Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 12:45 Monk IV. 4/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 8/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:35 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 FARMA [i] 23:45 Bluf I. 8/10 [i] 00:40 Mentalista III. 8/24 [i] 01:30 NCIS: Los Angeles V. 2/24 [i] 02:10 Policajti z L. A. V. 9/10 [i] 02:50 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vražda podľa knihy [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta IV. 8/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na pätorku [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 45/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 17:00 Správna Agáta IV. 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Apollo 13 [i] 22:35 Super prehnití [i] 00:15 Recept na život 45/65 [i] 01:00 Kolonáda II. 12/13 [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky- SEZAM OTVOR SA! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Svalbard - krajina polárnej žiary [i] 08:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Vesmír amatérskych astronómov [i] 09:25 Delfíny: podmorská špionáž 2/2 [i] 10:20 Test magazín: Test magazín: Parené a varené knedle [i] 10:30 Don Carlos 1/2 [i] 11:45 Muziky z Podpoľania [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Dejiny sveta: Obdobie rabovania [i] 13:25 Smrť Jurija Gagarina [i] 14:20 PARK2 [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HK Nitra - HKM Zvolen [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Alpské jazerá [i] 21:05 Nezdanené príjmy - ako prichádza Európa o peniaze [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve: Veľká noc v archíve [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Bratsky sa rozdeľme! [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Nenechaj nás v tom! [i] 10:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Trestanec [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 3 [i] 23:05 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 00:05 Podvodníci V. 15/15 [i] 01:05 Motív 9 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Bratsky sa rozdeľme! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 KRIMI 06:00 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 14 [i] 09:40 Motív 8 [i] 10:55 M*A*S*H 38 [i] 11:55 Kosti VII. 12 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 14:00 Faktor strachu 7 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 18,19 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 1/23 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 1/22 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 22,23 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 20:35 Drsňačky [i] 23:00 Walking Dead VI. 6 [i] 23:55 Graceland 12 [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 01:55 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 02:45 Walking Dead VI. 6 [i] 03:30 Graceland 12 [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i] 04:30 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 14 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 08:30 Medium III. 16 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 10:25 Vražedná čísla V. 18 [i] 11:25 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 14:15 Medium III. 16 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 16:10 Vražedná čísla V. 19 [i] 17:05 Medium III. 17 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 4 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 4 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 01:55 Myšlenky zločince X. 3 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 05:35 Jak se to dělá: Břidlicové tašky, stánky s hot dogy [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 06:50 Jak to dělají? 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Dramatické změny [i] 08:35 Likvidátor: Zavolej kamarádovi [i] 09:05 Zlatá horečka: Je to vyrovnané [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Blokuj nebo hrej [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 12:35 Lovec zbraní: Obří kulomet [i] 13:30 Bořiči mýtů: Auto s raketovým pohonem: mise splněna? [i] 14:25 Bořiči mýtů: Dopravní triky [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zašpinit se/Jak přežít zemětřesení [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Dramatické změny [i] 17:35 Likvidátor: Zavolej kamarádovi [i] 18:05 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 19:00 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 19:30 Jak se to dělá: Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo [i] 20:00 Rození obchodníci: Ford Escort RS2000 Rally Car [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část [i] 22:00 Pouliční psanci: Dovez tohle! [i] 23:00 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i] 00:00 Lovec zbraní: Obří kulomet [i] 00:55 Pozor, pozor: Papiňák [i] 01:50 Rození obchodníci: Ford Escort RS2000 Rally Car [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část [i] 03:30 Pouliční psanci: Dovez tohle! [i] 04:20 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Šípková Růženka [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechno nejlepší! [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na cestě po Jeruzalémě [i] 09:30 Okolo Porta [i] 10:00 Její Veličenstvo maminka [i] 11:00 Náš venkov: A kde nakupujete Vy? [i] 11:25 Putování za muzikou [i] 11:55 Folklorika [i] 12:25 Nositelé tradic [i] 12:50 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 13:20 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 Ve Skotsku s Paulem Mertonem [i] 15:00 Jaká je naše budoucnost? [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 17:15 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:05 Koleje v srdci Arábie [i] 19:30 Příběhy domů: Šporkova kuchyně [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po Velikonočním ostrově [i] 21:20 Deník Dity P. II. [i] 21:50 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 22:20 Dům z karet 12/13 [i] 23:10 Hra o trůny III: Ulička trestu 3/10 [i] 00:05 Queer: /HASHTAG/ MICHAEL [i] 00:30 Batesův motel II: Caleb 3/10 [i] 01:10 Batesův motel II: Odchod 4/10 [i] 01:55 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 02:25 Stroje - to je moje! [i] 02:35 Kam kráčí naše myslivost? [i] 03:00 Na poslední vartě [i] 03:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:55 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3001 [i] 09:50 Ulice 3002 [i] 10:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Muž mého srdce 643 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk VIII 8 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II 8 [i] 14:40 Dr. House: Tři příběhy 21 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude to čím dál horší 489 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3003 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas XV: Pod kůži 17 [i] 22:35 Zpověď [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba IV: Návrat Sharifa 13 [i] 00:35 Dr. House: Tři příběhy 21 [i] 01:25 Tělo jako důkaz II 8 [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude to čím dál horší 489 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel I: Sportovci 4 [i] 06:35 Friends: Táborový ostrov [i] 07:05 M*A*S*H 15 [i] 07:55 M*A*S*H 16 [i] 08:50 M*A*S*H 17 [i] 09:20 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Lastrumský případ 12 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 14:30 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 15:30 Loď snů: Vancouver 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Trhy [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Hannover: Lastrumský případ 12 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 57-58/102 [i] 06:35 Sila 73 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 57/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 41-42 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 137-138/142 [i] 16:50 Indická nevesta 68-69 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 5/16 [i] 20:40 Mentalista III. 9/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 43-44 [i] 23:35 Stratená duša III. 12/13 [i] 00:30 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Jakub lhář0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Jana Eyrová0 [i] 14:05 Královský víkend0 [i] 15:40 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 17:05 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 18:35 Země naděje0 [i] 20:25 Samotář0 [i] 22:00 Superbad0 [i] 23:55 Dom Hemingway0 [i] 01:30 Vendeta0 [i] 03:10 V zajetí teroru0 [i] 04:35 Kšeft na jeden den0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 07:30 Snooker [i] 08:00 Snooker [i]