22:00 Wallander: Psi z Rigy [i] 23:30 Komisárka [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 Banda šampiónov [i] 08:45 Káčerovo [i] 09:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:40 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:20 Rodinka úžasných 7 [i] 13:20 Eragon [i] 15:30 12 kôl [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Novembrový muž [i] 23:10 Neporaziteľný Barbar Conan [i] 01:45 MacGruber [i] 03:10 Neporaziteľný Barbar Conan [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Lovci nacistov 5 [i] 07:10 Prvé oddelenie II. [i] 07:35 EUROMINÚTY [i] 08:55 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 10:05 Hviezdna brána: Atlantída II. 6,7 [i] 12:15 Faktor strachu II. 3,4 [i] 14:15 Prístav nádeje [i] 16:40 Malý unavený Joe [i] 19:20 Simpsonovci IX. 15 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 20:35 Absolventka [i] 22:35 Kto z koho [i] 00:15 EUROMINÚTY [i] 01:15 Črepiny [i] 02:25 Kto z koho [i] 03:40 Prvé oddelenie II. [i] 04:00 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 9,10/10 [i] 04:35 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 19 [i] 07:35 Vražedná čísla VI. 11 [i] 08:30 Vražedná čísla VI. 12 [i] 09:30 Bez hranic III. 13 [i] 11:05 Jak prosté III. 12 [i] 12:05 Jak prosté III. 13 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 9 [i] 16:00 Tým Škorpion I. 10 [i] 17:00 Medium III. 17 [i] 18:00 Medium III. 18 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 21:00 Kamarád taky rád 1 [i] 23:00 Medium III. 8 [i] 00:00 Jak prosté IV. 3 [i] 01:00 Jak prosté IV. 4 [i] 01:55 Kamarád taky rád [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 12 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace Barracudy 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 09:05 Kubánský chróm (Series 1): Zážeh nemožný 7 [i] 09:55 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník (Series 4): Indie 2 [i] 10:50 Troy (Series 1) 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 13:30 Likvidátor (Series 1) 13 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2) 1 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 1) 6 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Přežijí nejsilnější 2 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 21:00 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 22:00 Poslední hraničáři [i] 23:00 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Jedno malé spláchnutí pro člověka 6 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 02:40 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 03:30 Poslední hraničáři [i] 04:20 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Tři vejce do skla [i] 08:10 Úsměvy Vlasty Buriana [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Panenka z vltavské tůně [i] 15:00 Svědkyně [i] 16:00 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 2/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pět mrtvých psů 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Jedna ruka netleská [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:45 Sezóna za vodou 1/6 [i] 01:30 Hobby naší doby [i] 02:00 13. komnata Chantal Poullain [i] 02:25 Sváteční slovo děkana teologické fakulty Tomáše Machuly [i] 02:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Rozsudek II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Lodě, které psaly historii: Créole - jachta snů nebo prokletá loď? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1090/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Z Baťova Zlína 2 [i] 09:35 KAMU ve Vietnamu [i] 10:00 Boje v džungli [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 12:40 Francie s ozvěnou domova [i] 13:00 Sváteční slovo děkana teologické fakulty Tomáše Machuly [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:30 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Misionářem v islámském světě [i] 14:25 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 15:05 Na plovárně s Jiřím Froňkem [i] 15:30 Na cestě po marockém Atlasu [i] 16:00 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4 [i] 17:00 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 17:55 Život na Zemi: Životní zkoušky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rudé slunce [i] 21:55 Nouzový východ [i] 23:50 Tichá inkvizice [i] 00:55 Londýn, zrcadlo světa [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Věřím [i] 02:40 Huť architektury [i] 03:10 Folklorika [i] 03:30 Epizoda VII: Jediové vrací úder [i] 04:00 ČT Live - Zora Jandová [i] 04:50 Jak se vyrovnat se stárnutím [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Lišákoviny 8 [i] 06:40 Spiderman 3 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 25 [i] 07:30 Návrat do budoucnosti II 8 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show II 19 [i] 08:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 26 [i] 08:50 Krok za krokem IV 11, 12 [i] 09:40 Víkend: Gentlemanská dohoda [i] 10:40 Gympl s (r)učením omezeným: Rozvod 70 [i] 12:00 Tak si představ [i] 14:00 Tři chlapi na cestách [i] 16:00 Pod Jezevčí skálou [i] 17:25 Sestra v akci 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: O hřbitovech 10 [i] 21:20 Střepiny [i] 22:00 Sběratel kostí [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba IV: Anděl smrti [i] 00:55 Volejte Novu [i] 01:25 Krok za krokem IV 11, 12 [i] 02:10 Áčko: Ničíš mě, přesto tě neopustím! [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Rozvod 70 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel II: Tropický ráj 2 [i] 06:55 Nexo Knights I: Kniha naprostého zla 9 [i] 07:25 Nexo Knights I: Moc a magie 10 [i] 07:55 Tajemství války: Superděla 24 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Den Svobody 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Berlínský vzduch 7 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Bez hlavy 10 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Rodinné zájmy [i] 00:50 Tři mušketýři II: Zatmění Slunce 6 [i] 02:00 Vegas I: Rychlé peníze 2 [i] 02:50 Vraždy podle Agathy: Smrt veterináře 6 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VIII. 4-5/25 [i] 05:55 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 07:40 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka IV. 5-6/24 [i] 11:40 Roztomilé mrchy II. 10-12/25 [i] 15:05 Nezvestní III. 19/19 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 18:00 Unesené dieťa [i] 20:00 Navždy a ďaleko [i] 22:55 Pomstím svoju rodinu [i] 00:40 Navždy a ďaleko [i] 02:55 Pomstím svoju rodinu [i] 04:20 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Open Road0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 D'Artagnanova dcera0 [i] 13:35 Tut 2 [i] 15:10 Otevřené srdce0 [i] 16:45 Krása divokých koní0 [i] 18:45 Ta záležitost s Gray0 [i] 20:20 Jasmíniny slzy0 [i] 22:00 Identita0 [i] 23:30 Lekce umírání0 [i] 00:55 Hlava v oblacích0 [i] 02:50 Ptáčata0 [i] 04:25 Já a ty0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Cyklistika [i] 08:00 Rally [i] 08:30 Tenis [i] 10:15 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Tenis [i] 20:45 Jezdectví [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vzpírání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 5: Milostné příběhy 13 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 5: Rozbité dveře 14 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 5: Mocní hráči 15 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 5: Rukojmí 16 [i] 09:00 Superurychlovač [i] 11:00 Křišťálová lebka [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 15:00 Exterminátor [i] 17:00 Milionový lékař 4: Tanec s ďáblem 11 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Dost to bolí 12 [i] 19:00 A férjem védelmében 7: Pondělí 14 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Nadhoz mrtvého muže 5 [i] 21:00 Noc patří nám [i] 23:00 Žraločí tornádo [i] 01:00 Žraločí tornádo 2 [i] 03:00 Křišťálová lebka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 4 [i] 06:00 Essequibo: Tajemná řeka 2 [i] 07:05 Divoká zvářata, divoký život 2 [i] 08:05 Zázračná příroda 2 [i] 09:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 5 [i] 10:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 6 [i] 11:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 12:00 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 13:00 Globální logistika 2 [i] 14:00 Šokující příběh elektřiny 1 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva: Drahé kovy 4