TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 06:30 Peklo s princeznou [i] 08:35 Tři veteráni [i] 10:45 Ostrov hrdlorezov [i] 13:20 FARMA [i] 14:30 FARMA - DUEL [i] 16:20 Hra o Niké [i] 16:25 Probudím se včera [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Babovřesky 3 (HD) [i] 22:45 Kredenc [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 00:40 Probudím se včera (HD) [i] 02:45 Jak se krotí krokodýli [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 08:00 Dom kúziel [i] 09:25 Princ Bajaja [i] 10:45 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 12:05 Veľká noc s Bonifácom [i] 13:10 Galoše šťastia [i] 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 15:45 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 4/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zamilovaný Shakespeare [i] 22:20 Súmrak dňa [i] 00:30 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 4/4 [i] 02:00 Zamilovaný Shakespeare [i] 03:55 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Príroda: Váh - zrodenie rieky [i] 06:45 Od korbáča [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Jurošík: Jurošík a šibačka [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Púť vody [i] 08:55 Zem ešte stále spieva [i] 09:25 Obri doby ľadovej: Poslední z obrov 3/3 [i] 10:20 Tam je hviezda Sírius 1/2 [i] 10:50 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 12:05 Jarné zvykoslovie [i] 12:25 ...a já, Katarína Kolníková [i] 13:20 KANDRÁČOVCI - 10 ROKOV S VAMI [i] 14:20 Ktosi je za dverami [i] 14:50 Delfíny: podmorská špionáž 1/2 [i] 15:45 Osud Atén 1/2 [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HC Košice - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica [i] 18:20 Macko Uško [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Pomáda [i] 22:00 "Smrt krásných srnců" [i] 23:30 Osud Atén 1/2 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 Princezná a žaba [i] 08:45 Garfield 2 [i] 10:25 Nekonečný príbeh [i] 12:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie [i] 13:00 Ľadové kráľovstvo [i] 15:20 Oslava v Ľadovom kráľovstve [i] 15:25 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Drsňačky [i] 23:20 Deti moje [i] 01:45 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 03:45 KRIMI 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:40 Hviezdna brána: Atlantída II.: Lovná zver, Duet 3,4 [i] 07:00 Prvé oddelenie II. [i] 07:50 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 10:10 M*A*S*H 36 [i] 11:35 Faktor strachu 4,5 [i] 13:35 3. svetová vojna [i] 15:30 Moje meno je Nikto [i] 17:55 Gulliverove cesty [i] 19:40 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 22:25 Admirál [i] 01:05 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 01:55 Liga snov IV . 10,11 [i] 02:40 Zákon gangu V. 12 [i] 03:35 Prvé oddelenie II. [i] 03:55 Deti moje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Star Wars: Klonové války [i] 09:05 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 11:20 Domácí mazlíček [i] 13:20 Medium III. 11 [i] 14:20 Medium III. 12 [i] 15:20 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 16:20 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 17:15 The Bounty Hunter [i] 19:20 Expresní zásilka [i] 21:00 2 zbraně [i] 23:00 Hard Luck [i] 00:55 2 zbraně [i] 02:45 Myšlenky zločince IX. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Povstalecké zlato: Vlak pokladů [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 06:50 Jak to dělají? 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Vyzvědači [i] 08:35 Likvidátor: Velký obchod [i] 09:05 Zlatá horečka: Godzillí zlato [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Plav nebo se potop [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Citroën 2CV [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem: Jižní Karolína [i] 13:30 Muž velkých ryb: Thajsko [i] 14:25 Muž velkých ryb: Evropa [i] 15:20 Muž velkých ryb: Oblast řeky Amazonky [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Vyzvědači [i] 17:35 Likvidátor: Velký obchod [i] 18:05 Rození obchodníci: Citroën 2CV [i] 19:00 Jak to dělají? 20 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa [i] 20:00 Muži, ženy, divočina: Proměna [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i] 23:00 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 00:00 Hledači říčních diamantů: Cesta zpět [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice: Přijde zima? [i] 01:50 Muži, ženy, divočina: Proměna [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i] 04:20 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zlatá panna [i] 07:05 Hotel Modrá hvězda [i] 08:35 Narcisový dům: Eduard Cupák, Jana Hlaváčová a 2/2 [i] 09:45 Ať žijí duchové! [i] 11:05 Princezna se zlatou hvězdou [i] 12:25 O princi, který měl o kolečko víc [i] 13:30 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 14:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 2/2 [i] 15:55 Vesničko má středisková [i] 17:35 Království potoků [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Laborant 5/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Tankový