Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:25 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Matilda [i] 09:45 Fotri sú lotri (HD) [i] 11:45 Lara Croft - Tomb Raider [i] 13:50 CHART SHOW [i] 15:55 Kredenc [i] 16:25 Mačacie zlato [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Smrtonosná zbraň (HD) [i] 01:15 Mačacie zlato [i] 03:10 Transformer [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 On air [i] 05:20 Atlantída: Dotknutý bohmi 2. časť 13/13 [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Macko Uško [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Dunajské rozprávky: Víla Milka 1/3 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 10:10 Mláďatká [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 15:00 "C. a K. polní maršálek" [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 13/13 [i] 21:25 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 00:30 O 5 minút 12 [i] 01:35 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 03:00 Zlatá klasika: "C. a K. polní maršálek" [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Kultúrne pamiatky Slovenska: Trenčiansky hrad [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:10 Test magazín: Test magazín: Maslo [i] 10:20 (Ne)celebrity: Andrea Spišaková [i] 10:30 Bohoslužba: Slávnostná svätá omša z rímskokatolíckej farnosti Božieho Milosrdenstva v Košiciach [i] 12:10 Família: Família - Láska bez hraníc [i] 12:35 Krasokorčuľovanie - MS: Voľné jazdy - ženy - zostrih [i] 13:35 Orientácie [i] 14:15 Futbal - Fortuna liga: FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HKM Zvolen - HK Nitra [i] 18:20 Macko Uško [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 22:00 Krasokorčuľovanie - MS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Dr. Dolittle 4 [i] 09:10 Káčerovo [i] 10:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:15 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:55 Rodinka úžasných 6 [i] 13:50 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 15:50 Taxi [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Robocop [i] 23:30 Funny Games USA [i] 01:55 Mladí, krásni a skazení [i] 03:25 Funny Games USA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Lovci nacistov 4 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 09:45 BRATISLAVSKÝ MARATÓN [i] 13:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 5 [i] 14:35 Zomrieť mladý [i] 17:00 Podvodníci [i] 19:20 Simpsonovci IX. 3,4 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 20:35 Len trošku šťastia [i] 22:45 Mladí, krásni a skazení [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 01:55 Faunov labyrint [i] 03:45 Črepiny [i] 04:20 Prvé oddelenie II. [i] 04:40 Zomrieť mladý [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 2 [i] 07:15 Vražedná čísla VI. 8 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 9 [i] 09:05 Bez hranic III. 11 [i] 10:05 Bez hranic III. 12 [i] 11:10 Jak prosté III. 9 [i] 12:10 Jak prosté III. 10 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 7 [i] 16:10 Tým Škorpion I. 8 [i] 17:05 Medium III. 13 [i] 18:05 Medium III. 16 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 21:00 Sniper: Reloaded 1 [i] 22:45 Medium III. 6 [i] 23:45 Jak prosté IV. 1 [i] 00:45 Jak prosté IV. 2 [i] 01:45 Sniper: Reloaded [i] 03:15 Jak prosté IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka/kotvy 10 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 09:05 Kubánský chróm (Series 1): Sedmá směna 6 [i] 09:55 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník (Series 4): USA 1 [i] 10:50 Troy (Series 1) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 13:30 Likvidátor (Series 1) 11 [i] 13:55 Likvidátor (Series 1) 12 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 1): Cadillac 5 [i] 16:15 Kubánský chróm (Series 1): Cesta k rekonstrukci 8 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Nekončící léto 1 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 21:00 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 22:00 Alcatraz: Útěk ze skály [i] 23:00 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Na mrtvém bodě 5 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Problémy s mobilitou 5 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 02:40 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 03:30 Alcatraz: Útěk ze skály [i] 04:20 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 07:20 Roztomilý člověk [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: První zvonění 1/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O malíři Adamovi [i] 14:05 O velkém nosu [i] 14:45 Sedm kilo pro Králíčka [i] 16:00 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 1/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Díra u Hanušovic [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Bolero [i] 00:00 Komisař Moulin [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:10 Hobby naší doby [i] 02:35 13. komnata Wabiho Daňka [i] 03:00 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:45 Padající květináč [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lodě, které