TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Ako vycvičiť draka (HD) [i] 09:00 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 10:50 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 12:55 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:30 Hop (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Božská relikvia 3 (HD) [i] 23:05 Unesená [i] 01:10 Posledný samuraj (HD) [i] 04:40 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:10 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída: Dotknutý bohmi 1. časť 12/13 [i] 10:40 PARK [i] 11:25 Super-hrdinovia: Juan Ruiz - extrémna echolokácia [i] 11:55 Stroskotanie Danubia [i] 13:00 Tom Sawyer [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehuľka a Ruženka [i] 15:50 Falošný princ [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 2/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 2/4 [i] 00:15 Komisár Manara: Požehnaný medzi ženami 11/12 [i] 01:10 Komisár Manara: Ukryté pravdy 12/12 [i] 02:00 Slovensko chutí [i] 02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobrý skutok [i] 04:00 Stroskotanie Danubia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Turínske plátno [i] 09:25 Obri doby ľadovej: Zem šabľozubých 1/3 [i] 10:20 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 11:20 Magazín Ligy majstrov [i] 11:50 Palculienka [i] 12:45 Hanča, Janko a Lucia [i] 13:15 Kapura [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Parené knedle [i] 15:00 Obri doby ľadovej: Zem jaskynného medveďa 2/3 [i] 15:50 Karol Veľký: Vojna proti Sasom [i] 16:45 Poklady.sk: Príbehy z Kraskova - stredoveké nástenné maľby [i] 17:00 Família: Família - Všetky sú naše [i] 17:30 Veľké šťastie [i] 18:20 Táraninky [i] 18:35 Ako škovránok prebudil jar [i] 18:45 Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - EASTER EGG [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Lesné chrámy [i] 21:05 Nevesta hôľ [i] 22:35 Anjeli strážni: Dariny Laščiakovej [i] 23:00 Vivaldianno - mesto zrkadiel [i] 00:40 Karol Veľký: Vojna proti Sasom [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Káčerovo [i] 08:10 101 dalmatíncov 2 [i] 09:40 Marmaduke [i] 11:40 Návrh [i] 14:10 Garfield 2 [i] 15:55 Diabol nosí Pradu [i] 18:20 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie [i] 21:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:30 Chcem ťa, chceš ma ? [i] 00:45 Za nepriateľskou líniou 3. - Kolumbia [i] 02:45 KRIMI 03:10 Špeciálna operácia [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 KRIMI 06:15 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 06:55 M*A*S*H [i] 07:20 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 09:45 Syn Boží [i] 13:05 Princ egyptský [i] 15:10 Willow [i] 17:55 Áno, šéfe! USA II. 13/13 [i] 18:45 Áno, šéfe! USA III. 1/14 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 20:35 Hitman [i] 22:25 Barbar Conan [i] 01:05 Tajomstvo Kristovej hrobky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 09:00 Medium III. 11 [i] 10:00 Medium III. 12 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 12:55 Star Wars: Klonové války [i] 14:50 Jak prosté III. 7 [i] 15:50 Jak prosté III. 8 [i] 16:45 Think Like A Man [i] 19:00 Profesor v ringu [i] 21:00 Celeste a Jesse navždy [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 00:50 Celeste a Jesse navždy [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 19 [i] 05:35 Jak se to dělá: Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu [i] 06:00 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Přestavba vozu Chevy C-10 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 13 [i] 08:10 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Nashville, Tennessee [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Odchod Big Sis [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie 7 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Nákup na safari [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 1 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě: Kulhaví, nemocní a potrhlí [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě: Poklady v bednách [i] 14:25 Zlatá horečka: Mamutí zlato [i] 15:20 Hledači říčních diamantů: Kolaps [i] 16:15 Zkus přežít: Nečekaná situace [i] 17:10 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem: Thajsko [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 20:00 Lovec zbraní: Obří kulomet [i] 21:00 Pozor, pozor: Papiňák [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie 9 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie 10 [i] 23:00 Likvidátor 25 [i] 23:30 Likvidátor: Zaplacená kauce [i] 00:00 Lovci odpadu 1 [i] 01:00 Lovci odpadu 4 [i] 03:00 Pozor, pozor: Papiňák [i] 04:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Polopatě [i] 07:25 Pohádka pro