prapor [i] 22:55 Kriminalista [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:15 Kuchařská pohotovost [i] 03:40 Pod pokličkou [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:25 Evergreeny Gustava Broma [i] 04:55 Sváteční slovo místeckého děkana Josefa Maňáka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Laurel a Hardy: Bílá křídla [i] 06:00 Nezapomeň na chudé [i] 06:35 Papež z konce světa [i] 07:25 Darované děti [i] 07:55 Křížové cesty: Přemožení smrti [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Jákob [i] 11:20 Poutní místa: Římov [i] 11:40 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina [i] 12:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1966 1088/2379 [i] 13:05 Runway 06-24 [i] 14:05 Okolo Porta [i] 14:35 Omán - růže z pouště [i] 15:25 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 15:55 Germáni 2/4 [i] 16:50 Její Veličenstvo maminka [i] 17:50 Moja [i] 18:15 Na cestě po Santiagu de Cuba [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Naše místo v Galaxii [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Veselé Velikonoce [i] 21:40 Konspirátor [i] 23:40 Psanci [i] 01:20 Queer: Oh my Gosh! [i] 01:45 Nesváteční čas sváteční [i] 02:10 Jizda kole obila [i] 02:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Divnopis [i] 04:30 Řecké Velikonoce [i] 04:50 Cesta k Cestě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Na vodě: V režisérově režii 8 [i] 06:55 Čarovné dědictví [i] 08:25 Čertova nevěsta [i] 10:30 Už jsme doma? [i] 12:10 G-Force [i] 14:00 Láska s výstrahou [i] 15:55 Hrátky s čertem [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3001 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé 5, 6 [i] 22:25 Mentalista VI: Stříbrná křídla času 17 [i] 23:20 Kriminálka Miami X: Odplata 9 [i] 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Spirála zločinu 10 [i] 01:00 Láska s výstrahou [i] 02:55 Co na to Češi [i] 03:30 Už jsme doma? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel I: Oběti 2 [i] 06:45 Friends: Přátelé džungle [i] 07:15 Na vlásku [i] 09:30 Obušku, z pytle ven! [i] 10:55 Syn Růžového pantera [i] 12:55 Anděl na horách [i] 14:35 Honza málem králem [i] 16:30 Pekařův císař [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Cesty Boží jsou nevyzpytatelné [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Anděl na horách [i] 02:25 Pekařův císař [i] 03:30 Obušku, z pytle ven! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 53-54/102 [i] 06:35 Sila 71 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 53-55/183 [i] 11:15 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Nezlomná Valentína 134/142 [i] 15:40 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 17:40 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 19:30 Monk IV. 3/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 7/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 39-40 [i] 23:35 Stratená duša III. 9-10/13 [i] 01:10 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 4 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 13:45 Rande měsíce0 [i] 15:35 Mafiánovi0 [i] 17:25 Expert na vraždu0 [i] 18:55 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 20:20 eXistenZ0 [i] 22:00 Ať vejde ten pravý0 [i] 00:00 Pianistka0 [i] 02:05 Věž smrti0 [i] 04:00 Co čas nezahojil0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:30 Šerm [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Jezdectví [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:45 Watts [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 19:55 Olympijské hry [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 03:45 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Tahle epizoda tě vycucne 3 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 08:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 09:20 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 10:20 Vánoční ozdoba [i] 12:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 14:20 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 15:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 18:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 19:20 Námořní hlídka 4: Velké zvíře 6 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 5: Hledaný 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Slepý bod 23 [i] 22:20 Dobrá manželka 7: Nahrávky 12 [i] 23:20 Halo: Soumrak [i] 01:20 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 03:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 04:15 V utajení 1: Hra na špiony 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jeden den z životě 1 [i] 05:30 Jeden den z životě 2 [i] 06:00 Tajemné Seychely0 [i] 07:00 Nejvyšší mrakodrapy 1 [i] 08:00 Nejvyšší mrakodrapy 2 [i] 09:00 Krvelačné rostliny 1 [i] 10:00 Svět kolibříků0 [i] 11:00 Divoká Aljaška0 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 6 [i] 13:00 Katastrofy, které otřásly světem 2 [i] 13:55 Katastrofy, které otřásly světem 4 [i] 14:45 Vesmír: Naše místo v Mléčné dráze 10 [i] 15:40 Poslední let raketoplánu0 [i] 17:00 Attenborough: 60 let v divočině 3