TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:15 FARMA [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:20 NCIS: Los Angeles V. 5/24 [i] 01:10 Agent bez minulosti II. 1-2/13 [i] 02:40 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Zblúdená guľka [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta IV. 11/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda môže byť nákazlivá [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 14:45 Recept na život 47/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Moje leto v Provence [i] 22:00 Reportéri [i] 22:35 Kriminálka Staré Mesto II. 5/6 [i] 23:30 Recept na život 47/65 [i] 00:15 Moje leto v Provence [i] 01:50 Kriminálka Staré Mesto II. 5/6 [i] 02:45 Reportéri [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Večerníček: Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ÚTEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 10:15 Profesionál [i] 10:25 Druhovia [i] 11:40 Kmotra kmotru víta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Generácia [i] 13:00 Festung Bratislava [i] 13:25 Autosalón [i] 14:00 PARK2 [i] 15:00 Z hôr a lesov: A hory neprezradia [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Rubens - Pápež svätý Gregor [i] 16:25 Encyklopédia slovenských obcí: Badín [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zvláštny let [i] 20:15 Tvrdá línia 1/4 [i] 21:05 Tvrdá línia 2/4 [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Hodina vlka [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Enriko [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Držgroš [i] 10:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Nešťastný striptíz [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 23:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 2 [i] 00:00 Motív 11 [i] 01:00 OCHRANCOVIA [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ: Držgroš [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Hviezdna brána: Atlantída II. 5 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:50 Podvodníci [i] 11:20 Kutyil s.r.o. II.: Škatule, Had 5,6 [i] 13:05 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 13:55 Faktor strachu 10/10 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 3,4 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 22, 23/23 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 20:35 Vitajte v džungli [i] 22:40 Odvaha pod paľbou [i] 01:10 EUROMINÚTY [i] 02:10 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 03:00 Liga snov IV. 12,13/13 [i] 03:40 Zákon gangu V. 13/13 [i] 04:40 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 1,2/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 08:00 Medium III. 19 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 14:00 Medium III. 19 [i] 15:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 17:00 Medium III. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 21:00 Jak prosté IV. 5 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 22:50 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 23:50 Vražedná čísla V. 21 [i] 00:50 Jak prosté IV. 5 [i] 01:45 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 02:25 Vražedná čísla V. 21 [i] 03:10 Jak prosté IV. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Povstalecké zlato (Series 1): Poklad u Chester 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 13) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3): Rakev za peníze 15 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Zamrzlá výplata 18 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Drama v doku 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): V zákulisí 7 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3): Rakev za peníze 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Drew Brees 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2): Special 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 00:00 Hledači říčních diamantů (Series 1): Diamantová horečka 5 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Speciály 4. série) (Series 4): Jedině na statku 1 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Drew Brees 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2): Special 7 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 10:00 Otec Brown III [i] 10:45 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Ponožky [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení: Nenávist 6/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Koleje v srdci Arábie [i] 10:15 Stroje - to je moje! [i] 10:25 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 11:05 Moja [i] 11:30 GEN: Josef Vágner očima Petra Krause [i] 11:50 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Dar všech darů [i] 12:45 Klíč [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1089/2379 [i] 13:25 Věda na vlastní kůži 32/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Letecké katastrofy: Havárie nad Texasem 11. září 1991 [i] 15:35 Germáni 3/4 [i] 16:25 Tajemství 2. sv. války: Hitlerův vpád do Ameriky [i] 17:20 Buvoli na hlídce [i] 18:15 Na cestě po Velikonočním ostrově [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Kosmická symfonie [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Tichomoří [i] 20:55 Londýnské metro 1/3 [i] 22:00 Předčítač [i] 00:00 Neslušný návrh [i] 01:55 Queer: /HASHTAG/ MICHAEL [i] 02:25 Baráky jsou vážná věc [i] 02:50 O čem se nemluví [i] 03:20 Bohové a proroci [i] 03:45 Na počátku byla vražda - Kain a Ábel [i] 04:10 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:50 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 3005 [i] 10:10 Na vodě: Poprvé 9 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 11 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 11 [i] 14:40 Dr. House II 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste můj anděl 492 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3006 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé 7, 8 [i] 22:30 Mentalista VI: Klub vyvolených 18 [i] 23:25 Kriminálka Miami X: Korunka pro královnu 11 [i] 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Oficiální verze 12 [i] 01:00 Co na to Češi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel I: Kolize 9 [i] 06:50 Nexo Knights I: Rytířský kodex 4 [i] 07:20 M*A*S*H 21 [i] 08:15 M*A*S*H 22 [i] 09:00 M*A*S*H 23 [i] 09:35 Castle na zabití V: Život jiných 19 [i] 10:35 Místo činu: Hannover: Výhoda domácího hřiště 15 [i] 12:35 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 13:30 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 14:35 Castle na zabití V: Rychlý a chlupatý 20 [i] 15:35 Loď snů: San Francisco 19 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Brno je zlatá loď 12 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Hannover: Výhoda domácího hřiště 15 [i] 02:20 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 63-64/102 [i] 06:40 Sila 76 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 60/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 1-2/172 [i] 16:40 Indická nevesta 74-75 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk IV. 8/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 12/24 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 47-48 [i] 23:20 Upírske denníky V. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Ostrov pokladů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tajnosti a lži0 [i] 14:25 Big Screen 21 [i] 14:40 Penelope0 [i] 16:25 Pan Pip0 [i] 18:20 Pokrevní pouto0 [i] 20:30 Síť 2.00 [i] 22:00 Den zrady0 [i] 23:40 Pouta války0 [i] 02:05 Hranice lásky0 [i] 03:45 Mobius0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Atletika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Motorky [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:20 Zprávy [i] 20:25 Olympijské hry [i] 20:30 Tenis [i] 22:30 Fotbal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45