TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Jumanji (HD) [i] 10:40 Hop (HD) [i] 12:40 Božská relikvia 3 (HD) [i] 15:00 Mentalista III. 7/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:35 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista III. 7/24 [i] 00:45 NCIS: Los Angeles V. 1/24 [i] 01:35 Chladná pomsta (HD) [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda podľa knihy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 14:45 Recept na život 44/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 17:00 Správna Agáta IV. 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:10 Za každú cenu 6/6 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Psycho/Terapeut 10/24 [i] 23:50 Recept na život 44/65 [i] 00:35 Za každú cenu 6/6 [i] 01:30 Občan za dverami [i] 01:55 Slovensko chutí [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Slovensko v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Separé [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SEMIENKA [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Paríž - astronómovia a zememerači [i] 08:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Pic du Midi - planetárna meteorológia [i] 09:25 Delfíny: podmorská špionáž 1/2 [i] 10:20 Tam je hviezda Sírius 2/2 [i] 10:50 Handrigula [i] 12:05 Pomáda [i] 14:00 Ktosi je za dverami [i] 14:50 Delfíny: podmorská špionáž 2/2 [i] 15:40 Osud Atén 2/2 [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HK Nitra - HKM Zvolen [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Obdobie rabovania [i] 21:00 Smrť Jurija Gagarina [i] 21:45 (Ne)celebrity: Andrea Spišaková [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:30 Nekonečný príbeh [i] 09:25 Oslava v Ľadovom kráľovstve [i] 09:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Všetko by prepil [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:55 Dovidenia, stará mama! 13 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 2 [i] 23:30 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 00:30 Podvodníci V. 14 [i] 01:30 Motív 8 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Nešťastný striptíz [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 06:35 M*A*S*H 37 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 11:25 Kutyil s.r.o. II.: Veštica, Celibát 3,4 [i] 13:20 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 14:10 Faktor strachu 6 [i] 15:10 Simpsonovci VIII. 18,19 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 18:55 Simpsonovci VIII. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 20:40 FUTBAL ÍRSKO [i] 22:45 Tajomstvá histórie 4,5 [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 02:50 Tajomstvá histórie 4,5 [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i] 04:45 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 08:05 Medium III. 13 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 17 [i] 11:05 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 14:05 Medium III. 13 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 18 [i] 17:05 Medium III. 16 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 21:00 Vražedná práva II. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 23:00 Poslové I. 13 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 20 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 01:55 Poslové I. 13 [i] 02:35 Vražedná čísla V. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 20 [i] 05:35 Jak se to dělá: Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 06:50 Jak to dělají? 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Rodinná hádka [i] 08:35 Likvidátor: V čem je problém? [i] 09:05 Zlatá horečka: Hora za milion dolarů [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Nikdy se nevzdej [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 11:40 Rození obchodníci: Maserati 3200 GT [i] 12:35 Kubánský chróm: Zážeh nemožný [i] 13:30 Lovci odpadu 3 [i] 14:25 Lovci odpadu 4 [i] 15:20 Lovci odpadu 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Rodinná hádka [i] 17:35 Likvidátor: V čem je problém? [i] 18:05 Rození obchodníci: Maserati 3200 GT [i] 19:00 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 19:30 Jak se to dělá: Břidlicové tašky, stánky s hot dogy [i] 20:00 Hledači říčních diamantů 6 [i] 21:00 Zlatá horečka: Godzillí zlato [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i] 23:00 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří: Tuňáci na útěku [i] 00:55 Hon na nestvůry: Poslední obří tuňák [i] 01:50 Hledači říčních diamantů 6 [i] 02:40 Zlatá horečka: Godzillí zlato [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i] 04:20 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Josef Lux - Kříž... [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Krabička [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Kriminálka Paříž [i] 23:45 Rozsudek II. [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Venduly Svobodové [i] 02:20 Sváteční slovo místeckého děkana Josefa Maňáka [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 10:00 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 10:50 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 11:50 Moja [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:50 Parkování [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 13:25 Věčná Slavia [i] 14:25 Pád Singapuru 1/2 [i] 15:15 Vesmír: Kosmická symfonie [i] 16:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Sucho 3/5 [i] 16:55 Posvátnost vody, očisty těla a životního prostoru [i] 17:50 Na cestě po Edinburgu [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 19:25 Zatopené osudy: Karolinka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Blaník [i] 21:30 Dům z karet 12/13 [i] 22:25 Akumulátor 1 [i] 00:10 Sestřička Jackie IV: Detox 1/10 [i] 00:35 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 01:30 Náš venkov: A kde nakupujete Vy? [i] 01:55 Vesnice Plzně [i] 02:15 Vesničtí muzikanti [i] 02:35 Žena hlava rodiny [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2999 [i] 09:55 Ulice 3000 [i] 10:50 Drazí sousedé 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk VIII 7 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II 7 [i] 14:40 Dr. House: Láska bolí 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl zachránce 488 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3002 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Muž mého srdce 643 [i] 21:25 Víkend: Země plná příběhů [i] 22:30 Kriminálka Miami X: Nezvěstní 10 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Divadelní trik 11 [i] 00:05 Dr. House: Láska bolí 20 [i] 00:55 Tělo jako důkaz II 7 [i] 01:40 Kolotoč [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl zachránce 488 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Stíny 3 [i] 06:45 Friends: Andreina velká chvíle [i] 07:15 M*A*S*H 13 [i] 08:05 M*A*S*H 14 [i] 08:55 M*A*S*H 15 [i] 09:30 Teď vaří šéf! [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Otázka cti 11 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 14:35 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 15:35 Loď snů: Omán 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy podle Agathy: Žena v květináči 5 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Jste to, co jíte [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Otázka cti 11 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 02:50 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 03:40 Syn Růžového pantera [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 55-56/102 [i] 06:35 Sila 72 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 56/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 39-40 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Nezlomná Valentína 135-136/142 [i] 16:50 Indická nevesta 66-67 [i] 17:45 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 19:45 Monk IV. 4/16 [i] 20:40 Mentalista III. 8/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 41-42 [i] 23:40 Stratená duša III. 11/13 [i] 00:30 Frasier [i] 00:55 Adela show [i] 02:10 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu0 [i] 13:35 Big Screen 23 [i] 13:50 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 15:15 Big Screen 24 [i] 15:30 Jana Eyrová0 [i] 17:30 Jakub lhář0 [i] 19:30 Královský víkend0 [i] 21:00 První republika 13 [i] 22:00 Země naděje0 [i] 23:50 eXistenZ0 [i] 01:25 Dvojí nepřítel0 [i] 03:00 Top Secret0 [i] 04:35 V zajetí teroru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Fotbal [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:30 Jezdectví [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:15 Krasobruslení [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Snooker [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Snooker [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Sport Destination [i] 23:45 Snooker [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Velké zvíře 6 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Hledaný 6