TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 12:40 Monk IV. 9/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 13/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Bluf I. 9/10 [i] 00:30 Mentalista III. 13/24 [i] 01:25 NCIS: Los Angeles V. 7/24 [i] 02:10 Agent bez minulosti II. 4/13 [i] 02:55 Monk IV. 9/16 [i] 03:35 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vražda na tenkom ľade [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:00 Správna Agáta IV. 12/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Modelová vražda [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 49/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 17:00 Správna Agáta IV. 13/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 49/65 [i] 00:15 Kolonáda II. 13/13 [i] 01:15 Komisár Montalbano: Zlodej desiat [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Náš les [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DO NEZNÁMA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 O mladých rodičoch 2 [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Diego Velazquez - Demokritos [i] 10:25 Starožitné zrkadlo 2/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Dejiny sveta: Revolúcia [i] 13:25 Chruščov dobýja Ameriku [i] 14:35 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 15:00 Z hôr a lesov: Pieniny sú legendárne [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 16:25 Test magazín: Test magazín: Maslo [i] 16:35 Poklady.sk: Minerálne vody Slovenska [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Kráter tichej smrti [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Náš les [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DO NEZNÁMA [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Stavba roka 2015 [i] 21:40 Gen.sk: Ivan Matušík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Pred rokmi... [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Nemá absolútne nič [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ: Vráť sa k bývalke [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Bol to omyl [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:15 TAKÝ JE ŽIVOT 1/8 [i] 23:15 Slnečno, sem-tam vraždy III. 4 [i] 00:15 Motív 13/13 [i] 01:15 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 02:15 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Nemá absolútne nič [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 05:50 M*A*S*H 45 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 3 [i] 09:40 Motív 12 [i] 10:55 M*A*S*H 46,47 [i] 11:55 Kosti X. 3 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 14:00 Faktor strachu II. 2 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 7,8 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 5 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 9,10 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 20:35 Pretekárska akadémia [i] 22:40 Walking Dead VI. 7 [i] 23:40 Graceland 13/13 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 02:35 Graceland 13/13 [i] 03:20 Walking Dead VI. 7 [i] 04:00 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 4,5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 16 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 08:30 Medium III. 21 [i] 09:30 Vražedná čísla V. 23 [i] 10:30 Vražedná čísla VI. 1 [i] 11:30 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 12:30 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 14:25 Medium III. 21 [i] 15:20 Vražedná čísla VI. 2 [i] 16:15 Vražedná čísla VI. 3 [i] 17:10 Medium III. 22 [i] 18:10 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 19:10 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 22:00 Jak prosté IV. 5 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 5 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 5 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 01:55 Jak prosté IV. 5 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Kalifornské smlouvy 17 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Náhodné zbraně 222 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Sanfranciské závody 223 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Kalifornské smlouvy 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 22:00 Pouliční psanci (Series 2): David a Goliáš 23 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 00:00 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Drew Brees 1 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 03:30 Pouliční psanci (Series 2): David a Goliáš 23 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Kojak II [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Krádež [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Sezóna za vodou 1/6 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Rozsudek II. [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 10:45 Náš venkov: Melodie Ostružné [i] 11:10 GEN: Jarmila Šuláková pohledem Vladimíra Morávka [i] 11:25 Putování za muzikou [i] 11:55 Folklorika [i] 12:20 Lodě, které psaly historii: Salem - podvod století [i] 13:10 Království divočiny: Papuchalk bělobradý [i] 13:40 Evropa dnes [i] 14:05 Londýn, zrcadlo světa [i] 15:00 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 15:50 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 Skotsko, zrcadlo času [i] 17:15 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Zajíc polní [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Osuduplné č. p. 100 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po marockém Atlasu [i] 21:25 Deník Dity P. II. [i] 21:50 KAMU ve Vietnamu [i] 22:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:15 Hra o trůny III: A nyní je jeho stráž u konce 4/10 [i] 00:10 Queer: Che Guevara není sexy [i] 00:35 Dům z karet 13/13 [i] 01:25 Batesův motel II: Mistr útěků 5/10 [i] 02:05 Batesův motel II: Skok do vody 6/10 [i] 02:45 Ochránce [i] 03:15 Worldmusic z Moravy [i] 03:40 Starý, dobrý... cool venkov [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Víra za mřížemi [i] 04:30 Továrna na tituly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3007 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď, nebo nikdy 645 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 13 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II 13 [i] 14:40 Dr. House II: Tuberák 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: To je život 494 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3008 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas XV: Koncovka 18 [i] 22:40 Žraločí tornádo [i] 00:10 Dr. House II: Tuberák 4 [i] 01:00 Tělo jako důkaz II 13 [i] 01:45 Střepiny [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: To je život 494 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Piráti 11 [i] 06:45 Nexo Knights I: Zlatý hrad 6 [i] 07:15 M*A*S*H 26 [i] 08:00 M*A*S*H 27 [i] 08:55 Castle na zabití V: Holoubátko, nebo křepelku? 21 [i] 09:55 Místo činu: Hannover: Temné cesty 17 [i] 11:55 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 12:55 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 14:05 Castle na zabití V: Zatímco jsi stála 22 [i] 15:05 Loď snů: Cesta pravdy 21 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Den Svobody 13 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:35 Prostřeno! [i] 00:35 Místo činu: Hannover: Temné cesty 17 [i] 02:10 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 03:00 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 67-68/102 [i] 06:40 Sila 78 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 62/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 49-50 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 5-6/172 [i] 16:50 Indická nevesta 78-79 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 10/16 [i] 20:40 Mentalista III. 14/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 51-52 [i] 23:20 Upírske denníky V. - NOVÁ SÉRIA 3/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche