Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo a kliatba bosorky (HD) [i] 07:35 Príbeh žraloka [i] 09:20 Bean: Najväčšia filmová katastrofa (HD) [i] 11:00 Jak se krotí krokodýli [i] 13:35 Pásla kone na betóne [i] 15:20 CHART SHOW [i] 17:25 Kredenc [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Ladíme! [i] 01:15 Božská relikvia 3 (HD) [i] 03:15 Ladíme! (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehuľka a Ruženka [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Spadla z oblakov: Strelnica 12/13 [i] 09:45 Spadla z oblakov: Rozlúčka 13/13 [i] 10:15 Veľkonočná sv. omša a požehnanie Urbi et orbi [i] 12:25 Slnečný kúpeľ [i] 13:10 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 15:55 Sedem jednou ranou [i] 17:30 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 12/13 [i] 21:25 Kosenie Jastrabej lúky [i] 22:45 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4 [i] 00:15 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 01:55 Kosenie Jastrabej lúky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 V šere horských smrečín [i] 07:00 Hore Hronom jar ide... [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pascha - z utrpenia k životu [i] 09:25 Obri doby ľadovej: Zem jaskynného medveďa 2/3 [i] 10:15 Kapura [i] 11:00 Farmárska revue [i] 11:20 Halali [i] 11:45 Test magazín: Test magazín: Parené knedle [i] 11:55 Polepetko [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Tanec medzi črepinami [i] 14:50 Obri doby ľadovej: Poslední z obrov 3/3 [i] 15:45 Karol Veľký: Cisár Európy [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 21:25 Balada pro banditu [i] 22:55 Aida v Royal Albert Hall [i] 01:30 Karol Veľký: Cisár Európy [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i] 03:10 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 Garfield [i] 09:05 Gulliverove cesty [i] 10:50 Princezná a žaba [i] 12:45 Titanic [i] 17:00 FUTBALISTA ROKA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ľadové kráľovstvo [i] 22:50 Hitman [i] 00:55 KRIMI 01:25 NOVINY TV JOJ 02:15 Barbar Conan [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 05:55 Črepiny [i] 06:20 Prvé oddelenie II. [i] 06:40 M*A*S*H 33,34 [i] 07:25 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 08:40 Prvé oddelenie II. [i] 09:30 Simpsonovci VIII. 16,17 [i] 10:45 Hviezdna brána: Atlantída II. 3,4 [i] 13:05 Faktor strachu 2,3 [i] 15:00 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 17:35 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 20:35 Admirál [i] 23:00 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 01:10 Tajomstvo Kristovej hrobky [i] 04:30 Kutyil s.r.o. II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 07:55 Vražedná čísla VI. 7 [i] 08:45 Think Like A Man [i] 11:00 Profesor v ringu [i] 13:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 15:10 Medium III. 11 [i] 16:05 Medium III. 12 [i] 17:00 Domácí mazlíček [i] 18:55 The Bounty Hunter [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 01:00 Jak prosté III. 7 [i] 02:00 Jak prosté III. 8 [i] 02:40 Vražedná čísla VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 06:00 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Thunderbird a Superbird [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 08:10 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 09:05 Kubánský chróm: Sbohem embargo [i] 09:55 Pouliční kouzelník 4 [i] 10:50 Troy 3 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 12:35 Boj o nemovitosti: Ve městě je nová holka [i] 13:00 Boj o nemovitosti: Dům s nebezpečným materiálem [i] 13:30 Likvidátor 9 [i] 13:55 Likvidátor 10 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 15:20 Záchrana klasických aut: Mustang [i] 16:15 Kubánský chróm: Zážeh nemožný [i] 17:10 Záhadná Země: Severní Korea hoří [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma: Etiopie [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Jesse Tyler Ferguson [i] 21:00 Králové divočiny: Mexiko - mlžný les [i] 22:00 Zkoumání lodi Concordia po jejím vytažení z moře [i] 23:00 Aljašská železnice: Mrtvá zóna [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů: Drama v doku [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice: Volání medvědů [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem: Jesse Tyler Ferguson [i] 02:40 Králové divočiny: Mexiko - mlžný les [i] 03:30 Zkoumání lodi Concordia po jejím vytažení z moře [i] 04:20 Aljašská železnice: Mrtvá zóna [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Ten, který skákal přes kaluže [i] 07:20 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13/13 [i] 11:50 Televarieté [i] 13:30 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:45 Pravda a lež [i] 16:05 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 17:35 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:40 Černí baroni [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 23:25 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Hobby naší doby [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sváteční slovo místeckého děkana Josefa Maňáka [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:05 Kuchařská pohotovost [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Přikryl