TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 12:35 Monk IV. 6/16 [i] 13:35 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 11/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Mentalista III. 11/24 [i] 00:25 NCIS: Los Angeles V. 4/24 [i] 01:20 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 02:05 Kredenc [i] 02:30 FARMA [i] 03:25 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Obchod s vraždami [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta IV. 10/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Zblúdená guľka [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 17:00 Správna Agáta IV. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Peter Steinhübel - banditmanažér [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Ray Donovan II.: Touto cestou choď 7/12 [i] 23:30 Ray Donovan II.: Sunny 8/12 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 Neskoro večer [i] 02:20 Ray Donovan II.: Touto cestou choď 7/12 [i] 03:15 Ray Donovan II.: Sunny 8/12 [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADA ČAROVNÉHO VAJÍČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Marc Chagall - Kupec s dobytkom [i] 10:25 Zostane to v rodine [i] 11:30 Organová nálada [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Veľké civilizačné ochorenia: Rakovina - nové druhy liečby pre dlhší život [i] 13:40 Krasokorčuľovanie - MS: Tance - voľné jazdy - zostrih [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Dve lásky inžiniera Sanigu [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Família - Láska bez hraníc [i] 20:40 Ako divé husi 1/3 [i] 21:30 Dvaja v lunaparku [i] 22:10 Horšie ako smrť [i] 23:40 BJD 2015: Stéphane Kerecki (Francúzsko) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Sabovčíka [i] 02:00 Krasokorčuľovanie - MS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Patríme k sebe [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Vydieraš ma vlastným synom [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Taxi [i] 22:40 Vojak 2 [i] 00:40 Predátori [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Patríme k sebe [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 40 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy III. 1/10 [i] 09:45 Motív 10 [i] 10:55 M*A*S*H 42 [i] 11:55 Kosti X. 1/22 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Sarkofág 7 [i] 14:00 Faktor strachu 9 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 24,25/25 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 3 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 3 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 1,2/25 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 20:35 Vinári: Narodeniny, Kladeňáci 1,2/16 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:15 Tabu VII. 1,2/6 [i] 02:10 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 02:55 Tabu VII. 1,2/6 [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i] 04:45 Ničitelia mýtov III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 08:25 Medium III. 18 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 10:20 Vražedná čísla V. 20 [i] 11:20 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 14:10 Medium III. 18 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 17:00 Medium III. 19 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 5 [i] 22:00 Neznámý svůdce [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 7 [i] 02:35 NCIS: New Orleans I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 05:35 Jak se to dělá: Horské kolo, puška [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 13) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 08:35 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Oregonské zlato 17 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 3): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Americká metra 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 1): Most přes Beringův průliv 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 17:35 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pustina 13 [i] 21:00 Vražedná pole (Series 1): Pohřbená tajemství 2 [i] 22:00 Neobjasněné případy (Series 1): UFO, můří muž a Morgellonova nemoc 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Zlato 5 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1): Smrtelný kouzelnický trik 5 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Pustina 13 [i] 02:40 Vražedná pole (Series 1): Pohřbená tajemství 2 [i] 03:30 Neobjasněné případy (Series 1): UFO, můří muž a Morgellonova nemoc 5 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo místeckého děkana Josefa Maňáka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Hubert a Staller IV [i] 10:50 Kojak II [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Havrani 32/39 [i] 21:30 13. komnata Wabiho Daňka [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 09:30 Omán - růže z pouště [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Skotsko, zrcadlo času [i] 11:45 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 12:35 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Na cestě po Kastilii a Leónu [i] 13:30 Válečné epizody z archivů: Dokument o leteckých bojích nad [i] 14:15 Největší tankové bitvy III.: Boje o Německo [i] 15:05 Pád Singapuru 1/2 [i] 15:55 Stroje - to je moje! [i] 16:05 Věda na vlastní kůži 32/50 [i] 16:55 Jak jíst, abychom žili déle a zdravěji [i] 17:50 Lodě, které psaly historii: Salem - podvod století [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - astma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 20:55 Tibetská železnice [i] 21:45 Zuřící býk [i] 23:55 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán [i] 00:35 Batesův motel II: Mistr útěků 5/10 [i] 01:15 Batesův motel II: Skok do vody 6/10 [i] 02:00 City Folk 2015: Mexico City [i] 02:25 Křížové cesty: Přemožení smrti [i] 02:50 Konec zahrádkářů v Čechách a na [i] 03:20 Zpátky do Rapotína [i] 03:45 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3004 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Proč jsi mi lhal? 644 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk VIII 10 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II 10 [i] 14:40 Dr. House II: Smíření 1 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být bez tebe 491 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3005 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Plán útěku [i] 22:25 Iron Man 2 [i] 00:30 Chcete být milionářem? [i] 01:50 Dr. House II: Smíření 1 [i] 02:35 Tělo jako důkaz II 10 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být bez tebe 491 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel I: Poskok 6 [i] 06:35 Nexo Knights I 1 [i] 07:05 M*A*S*H 19 [i] 07:50 M*A*S*H 20 [i] 08:45 M*A*S*H 21 [i] 09:20 Castle na zabití V: Stará láska nerezaví 18 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Slunce a stín 14 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 14:30 Castle na zabití V: Život jiných 19 [i] 15:30 Loď snů: Šanghaj 18 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Ať se houpá 54 [i] 21:35 Muž na hraně [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Hannover: Slunce a stín 14 [i] 02:15 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 03:00 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 61-62/102 [i] 06:35 Sila 75 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 59/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 45-46 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Nezlomná Valentína 141-142/142 [i] 16:50 Indická nevesta 72-73 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. 7/16 [i] 20:30 Doktor od jezera hrochů [i] 23:05 Smotánka [i] 23:40 Nezvestné [i] 01:20 Priatelia [i] 01:45 Krok za krokom [i] 02:05 Doktor od jezera hrochů [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti deště0 [i] 13:35 Instruktor Schmidt0 [i] 15:10 Okruh0 [i] 16:45 Kočičí slečna0 [i] 18:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 20:10 Pryč od pece0 [i] 22:00 Odpor0 [i] 00:15 Vrtěti ženou0 [i] 01:50 Pytel kostí 1 [i] 03:10 Pytel kostí 2 [i] 04:35 Snajpr0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Krasobruslení [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 2: Suvenýr z Paříže 2 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 08:20 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 09:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědkem na svatbě 13 [i] 10:20 Beethoven 3 [i] 12:20 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 14:20 V utajení 2: Zrádce 3 [i] 15:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a policejní odznak 14