Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek CP [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 12:40 Monk IV. 11/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 15/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Mentalista III. 15/24 [i] 00:30 NCIS: Los Angeles V. 9/24 [i] 01:20 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 02:05 Kredenc [i] 02:35 FARMA [i] 03:35 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha [i] 06:30 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha 2.časť [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta V. 1/13 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Vražda ostane vraždou [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 17:00 Správna Agáta V. 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Róbert Holub - kumpán železiarskych magnátov [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Ray Donovan II.: Snehulienka 9/12 [i] 23:30 Ray Donovan II.: Volcheck 10/12 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer [i] 02:25 Ray Donovan II.: Snehulienka 9/12 [i] 03:20 Ray Donovan II.: Volcheck 10/12 [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Náš les [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MECHÚRIK KOŠČÚRIK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Morava [i] 09:00 Kvarteto [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 10:20 Veľké pokušenie [i] 11:20 Omyl nie je v operete [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Orientácie [i] 13:05 Portréty: Páter Majerník [i] 13:30 Rómsky dom [i] 14:15 DIVADLO [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Z hôr a lesov: Posledný strážca tichých hôr [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 16:40 Stopy dávnej minulosti: Tajomstvo Tatárskej lúky [i] 17:15 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Romipen [i] 21:40 Hľadači [i] 22:30 Cinka panna [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Pomrzli by [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Len sa spolu trápime [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Černoško [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 12 kôl [i] 23:00 Súboj cti [i] 01:00 Upírske denníky [i] 02:40 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Len sa spolu trápime [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 5 [i] 09:40 Motív II. 1/13 [i] 10:55 M*A*S*H 50,51 [i] 11:55 Kosti X. 5 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 14:00 Faktor strachu II. 4 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 7 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 20:35 Vinári: Veštba, Klip 3,4 [i] 22:55 Črepiny [i] 00:10 Tabu VII. 3,4 [i] 02:05 Zločin III. 1,2,3/12 [i] 04:05 Ničitelia mýtov III. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 18 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 08:25 Medium IV. 2 [i] 09:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 10:20 Vražedná čísla VI. 4 [i] 11:20 Vražedná čísla VI. 5 [i] 12:20 Medium IV. 2 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 14:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 15:20 Vražedná čísla VI. 6 [i] 16:20 Vražedná čísla VI. 7 [i] 17:15 Medium IV. 3 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 6 [i] 23:40 Tělo jako důkaz III. 3 [i] 00:35 Myšlenky zločince X. 5 [i] 01:35 S.W.A.T.: Pod palbou [i] 03:05 Vzpomínky IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Překročit hranici 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 3): Arizonští kardinálové 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Překročit hranici 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Všechno nebo nic 11 [i] 21:00 Vražedná pole (Series 1): Poslední svědek 3 [i] 22:00 Neobjasněné případy (Series 1): Mimozemský déšť, dunění na pláži a Vojničův rukopis 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Zčistajasna 6 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 6 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Všechno nebo nic 11 [i] 02:40 Vražedná pole (Series 1): Poslední svědek 3 [i] 03:30 Neobjasněné případy (Series 1): Mimozemský déšť, dunění na pláži a Vojničův rukopis 6 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Wabiho Daňka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Kojak II [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:50 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Formule 33/39 [i] 21:30 13. komnata Chantal Poullain [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sezóna za vodou 1/6 [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Papuchalk bělobradý [i] 09:30 Buvoli na hlídce [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Egypt, putování podél Nilu [i] 11:20 Tajemné lesy [i] 12:10 Vesnicopis [i] 12:30 Chcete mě? [i] 13:00 Ochránce 12/12 [i] 13:25 Největší tankové bitvy III.: Boje v džungli [i] 14:15 Pád Singapuru 2/2 [i] 15:05 Věda na vlastní kůži: Proč mají komáři rádi jen někoho? 33/50 [i] 16:00 Jak se vyrovnat se stárnutím [i] 16:55 Lodě, které psaly historii: Créole - jachta snů nebo prokletá loď? [i] 17:45 Ženy v poli [i] 18:15 Smysl života pana Horvátha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Osvobození: Ohnivá duha 1/5 [i] 21:35 Hon na ponorku [i] 23:50 S gurmánem na cestách II.: Malajsijský Penang [i] 00:30 Batesův motel II: Presumpce neviny 7/10 [i] 01:10 Batesův motel II: Kolaps 8/10 [i] 01:55 City Folk 2015: Ponta Delgada [i] 02:20 Cesty víry: Dar všech darů [i] 02:45 Interhelpo - Historie jedné iluze [i] 03:45 Otevřený dům [i] 04:10 Vzkříšené sny zapadlých vesnic [i] 04:30 Shakespeare v ghettu [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3009 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Už nic neřekneš 646 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 15 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 15 [i] 14:40 Dr. House II 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nebude jako dřív 496 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3010 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 3 [i] 22:45 Drive Angry [i] 00:35 Chcete být milionářem? [i] 02:00 Dr. House II: Kolotoč 6 [i] 02:45 Tělo jako důkaz II 15 [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nebude jako dřív 496 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Zdrcení 13 [i] 06:55 Nexo Knights I: Černý rytíř 8 [i] 07:30 M*A*S*H 30 [i] 08:20 M*A*S*H 31 [i] 09:15 Castle na zabití V: Lidský faktor 23 [i] 10:10 Místo činu: Hannover: Černé srdce 19 [i] 12:10 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 13:00 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 14:05 Castle na zabití V: Na rozcestí 24 [i] 15:05 Loď snů: Papua-Nová Guinea 23 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Pepova logika 55 [i] 21:35 Dvojí obvinění [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Hannover: Černé srdce 19 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 71-72/102 [i] 06:45 Sila 80 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 64/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 53-54 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 9-10/172 [i] 16:45 Indická nevesta 82-83 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:35 Monk IV. 12/16 [i] 20:30 Účastníci zájezdu [i] 23:05 Smotánka [i] 23:40 Unesené dieťa [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:25 Účastníci zájezdu [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Ikona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 13:55 Neposlušné tenisáky0 [i] 15:30 V rytmu soulu0 [i] 17:10 Open Road0 [i] 18:40 Malcolm X0 [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:50 Oběť0 [i] 01:50 Barneyho ženy0 [i] 03:55 Cesta do pekel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Živá kořist 14 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Mocní hráči 15 [i] 08:20 Doylův okrsek 1: Žena, která věděla příliš málo 7 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 10:20 Exterminátor [i] 12:20 Doylův okrsek 1: Žena, která věděla příliš málo 7 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Živá kořist 14 [i] 14:20 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 16:20 Baba na zabití [i] 18:20 Doylův okrsek 1: Tajemnství, které vyšlo najevo 8 [i] 19:20 Námořní hlídka 4: Poklad v troskách 15 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 5: Rukojmí 16 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Tanec s ďáblem 11 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Dost to bolí 12 [i] 23:20 Noc patří nám [i] 01:20 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 03:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 04:15 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 3 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 4