pamětníky [i] 08:40 Gejzír [i] 09:10 Otec Brown III [i] 10:00 Všechnopárty [i] 10:50 O princezně z Rimini [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:20 Hotel Modrá hvězda [i] 15:50 Ten, který skákal přes kaluže [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ceny Thálie 2015 [i] 21:45 Kolja [i] 23:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:35 22 výstřelů [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:25 Chalupa je hra [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sázky na život [i] 05:45 Laurel a Hardy: Strom ve zkumavce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 09:35 Putování za muzikou [i] 10:05 Folklorika [i] 10:35 Řecké Velikonoce [i] 10:55 Nezapomeň na chudé [i] 11:35 Zatopené osudy: Karolinka [i] 11:55 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Počesku [i] 13:25 Tajemství velké noci [i] 14:10 Jákob [i] 15:40 Omán - růže z pouště [i] 16:35 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:25 Kouzla přírody monzunových oblastí: Sucho 3/5 [i] 18:15 Na cestě po Jeruzalémě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dunaj - evropská Amazonka 2/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jen pro tvé oči [i] 22:10 Stíny nad jezerem 3/7 [i] 22:55 Stíny nad jezerem 4/7 [i] 23:45 Atentát v Ambassadoru [i] 01:40 Vikingové z Brna [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Chcete je? ZJ [i] 03:40 Folklorika [i] 04:10 Rodina s láskou a navždy [i] 04:30 Hrad pro všechny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 34 [i] 07:15 Monstra vs. Vetřelci 20 [i] 07:40 Návrat do budoucnosti II 3 [i] 08:05 Looney Tunes: Úžasná Show II 14 [i] 08:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 21 [i] 08:55 Krok za krokem IV 5 [i] 09:25 Flubber [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek IV [i] 15:30 Hořké sladkosti [i] 17:25 Dům naruby [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:50 Území mrazu [i] 00:50 Generálova dcera [i] 03:50 Krok za krokem IV 5 [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:15 X-Men: Osud 12 [i] 07:45 Friends: Plavba za delfíny [i] 08:15 Friends: Holky z venkova [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Autosalon Extra 10:15 Ohnivý kuře: První bitva [i] 11:30 Danielle Steelová: Rodinné album 2/2 [i] 13:30 Láska na konci světa [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Krvavý Bangkok [i] 00:10 Halloween II [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Roseanne VII. 20-21/26 [i] 06:30 Štvornohí tanečníci [i] 08:35 16 želaní [i] 10:55 Moja druhá láska [i] 13:30 Žabí princ [i] 15:30 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i] 17:30 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 20:00 Pápež František 1-2/2 [i] 23:45 Láska na Malorke [i] 01:35 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 03:00 Láska na Malorke [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Svatební mrákoty0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Neprůstřelný mnich0 [i] 13:50 Big Screen 1 [i] 14:05 První republika 12 [i] 15:05 Big Screen 2 [i] 15:20 Odpor0 [i] 17:30 Nové světy 4 [i] 18:30 Děti planety Duna 3 [i] 20:00 Tygr a drak0 [i] 22:00 District 90 [i] 23:50 Rivalové0 [i] 01:45 Big Screen 4 [i] 03:00 První republika 12 [i] 03:55 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Watts [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:15 Jezdectví [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Watts [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Hra na špiony 10 [i] 06:00 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 07:00 V utajení 1: Za vlast 7 [i] 08:00 V utajení 1: Selhání komunikace 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Tahle epizoda tě vycucne 3 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Nahrávky 12 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 15:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 17:00 Zběsilá bouře [i] 19:00 Cesta Vikingů [i] 21:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 23:00 Halo: Soumrak [i] 01:00 Městečko Haven 5: Otázka času 22 [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Tahle epizoda tě vycucne 3 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 5: Partneři 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 3 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 5 [i] 06:55 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 6 [i] 07:50 Nejúčinnější přírodní zbraně 6 [i] 08:50 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 10:00 Attenborough: 60 let v divočině 3 [i] 11:00 Utajená města Asie: Thajsko 3 [i] 12:00 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 13:00 Pohřebiště 13 [i] 14:00 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3 [i] 15:00 Objevování vesmíru 2