psaly historii: Salem - podvod století [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1089/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Z Baťova: Zlína 1 [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 10:00 Největší tankové bitvy III.: Boje o Německo [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Papuchalk bělobradý [i] 12:40 Francie s ozvěnou domova [i] 13:00 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:30 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Dar všech darů [i] 14:25 Světový unikát v Ruprechtově [i] 14:35 Na cestě po Velikonočním ostrově [i] 15:00 Pouť k obratníku Kozoroha 3/4 [i] 16:00 Na plovárně se Štěpánem Rakem ml. [i] 16:30 Tajemné lesy [i] 17:20 Baťa - rodina, která chtěla obout celý svět [i] 18:15 Ochránce 12/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Hledání východu [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mackennovo zlato [i] 22:10 Neslušný návrh [i] 00:05 Upíří princezna [i] 01:00 Germáni 2/4 [i] 01:50 Babylon [i] 02:20 Stroje - to je moje! [i] 02:25 Smutný život posmrtný [i] 02:50 Ztracení otcové [i] 03:15 Velké ovčí putování [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny 3, 4 [i] 06:40 Spiderman 1 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 23 [i] 07:30 Návrat do budoucnosti II 6 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show II 17 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 24 [i] 08:45 Krok za krokem IV 8 [i] 09:10 Krok za krokem IV 9 [i] 09:40 Víkend: Země plná příběhů [i] 10:35 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 69 [i] 11:55 Jeden den v New Yorku [i] 13:40 V podstatě jsme normální [i] 15:30 Dva muži hlásí příchod [i] 17:30 Sestra v akci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Poprvé 9 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:55 Šerifové [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba IV: Trojský kůň 23 [i] 01:00 Volejte Novu [i] 01:30 Krok za krokem IV 8 [i] 01:50 Krok za krokem IV 9 [i] 02:15 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 69 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel I: Žraloci 8 [i] 06:55 Nexo Knights I: Kniha příšer 2/2 [i] 07:25 Nexo Knights I: Merlokova síla 3 [i] 07:55 Tajemství války: 1. světová válka: Německé tajné hry 23 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Trhy [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Krása na export 9 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Boj [i] 01:00 Tři mušketýři II: Návrat 5 [i] 02:05 Vegas I 1 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VII. 26/26 [i] 05:45 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka IV. 3-4/24 [i] 11:40 Roztomilé mrchy II. 8-9/25 [i] 14:10 Gossip Girl VI. 9-10/10 [i] 16:00 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 18:00 Nezvestné [i] 20:00 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 22:45 Predo mnou neutečieš [i] 00:55 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 03:05 Predo mnou neutečieš [i] 04:35 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Ostrov pokladů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ostrov pokladů0 [i] 13:40 Tut 1 [i] 15:15 Skóruj!0 [i] 16:50 Bláznivá svatba0 [i] 18:25 Penelope0 [i] 20:10 Pan Pip0 [i] 22:00 Pokrevní pouto0 [i] 00:10 Noční jízda0 [i] 01:35 Píseční žraloci0 [i] 03:05 Pouta války0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Motorky [i] 07:00 Krasobruslení [i] 08:30 Atletika [i] 11:00 Motorky [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Krasobruslení [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:00 Motorky [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 01:45 Fotbal [i] 04:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 5: Třetí velmoc 8 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 5: Pod pohrůžkou zbraně 9 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 5: Loupež 11 [i] 09:00 Obhajoba Santy [i] 11:00 Beethoven 3 [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 15:00 Superurychlovač [i] 17:00 Milionový lékař 4: Práce a potěšení 9 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Kdo je tvůj táta? 10 [i] 19:00 A férjem védelmében 7: Žaloba 13 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Úžasný Jasnovidec a Světák 4 [i] 21:00 Halo: Soumrak [i] 23:00 Šílený rande [i] 01:00 Sejmi eso 2 [i] 03:00 Superurychlovač [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 [i] 06:00 Pán Karpat0 [i] 07:05 Krvelačné rostliny 2 [i] 08:10 Divoká Aljaška0 [i] 09:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 1 [i] 10:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 [i] 11:00 Utajená města Asie: Sečuánsko a Čchung-čching 6 [i] 12:00 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 13:00 Putování džunglí s Richardem Hammondem 2 [i] 13:55 Kód 2 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva: Zvrat 2 [i] 16:00 Kdo byli Římané? 1 [i] 17:05 Krutí starověcí hrdinové 3 [i] 18:00 Boeing 747: Revoluce0 [i] 19:00 Nejúspěšnější projekty 2 [i] 20:00 Těsné úniky 2. světové války: Doolittlův nálet 2