Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 08:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:30 Tom a Jerry [i] 09:00 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 10:45 Teória veľkého tresku I. 7-8/17 [i] 11:35 Môj sused zabijak 2 [i] 13:40 Tvoja tvár znie povedome [i] 16:20 Fotri sú lotri (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 John Wick (HD) [i] 22:40 Divosi (HD) [i] 01:15 xXx: Nová dimenzia (HD) [i] 02:55 John Wick [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Macko Uško [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída: Dotknutý bohmi 2. časť 13/13 [i] 10:45 PARK [i] 11:20 On air [i] 11:40 Super-hrdinovia: Sara Campbellová - extrémne potápanie [i] 12:20 Julie Lescautová IX.: Riziká povolania 2/4 [i] 13:50 Jazdi Hlavou: SMS [i] 14:00 100 metrov od raja [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Marbella [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve svokry [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 100 metrov od raja [i] 00:20 Čo ja viem [i] 01:50 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve svokry [i] 03:30 Občan za dverami [i] 04:00 Cestou necestou: Marbella [i] 04:30 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Mikrospánok [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:10 Kultúrne pamiatky Slovenska: Trenčiansky hrad [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:40 Cesta [i] 11:10 VAT [i] 11:40 Magazín FIFA [i] 12:05 Magazín EURO 2016 [i] 12:30 Magazín Ligy majstrov [i] 13:00 Magazín Európskej ligy [i] 13:25 Krasokorčuľovanie - MS: Voľné jazdy - muži - zostrih [i] 14:55 Najlepšie " Z iného sveta“ [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Maslo [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HKM Zvolen - HK Nitra [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubomíra Pauloviča [i] 20:40 "Muž, ktorý luže" [i] 22:15 Most 7/10 [i] 23:10 Most 8/10 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Krasokorčuľovanie - MS: Športové dvojice - voľné jazdy [i] 02:00 Krasokorčuľovanie - MS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ: Vydieraš ma vlastným synom [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:05 Káčerovo [i] 08:55 Simpsonovci XIV. 2,3 [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 2 [i] 10:50 Dr. Dolittle 4 [i] 12:45 Len trošku šťastia [i] 15:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:40 Dovidenia, stará mama! 13 [i] 18:20 NAŠI: Puberta, neopúšťaj ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Vitajte v džungli [i] 00:05 Odvaha pod paľbou [i] 02:30 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 127 hodín [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 M*A*S*H 42 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 08:55 Lovci nacistov 4 [i] 10:00 M*A*S*H [i] 12:40 Anna a kráľ [i] 15:50 Faktor strachu 6,7 [i] 17:55 Áno, šéfe! USA III. 2,3 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 20:35 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 22:20 127 hodín [i] 00:20 Simpsonovci XIV. 2,3 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 01:50 Prvé oddelenie II. [i] 02:10 Zradiť brata [i] 04:00 Anna a kráľ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III 1 [i] 07:15 Vražedná čísla VI. 7 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 8 [i] 09:05 Medium III. 13 [i] 10:05 Medium III. 16 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 12:55 Bez hranic III. 11 [i] 14:00 Bez hranic III. 12 [i] 15:05 Jak prosté III. 9 [i] 16:05 Jak prosté III. 10 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 21:00 Světová invaze [i] 23:10 Neznámý svůdce [i] 01:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 02:10 Havaj 5-0 III. 4 [i] 02:50 Havaj 5-0 III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 14 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): Mustang a pickup 195 Studebaker 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Mimo hru 25 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Je třeba zavřít obchod? 26 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 10 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 9 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Parker má 21 10 [i] 15:20 Hledači říčních diamantů (Series 1): Výplata 3 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 2): Mayská oběť 7 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Utah 8 [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rwanda 7 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 5 [i] 20:00 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i] 01:50 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Krabička [i] 06:15 Polopatě [i] 07:05 Hamernická povídačka [i] 07:50 Úsměvy Jiřího Adamíry [i] 08:30 Gejzír [i] 09:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kryštof a Kristina [i] 14:00 Pasáček a císařova dcera [i] 14:25 Roztomilý člověk [i] 15:55 Dobře namíchaný Jiří Adamíra [i] 16:50 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Slavná hudební čísla [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Velký flám [i] 00:05 Tři dny ke svobodě [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Sama doma [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Melodie Ostružné [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 10:50 Koleje v srdci Arábie [i] 11:20 Letecké katastrofy: Havárie nad [i] 12:05 Babylon [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Moja [i] 13:30 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 13:50 Buvoli na hlídce [i] 14:40 Bažanti jdou do boje [i] 16:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci 4/5 [i] 17:50 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Posvátnost vody, očisty těla a životního prostoru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nikdy neříkej nikdy... [i] 22:15 Stíny nad jezerem 5/7 [i] 23:05 Stíny nad jezerem 6/7 [i] 00:00 Zuřící býk [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Sláma, les a školka [i] 03:05 Boj o Valašské království [i] 03:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny 1 [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 36 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 22 [i] 07:25 Návrat do budoucnosti II 5 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 16 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 23 [i] 08:45 Krok za krokem IV 7 [i] 09:10 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:25 Volejte Novu [i] 13:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:05 Výměna manželek IV [i] 15:25 Láska na inzerát [i] 17:25 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:30 John Wick [i] 00:20 Kazatel [i] 01:45 Prásk [i] 02:15 Krok za krokem IV 7 [i] 03:20 Tvoje tvář má známý hlas [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:15 Max Steel I: Lavina 7 [i] 07:40 Nexo Knights I 1 [i] 08:10 Nexo Knights I: Kniha příšer 2/2 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 Ohnivý kuře: Cesty Boží jsou nevyzpytatelné [i] 11:25 Danielle Steelová: Hollywoodská tajemství [i] 13:30 Slečna na hlídání [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Česká MISS 2016 [i] 22:35 Bella Mia [i] 00:35 Gothika [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VII. 24-25/26 [i] 05:45 Láska na Malorke [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Sultán 45-47/95 [i] 14:25 Nezvestní III. 15-17/19 [i] 17:15 Doktor od jezera hrochů [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Bláznivá láska [i] 00:00 Živelná pohroma [i] 01:50 Nezvestné [i] 03:15 Živelná pohroma [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ostrov pokladů0 [i] 13:40 Big Screen 4 [i] 13:55 První republika 13 [i] 14:55 Philomena0 [i] 16:35 Děti deště0 [i] 18:05 Hook0 [i] 20:30 Tut 1 [i] 22:00 Noční jízda0 [i] 23:25 První republika 13 [i] 00:20 Pytel kostí 1 [i] 01:40 Pytel kostí 2 [i] 03:05 Snajpr0 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Krasobruslení [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Krasobruslení [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Motorky [i] 17:30 Krasobruslení [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Krasobruslení [i] 22:00 Motorky [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 2: Zrádce 3 [i] 06:00 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 07:00 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 08:00 V utajení 2: Znovu na začátku 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Úžasný Jasnovidec a Světák 4 [i] 12:00 A férjem védelmében 7: Žaloba 13 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Práce a potěšení 9 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Kdo je tvůj táta? 10 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 Exterminátor [i] 19:00 Superurychlovač [i] 21:00 Šílený rande [i] 23:00 Náhlá smrt [i] 01:00 Žraločí tornádo 3 [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Úžasný Jasnovidec a Světák 4 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 5: Hledaný 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální fyzika II 1 [i] 06:00 Po stopách obřího krokodýla0 [i] 07:05 Krvelačné rostliny 1 [i] 08:10 Ryba za miliardu dolarů0 [i]