odkryl [i] 05:25 Bohové a proroci [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1088/2379 [i] 09:15 Koněspřežka [i] 09:30 Velikonoční bohoslužba [i] 10:40 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 11:05 Papež z konce světa [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:25 Světci a svědci: Vzkříšený Lazar [i] 12:40 Křížové cesty: Přemožení smrti [i] 13:10 Darované děti [i] 13:35 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Sváteční slovo místeckého děkana Josefa Maňáka [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:40 Francie s ozvěnou domova [i] 14:55 Na plovárně s Ivo Šmoldasem [i] 15:25 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 15:55 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 16:20 Pouť k obratníku Kozoroha 2/4 [i] 17:25 Planeta Země: Hlubiny oceánu [i] 18:15 Na cestě po Solnohradsku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Parkování [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Psanci [i] 21:40 Mrchožrouti [i] 23:25 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 00:20 Svědek [i] 02:10 Germáni 1/4 [i] 03:05 Lovecká sezóna [i] 04:00 Folklorika [i] 04:30 Josef Koláček [i] 04:55 Jaká je naše budoucnost? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 35 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 21 [i] 07:25 Návrat do budoucnosti II 4 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 15 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 22 [i] 08:40 Krok za krokem IV 6 [i] 09:10 Víkend: Jaro je tady [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným: Překvápko pro starýho 68 [i] 11:35 Zakletá Ella [i] 13:25 Pátek není svátek [i] 15:10 Princ Bajaja [i] 16:50 Hrabě Monte Christo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: V režisérově režii 8 [i] 21:30 Uprchlík [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba II: Skládanka [i] 00:50 Hrabě Monte Christo [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:45 Gympl s (r)učením omezeným: Překvápko pro starýho 68 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel I 1 [i] 06:55 Friends: Holky z venkova [i] 07:25 Friends: Emma má dilema [i] 07:55 Tajemství války: Vietnam: Skryto pohledům 22 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Den blbec [i] 10:55 Vylomeniny [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Volný pád 5 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Vytříděný odpad 8 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Poslední vůz [i] 01:10 Tři mušketýři II: Emilie 4 [i] 02:20 Zrozeni k zabíjení? V: Hadden Clark 12 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Roseanne VII. 22-23/26 [i] 06:25 Žabí princ [i] 08:45 Andre [i] 11:10 Láska na Malorke [i] 13:45 Čierny krásavec [i] 15:30 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i] 17:35 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 20:00 Kráska a zviera 1-2/2 [i] 00:10 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 01:50 Pápež František 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Děti planety Duna 3 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nové světy 4 [i] 13:05 Tygr a drak0 [i] 15:05 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 16:40 Rande měsíce0 [i] 18:30 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:10 Mafiánovi0 [i] 22:00 Rivalové0 [i] 00:00 District 90 [i] 01:50 Ať vejde ten pravý0 [i] 03:45 Věž smrti0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Fotbal [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:15 Watts [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 5: Odpustit a zapomenout 2 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 5: Spálené mosty 3 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 09:00 Vánoční ozdoba [i] 11:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Nahrávky 12 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Tahle epizoda tě vycucne 3 [i] 21:00 Náhlá smrt [i] 23:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 01:00 Protiproud [i] 03:00 Vánoční ozdoba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 7 [i] 06:55 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 8 [i] 07:50 Tajemství papoušků0 [i] 08:50 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 10:00 Jed, který zabíjí i léčí0 [i] 11:00 Utajená města Asie: Sumatra 4 [i] 12:00 Ježíš: Chybející léta0 [i] 13:00 Ve stopách Šerpů0 [i] 14:00 Nulová gravitace0 [i] 15:00 Objevování vesmíru: Extrémní prostředí 3 [i] 15:55 Poslední let raketoplánu0 [i] 17:10 Jak jsme vymysleli svět 5 [i] 18:00 Objevujeme Ameriky 3 [i] 19:00 Velké dějiny 16 [i] 19:30 Velké dějiny - extra II0 [i] 21:00 Historie lidstva 6 [i] 22:00 Tajemství deníku Anny Frankové0 [i] 23:05 Biblické rány 2 [i] 00:05 Bible: Historie 7 [i] 01:05 Příběhy z cel smrti 4 [i] 01:55 Tajemství deníku Anny Frankové0 [i] 03:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Ukřižování 3 [i] 03:55 Skrytá království: Vývoj 2 [i] 04:10 Řecká odysea Joanny Lumley 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Věčná smolařka [i] 07:25 Město statečných [i] 09:15 Zvonilka a tvor Netvor [i] 10:30 Do toho, Eddy! [i] 12:10 Annie [i] 14:05