TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:25 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:55 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 09:40 Teória veľkého tresku I. 9/17 [i] 10:00 MASTERCHEF [i] 12:50 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:30 Vrahúni [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 96 hodín: Odplata (HD) [i] 22:35 Ochranca (HD) [i] 00:25 96 hodín: Odplata (HD) [i] 01:45 Trója (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Pingu [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Franklin a priatelia [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:45 Atlantída II.: Nový úsvit 1. časť 1/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:05 On air [i] 11:25 Super-hrdinovia: Alain Robert - extrémne horolezectvo [i] 11:50 Super-hrdinovia: Kristin Rhodesová - extrémna sila [i] 12:30 Julie Lescautová IX.: Puma 3/4 [i] 13:55 Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 14:05 Pes pre dvoch [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Malta [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Milónový chrobák [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Pes pre dvoch [i] 00:15 Čo ja viem [i] 01:45 Mafiáni: Róbert Holub - kumpán železiarskych magnátov [i] 02:15 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 03:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Milónový chrobák [i] 04:00 Cestou necestou: Malta [i] 04:30 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 09:05 Kultúrne pamiatky Slovenska: Nitriansky hrad [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 11:50 VAT [i] 12:20 Magazín EURO 2016 [i] 12:45 Magazín Ligy majstrov [i] 13:15 Highlighty Európskej ligy [i] 14:20 Hory, zver a strážcovia [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Letné pneumatiky [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 17:00 Herecké legendy: Ctibor Filčík [i] 17:10 Strýčkov sen [i] 18:45 Večerníček: Náš les [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hildy Michalíkovej [i] 20:35 Eden a potom [i] 22:15 Most 9/10 [i] 23:10 Most 10/10 [i] 00:10 One Day Jazz [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Káčerovo [i] 08:55 Simpsonovci XIV. 4,5,6 [i] 10:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 4 [i] 11:20 Banda šampiónov [i] 13:20 Absolventka [i] 15:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:40 Dovidenia, stará mama! 14 [i] 18:20 NAŠI: Patent na deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VTEDY NA ZÁPADE [i] 22:15 MacGruber [i] 00:10 Tenká červená línia [i] 03:15 Bastard [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie II. [i] 05:15 TOP STAR [i] 05:30 M*A*S*H 50,51 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 Prvé oddelenie II. [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Lovci nacistov 5 [i] 10:00 M*A*S*H [i] 12:40 Dobrodružstvo [i] 14:50 Faktor strachu 10/10 [i] 15:50 Faktor strachu II. 1,2/21 [i] 17:50 Áno, šéfe! USA III. 4,5 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 20:35 Eragon [i] 22:40 Bastard [i] 00:40 Simpsonovci IX. 4,5,6 [i] 01:50 M*A*S*H [i] 03:05 Prístav nádeje [i] 04:55 Dobrodružstvo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 10 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 11 [i] 08:55 Medium III. 17 [i] 09:50 Medium III. 18 [i] 10:45 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 11:40 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 12:35 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 13:30 Bez hranic III. 13 [i] 15:05 Jak prosté III. 12 [i] 16:05 Jak prosté III. 13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 21:00 Total Recall [i] 23:10 S.W.A.T.: Pod palbou [i] 00:50 Total Recall [i] 02:55 Havaj 5-0 III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 11 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 15 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): 1966 VW Beetle a 1976 TR Convertible 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Kapitánka Monica 11 [i] 15:20 Hledači říčních diamantů (Series 1): Cesta zpět 4 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 2): Ostrov smrti 8 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Tennessee 9 [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Sonorská poušť, Arizona 8 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 6 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Souboj v New Orleans 8 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Motocyklový blázinec 3 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Náhlý dopad 4 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Souboj v New Orleans 8 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Tak to ukaž! 3 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:45 Polopatě [i] 07:35 Jak se stal hastrman v Rokytnici ševcem [i] 08:15 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až já budu královna [i] 13:45 Cesta do pekla a zpátky [i] 14:20 Tři vejce do skla [i] 15:45 Jó, to jsem ještě žil [i] 16:50 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ceny Anděl 2015 [i] 21:30 25. Ceny Anděl [i] 21:45 Tonoucí se stébla chytá [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Harry Brown [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:50 Sama doma [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Lufťák, nikoliv náplava [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 11:15 Letecké katastrofy: Neštěstí v Mnichově 6. února 1958. [i] 12:05 Zatopené osudy: Štěchovice [i] 12:20 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Babylon [i] 13:25 Cestománie [i] 13:55 Listonoš v Himálaji [i] 14:50 Velký bazar [i] 16:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:05 Kouzla přírody monzunových oblastí: Lidé 5/5 [i] 18:00 Nový Zéland 1/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 18:55 Lodě duchů - přízraky války [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Chobotnička [i] 22:10 Stíny nad jezerem 7/7 [i] 23:05 Mrtvý sníh [i] 00:35 Baťa - rodina, která chtěla obout celý svět [i] 01:25 Skrytý potenciál: Jarmila Zipserová a Helena Třeštíková [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Žiji v zadlužené obci [i] 02:45 Načerno veřejně [i] 03:10 O nejmenším, nejvyšší a nejstarším [i] 03:30 Folklorika [i] 03:50 Počesku [i] 04:00 Římané za humny! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Lišákoviny 6 [i] 06:40 Spiderman 2 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 24 [i] 07:30 Návrat do budoucnosti II 7 [i] 08:00 Looney Tunes: Úžasná Show II 18 [i] 08:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 25 [i] 08:50 Krok za krokem IV 10 [i] 09:15 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:25 Volejte Novu [i] 13:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:10 Výměna manželek IV [i] 15:25 Jak ukrást nevěstu [i] 17:30 Co je šeptem... [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:20 Kamarád taky rád [i] 00:20 Skrýš [i] 02:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:00 Prásk [i] 04:30 Krok za krokem IV 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:25 Max Steel II: Návrat 1 [i] 07:50 Nexo Knights I: Černý rytíř 8 [i] 08:20 Nexo Knights I: Kniha naprostého zla 9 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 Autosalon Extra 10:20 Ohnivý kuře: Brno je zlatá loď 12 [i] 11:35 Srdce si nedá poroučet [i] 13:35 Portrét lásky [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Twilight sága: Rozbřesk 1/2 [i] 22:40 Pravidla podsvětí [i] 00:45 Pojídač hříchů [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 04:10 Pojídač hříchů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VIII. 2-3/25 [i] 05:55 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 07:35 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Sultán 48-50/95 [i] 14:20 Nezvestní III. 18/19 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 17:15 Účastníci zájezdu [i] 20:00 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 22:00 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 00:00 Najlepšia družička [i] 01:40 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 03:10 Najlepšia družička [i] 04:35 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 08:15 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 D'Artagnanova dcera0 [i] 13:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 14:00 První republika 14 [i] 15:00 Malcolm X0 [i] 18:20 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 20:30 Tut 2 [i] 22:00 Cesta do pekel0 [i] 23:40 První republika 14 [i] 00:40 Sbal prachy a vypadni0 [i] 02:25 Lekce umírání0 [i] 03:50 Hlava v oblacích0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Rally [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Curling [i] 22:00 Závody GT [i] 23:15 Rally [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 06:00 V utajení 2: V nouzi poznáš přítele 4 [i] 07:00 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 08:00 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Nadhoz mrtvého muže 5 [i] 12:00