TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 12:45 Monk IV. 5/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 9/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:35 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista III. 9/24 [i] 00:45 NCIS: Los Angeles V. 3/24 [i] 01:25 Policajti z L. A. V. 10/10 [i] 02:05 Monk IV. 5/16 [i] 02:45 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Vražda na pätorku [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta IV. 9/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Obchod s vraždami [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 46/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 17:00 Správna Agáta IV. 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Volanie koní [i] 21:55 Julie Lescautová IX.: Riziká povolania 2/4 [i] 23:20 Nerozvážni: Rany na rozlúčku 2/13 [i] 00:05 Recept na život 46/65 [i] 00:50 Volanie koní [i] 02:20 Nerozvážni: Rany na rozlúčku 2/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A WONDER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slov.obcí: Šarišské Michaľany [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Marc Chagall - Kupec s dobytkom [i] 10:25 Don Carlos 2/2 [i] 11:30 Čepce,kápky za dve zlatky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Alpské jazerá [i] 13:35 Nezdanené príjmy - ako prichádza Európa o peniaze [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Libuša Čtveráková a jej rozprávkový svet [i] 15:15 Národnostné správy [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ako si žijeme [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Veľké civilizačné ochorenia: Rakovina - nové druhy liečby pre dlhší život [i] 21:45 (Ne)celebrity: Anna Šimkuličová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 23:00 Profesionál [i] 23:10 Európski knihári: Tri biblie, dva osudy, jedna láska [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Krasokorčuľovanie - MS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Otrok [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Chcem žiť normálne [i] 10:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Nešťastný striptíz [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Puberta, neopúšťaj ma [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:30 Dr. LUDSKY: Sterilná pravda 8 [i] 23:40 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy III. 1/10 [i] 01:40 Motív 10 [i] 02:35 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Bol to omyl [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 38 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 15/15 [i] 09:45 Motív 9 [i] 10:55 M*A*S*H 40 [i] 12:00 Kosti VII. 13/13 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 14:00 Faktor strachu 8 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 22,23 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 2 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 2 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 24,25/25 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Sarkofág 7 [i] 20:35 Vojak 2 [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 12 [i] 23:35 Zemetrasenia 5 [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 02:35 Zemetrasenia 5 [i] 03:25 Prvé oddelenie II. [i] 03:45 INKOGNITO [i] 04:35 Ničitelia mýtov III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 15 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 08:30 Medium III. 17 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 10:20 Vražedná čísla V. 19 [i] 11:15 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 14:10 Medium III. 17 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 16:10 Vražedná čísla V. 20 [i] 17:10 Medium III. 18 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 21:00 NCIS: New Orleans I. 7 [i] 21:55 NCIS: New Orleans I. 8 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 00:50 NCIS: New Orleans I. 7 [i] 01:50 NCIS: New Orleans I. 8 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 05:35 Jak se to dělá: Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 06:50 Jak to dělají? 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Větší, silnější, zlejší a hloupější [i] 08:35 Likvidátor: Vydělává těžkou prací [i] 09:05 Zlatá horečka 16 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Střelba [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 11:40 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 12:35 Záhadná Země: Krvavé jezero [i] 13:30 Troy 1 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 15:20 Troy 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Větší, silnější, zlejší a hloupější [i] 17:35 Likvidátor: Vydělává těžkou prací [i] 18:05 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 19:00 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 19:30 Jak se to dělá: Horské kolo, puška [i] 20:00 Lovci odpadu 7 [i] 21:00 Likvidátor: Stojí to za to [i] 21:30 Likvidátor: Válka o zisk [i] 22:00 Králové divočiny: Finsko - polární kruh [i] 23:00 Berte to jako varování: Mistři tvořivosti [i] 00:00 Pouliční psanci: Top 5 změn [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: DeLorean [i] 01:50 Lovci odpadu 7 [i] 02:40 Likvidátor: Stojí to za to [i] 03:05 Likvidátor: Válka o zisk [i] 03:30 Králové divočiny: Finsko - polární kruh [i] 04:20 Berte to jako varování: Mistři tvořivosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Soud [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:50 Taggart [i] 23:40 Motiv [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Venduly Svobodové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Kouzla přírody monzunových oblastí: Sucho 3/5 [i] 10:20 Vesmír: Kosmická symfonie [i] 11:05 Ve Skotsku s Paulem Mertonem [i] 11:50 Na pomoc životu - astma [i] 12:05 Chcete je? ZJ [i] 12:15 Příběhy domů: Osuduplné č. p. 100 [i] 12:30 Nezapomeň na chudé [i] 13:10 Posvátnost vody, očisty těla a životního prostoru [i] 14:00 Pád Singapuru 1/2 [i] 14:50 Papež z konce světa [i] 15:40 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 15:45 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 16:40 Germáni 2/4 [i] 17:35 City Folk 2015: Mexico City [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Okolo Porta [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Skotsko, zrcadlo času [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Uprchlíci [i] 22:20 Hledání východu [i] 22:50 Indiánské léto [i] 23:55 Konspirátor [i] 01:55 Sestřička Jackie IV: Detox 1/10 [i] 02:25 Folklorika [i] 02:50 Chcete mě? ZJ [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Charlie Chaplin [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3003 [i] 10:05 Drazí sousedé 6 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk VIII 9 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 9 [i] 14:40 Dr. House: Líbánky 22 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Malá satisfakce 490 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3004 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Proč jsi mi lhal? 644 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Není úniku [i] 23:55 Dr. House: Líbánky 22 [i] 00:45 Tělo jako důkaz II 9 [i] 01:30 Áčko: Včera jsem se vrátil z basy [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Malá satisfakce 490 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel I: Seraf 5 [i] 06:40 Friends: Grandhotel [i] 07:10 M*A*S*H 17 [i] 08:00 M*A*S*H 18 [i] 08:55 M*A*S*H 19 [i] 09:25 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Rej čarodějnic 13 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 14:35 Castle na zabití V: Stará láska nerezaví 18 [i] 15:35 Loď snů: Botswana 17 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Rej čarodějnic 13 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 02:50 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 59-60/102 [i] 06:35 Sila 74 [i] 07:30 Tisíc a jedna noc 58/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 43-44 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Nezlomná Valentína 139-140/142 [i] 16:55 Indická nevesta 70-71 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 6/16 [i] 20:40 Mentalista III. 11/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 45-46 [i] 23:40 Stratená duša III. 13/13 [i] 00:30 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:15 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i]