TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 12:40 Monk IV. 8/16 [i] 13:40 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 12/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista III. 12/24 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles V. 6/24 [i] 01:40 Agent bez minulosti II. 3/13 [i] 02:25 Monk IV. 8/16 [i] 03:05 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vražda môže byť nákazlivá [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na tenkom ľade [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 48/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Správna Agáta IV. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nezvestná 1/8 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Amarova kauza 11/24 [i] 23:45 Recept na život 48/65 [i] 00:30 Nezvestná 1/8 [i] 01:25 Autosalón [i] 01:45 Občan za dverami [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:30 Slovensko v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Náš les [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OBYDLIA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 09:15 (Ne)celebrity: Anna Šimkuličová [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Rubens - Pápež svätý Gregor [i] 10:25 Starožitné zrkadlo 1/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Slovak Fashion Night [i] 12:55 Cesta [i] 13:20 ...a čakalo ich peklo [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z hôr a lesov: Chodníčkami Karpát [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Diego Velazquez - Demokritos [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Revolúcia [i] 21:00 Chruščov dobýja Ameriku [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom [i] 23:55 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Sviatočné slovo [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:20 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Popol na hlave [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Problémová rodina [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:55 Dovidenia, stará mama! 14 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 4 [i] 23:30 Slnečno, sem-tam vraždy III. 3 [i] 00:30 Motív 12 [i] 01:30 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 02:20 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Popol na hlave [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 2 [i] 09:40 Motív 11 [i] 10:55 M*A*S*H 44,45 [i] 11:55 Kosti X. 2 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 14:00 Faktor strachu II. 1/21 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 5,6 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 4 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 4 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 7,8 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 20:35 Robocop [i] 23:05 Tajomstvá histórie 6/6 [i] 00:05 Tajomstvá histórie II. 1/4 [i] 01:15 EUROMINÚTY [i] 02:15 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 03:05 Tajomstvá histórie 6/6 [i] 03:50 Tajomstvá histórie II. 1/4 [i] 04:40 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 08:10 Medium III. 20 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 22 [i] 11:10 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 14:10 Medium III. 20 [i] 15:10 Vražedná čísla V. 23 [i] 16:10 Vražedná čísla VI. 1 [i] 17:10 Medium III. 21 [i] 18:10 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 21:00 Vražedná práva II. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 00:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 01:00 Vražedná práva II. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 13) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Vůně peněz 16 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6) 19 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Na mrtvém bodě 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 12:35 Kubánský chróm (Series 1): Cesta k rekonstrukci 8 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Vůně peněz 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): V obklíčení 3 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Hora za milion dolarů 14 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Země nikoho 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří (Series 1): Konec cesty 6 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Valentich & modroocí psi z Texasu 1 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): V obklíčení 3 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Hora za milion dolarů 14 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Země nikoho 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:45 Hubert a Staller IV [i] 10:35 Kojak II [i] 11:25 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 15:30 Svatba [i] 15:50 Kojak II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Wabiho Daňka [i] 02:20 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 10:00 Tajemné lesy [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete je? [i] 11:55 Auto Moto Revue [i] 12:20 Tajemství 2. sv. války: Hitlerův vpád do Ameriky [i] 13:15 Tibetská železnice [i] 14:05 Pád Singapuru 2/2 [i] 14:55 Vesmír: Extrémní mráz [i] 15:40 Stroje - to je moje! [i] 15:45 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci 4/5 [i] 16:35 Lodě duchů - přízraky války [i] 17:20 Uprchlíci [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Hledání východu [i] 19:20 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České nebe [i] 21:30 Dům z karet 13/13 [i] 22:25 Tatínek [i] 23:55 Sestřička Jackie IV: Disneyland 2/10 [i] 00:25 Upíří princezna [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:45 Náš venkov: Melodie Ostružné [i] 02:10 Folklorika [i] 02:35 Lovci duší [i] 03:00 Cesty Budhismu [i] 03:30 Most nad Ústím nad Labem [i] 03:55 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 04:25 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál . Režie J. Andrle 2016 10:05 Napínavý příběh boje vnoučat s vesnicí o milionové dědictví plný humoru, životních zvratů, lásky a přátelství. Nový český seriál . Hrají L. Zahradnická, T. Novotný, P. Buchta, Š. Benoni, M. Šteindler, R. Jašków, L. Veselý, J. Krausová, D. Batulková, J. Štrébl, H. Ševčíková a další. 2016 11:15 Nová zábavná show je tady! Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 12 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 12 [i] 14:40 Dr. House II 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj a vrah 493 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3007 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Teď, nebo nikdy 645 [i] 21:30 Víkend: Gentlemanská dohoda [i] 22:35 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Otcův stín 13 [i] 00:10 Dr. House II: Bumbrlíček 3 [i] 01:05 Tělo jako důkaz II 12 [i] 02:15 Co na to Češi [i] 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste můj anděl 492 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj a vrah 493 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Sfinga 10 [i] 06:45 Nexo Knights I: Noc hrůzy 5 [i] 07:15 M*A*S*H 23 [i] 08:05 M*A*S*H 24 [i] 08:55 M*A*S*H 25 [i] 09:30 Castle na zabití V: Rychlý a chlupatý 20 [i] 10:30 Místo činu: Hannover: Pohádkový les 16 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 14:30 Castle na zabití V: Holoubátko, nebo křepelku? 21 [i] 15:30 Loď snů: Rio de Janeiro 20 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVII: Daggerův klub 1 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:50 Místo činu: Hannover: Pohádkový les 16 [i] 01:35 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 02:20 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 03:10 Afrika: Návrat ztracené lásky 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 65-66/102 [i] 06:40 Sila 77 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 61/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 47-48 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 3-4/172 [i] 16:55 Indická nevesta 76-77 [i] 17:50 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 9/16 [i] 20:40 Mentalista III. 13/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 49-50 [i] 23:25 Upírske denníky V. - NOVÁ SÉRIA 2/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Skóruj!0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Družička v utajení0 [i] 13:40 Bílá hraběnka0 [i] 15:55 Den zrady0 [i] 17:35 Síť 2.00 [i] 19:10 Odsouzení0 [i] 21:00 První republika 14