Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 13:00 Monk IV. 10/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 15:00 Mentalista III. 14/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:10 Mentalista III. 14/24 [i] 01:05 NCIS: Los Angeles V. 8/24 [i] 01:55 Agent bez minulosti II. 5/13 [i] 02:40 Monk IV. 10/16 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Modelová vražda [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Správna Agáta IV. 13/13 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha [i] 10:20 Diagnóza: Vražda: Znamenie vraha 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 50/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Správna Agáta V. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vojvodkyňa [i] 22:05 Julie Lescautová IX.: Puma 3/4 [i] 23:30 Nerozvážni: Právo na obranu 3/13 [i] 00:15 Recept na život 50/65 [i] 00:55 Vojvodkyňa [i] 02:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve svokry [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:45 Macko Uško [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HOME [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 10:25 Jablčná Siska [i] 11:35 Spievala by hlasom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 13:25 Revue Slovensko: Komunikácie [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z hôr a lesov: Biele Karpaty [i] 15:20 Národnostné správy [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 16:25 Poklady.sk: Tajomný majster M.S. [i] 16:40 Stopy dávnej minulosti: Jaskyňa démonov [i] 17:15 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ako si žijeme [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Dortmund - Liverpool [i] 23:00 VAT [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Nebudem sa holiť! [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Zaťko opravár [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Patent na deti [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:30 Dr. LUDSKY: Kráska a zviera 9 [i] 23:40 Slnečno, sem-tam vraždy III. 5 [i] 00:40 Motív II. 1/13 [i] 01:40 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Nebudem sa holiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 05:50 M*A*S*H 47 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 4 [i] 09:40 Motív 13/13 [i] 10:50 M*A*S*H 48,49 [i] 11:55 Kosti X. 4 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 14:00 Faktor strachu II. 3 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 9,10 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 6 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 20:35 Súboj cti [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 13 [i] 23:30 Zemetrasenia 6 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 02:35 Zemetrasenia 6 [i] 03:25 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 7,8 [i] 04:05 INKOGNITO [i] 04:55 Ničitelia mýtov III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 17 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 08:20 Medium III. 22 [i] 09:20 Vražedná čísla VI. 2 [i] 10:15 Vražedná čísla VI. 3 [i] 11:10 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 14:05 Medium III. 22 [i] 15:05 Vražedná čísla VI. 4 [i] 16:05 Vražedná čísla VI. 5 [i] 17:05 Medium IV. 2 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 109 - CHASING GHOSTS [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba New Orleans 109 - CHASING GHOSTS [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Neporažen 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Srdce v divočině 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - říční kaňon 1 [i] 13:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2): Ostrov mužů 1 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 2 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Neporažen 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 7) 8 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 22:00 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Velkohubý jih 20 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 7) 8 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 03:30 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Kino [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Gejzír [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Motiv II [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Stroje - to je moje! [i] 05:05 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci 4/5 [i] 10:20 Vesmír: Extrémní mráz [i] 11:00 Stroje - to je moje! [i] 11:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:05 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:35 Lodě duchů - přízraky války [i] 13:20 Pád Singapuru 2/2 [i] 14:10 Germáni 3/4 [i] 15:05 Londýnské metro 1/3 [i] 16:05 City Folk 2015: Ponta Delgada [i] 16:30 Cesty víry: Cikánská duše [i] 17:05 Romové ve 3. miléniu [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 12/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Egypt, putování podél Nilu [i] 20:55 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Jarmila Zipserová a Helena Třeštíková [i] 22:00 Intolerance [i] 22:25 Marian [i] 00:10 Sestřička Jackie IV: Disneyland 2/10 [i] 00:40 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Putování za muzikou [i] 02:25 Gospel v Čechách a na Moravě [i] 02:55 Všechny ty zázračné děti... [i] 03:50 Folklorika [i] 04:15 Stroje - to je moje! [i] 04:20 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3008 [i] 10:05 Drazí sousedé: Oslava [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 14 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 14 [i] 14:40 Dr. House II: Tatínkův chlapeček 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hospodyňka non plus ultra 495 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3009 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Už nic neřekneš 646 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Minority Report [i] 00:50 Dr. House II: Tatínkův chlapeček 5 [i] 01:40 Tělo jako důkaz II 14 [i] 02:20 Áčko: Hledám svých sedm bratrů [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hospodyňka non plus ultra 495 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Pokračovatel 12 [i] 06:40 Nexo Knights I: Labyrint překvapení 7 [i] 07:10 M*A*S*H 27 [i] 07:55 M*A*S*H 28 [i] 08:50 M*A*S*H 29 [i] 09:25 Castle na zabití V: Zatímco jsi stála 22 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Bez dechu 18 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 14:30 Castle na zabití V: Lidský faktor 23 [i] 15:25 Loď snů: Vietnam 22 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Bez dechu 18 [i] 02:00 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 02:45 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 69-70/102 [i] 06:40 Sila 79 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 63/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 51-52 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 7-8/172 [i] 16:55 Indická nevesta 80-81 [i] 17:50 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 11/16 [i] 20:40 Mentalista III. 15/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 53-54 [i] 23:25 Upírske denníky V. - NOVÁ SÉRIA 4/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Ikona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 13:45 Černý přízrak0 [i] 15:20 O smyslu života0 [i] 17:00 Neposlušné tenisáky0 [i] 18:35 V rytmu soulu0 [i] 20:15 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 22:00 Blondýna na předpis0 [i] 23:35 Libertin0 [i] 01:30 Oběť0 [i] 03:30 Barneyho ženy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Cyklistika [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 09:30 Motorky [i] 10:00 Cyklistika [i]