TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 06:30 Mačky a psy [i] 08:05 Peklo s princeznou [i] 10:15 Bean: Najväčšia filmová katastrofa (HD) [i] 12:00 FARMA [i] 13:20 Ako vycvičiť draka (HD) [i] 15:20 Ostrov hrdlorezov [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kráčajúca skala [i] 01:05 Paranormal Activity 4 [i] 02:25 Kredenc [i] 02:50 FARMA [i] 03:45 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Diagnóza: Vražda: Vzácny dar [i] 06:45 TV ŠANCA [i] 07:10 Správna Agáta IV. 7/13 [i] 07:55 Veľká noc najmenšieho anjelika [i] 08:25 Nezbedný havran [i] 09:40 Veľkonočný sen [i] 10:00 Pašiové služby Božie na Veľký piatok [i] 11:50 Ťapákovci [i] 13:15 Ján XXIII - Láskavý pápež [i] 15:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 16:05 Princ Bajaja [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 22:10 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 00:05 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 01:40 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 03:25 Svätý Filip Neri 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - Čokovajíčko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vodou tvorená, suchom morená [i] 09:00 Veľkonočné evanjelium [i] 09:25 Tajomstvá múzeí extra: Národné archeologické múzeum v Aténach [i] 10:15 Výkrik opustenosti [i] 10:40 Žiť pre vášeň [i] 11:40 Len rieka nestarne [i] 12:10 Najkrajší kvet [i] 13:05 October baby [i] 15:00 Obri doby ľadovej: Zem šabľozubých 1/3 [i] 15:50 Karol Veľký: Boj o trón [i] 16:45 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 17:00 Família: Família - Sedemnásť svetov [i] 17:30 Balada o Vojtovej Maríne [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Zázračný miniateliér [i] 19:05 Dračie poviedky [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:45 Sviatočné slovo: Generálneho biskupa ECAV Miloša Klátika na Veľký piatok [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Adam Šangala 3/3 [i] 21:15 Krížová cesta z kolosea [i] 22:45 Svätá Jeanne de Lestonnac [i] 23:40 Karol Veľký: Boj o trón [i] 00:30 Tajomstvá múzeí extra: Národné archeologické múzeum v Aténach [i] 01:15 Prišiel som na tento svet [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Sviatočné slovo: Generálneho biskupa ECAV Miloša Klátika na Veľký piatok [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 Káčerovo [i] 07:40 Dr. Dolittle 3 [i] 09:45 Willow [i] 12:35 Dragonball: Evolúcia [i] 14:15 Garfield [i] 15:55 Marmaduke [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Syn Boží [i] 23:50 Stratený poklad Aztékov [i] 01:55 Walk the Line [i] 04:15 KRIMI 04:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 05:50 TOP STAR [i] 06:05 M*A*S*H 32 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:15 Kosti VII. 10 [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Vtierka Castle VI. 23/23 [i] 09:40 Simpsonovci VIII. 14,15 [i] 11:00 M*A*S*H 33,34,35 [i] 13:00 Stratený poklad Aztékov [i] 14:55 Nevídané, neslýchané [i] 17:00 Večný príbeh [i] 19:40 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 20:35 Diabol nosí Pradu [i] 22:50 Zločin III. 10,11,12/12 [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 02:20 Nevídané, neslýchané [i] 03:50 Zločin III. 10,11,12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 08:05 Medium III. 12 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 14:00 Medium III. 12 [i] 15:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 17:00 Medium III. 13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 4 [i] 22:00 Nespoustaný Django [i] 01:05 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 02:00 Vzpomínky IV. 4 [i] 02:45 NCIS: New Orleans I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 18 [i] 05:35 Jak se to dělá: Přenosné podium, řasenka [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 06:50 Jak to dělají? 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Nemám tě rád, brácho [i] 08:35 Likvidátor: Krátká setkání [i] 09:05 Zlatá horečka: Vzpoura [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Rozbouřené moře [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville: Rolls Royce Viper Turbojet [i] 13:30 Pouliční psanci: Velkohubý jih [i] 14:25 Pouliční psanci: Jak to jde, doktore? [i] 15:20 Pouliční psanci: Výplatní den [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Nemám tě rád, brácho [i] 17:35 Likvidátor: Krátká setkání [i] 18:05 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 19:00 Jak to dělají? 19 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Nejtemnější hodina [i] 21:00 Premiéra [i] 22:00 Neobjasněné případy: Lidské samovznícení a Carlos de los Santos [i] 23:00 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 00:00 Přežili jsme: Mimo nebezpečí [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Nejtemnější hodina [i] 02:40 Vražedná pole 1 [i] 03:30 Neobjasněné případy: Lidské samovznícení a Carlos de los Santos [i] 04:20 Berte to jako varování: Svět hackerů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pošta pro tebe [i] 06:55 Zlatá panna [i] 08:05 Dnes se Zdeňkem Svěrákem [i] 08:35 Narcisový dům: Eduard Cupák, Jana Hlaváčová a 1/2 [i] 09:30 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 10:25 O moudré Sorfarině [i] 11:35 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 13:05 Boháč a chudák [i] 14:20 Ztracený princ [i] 15:30 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 17:00 Ať žijí duchové! [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Dědic 31/39 [i] 21:30 13. komnata Venduly Svobodové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Zpátky se Sobotou [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Polopatě [i] 02:40 DoktorKA [i] 03:35 Kuchařská pohotovost [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Sváteční slovo jezuity Petra Vacíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Laurel a Hardy: Rodinné filmy [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Ochránce 11/12 [i] 06:25 Divnopis [i] 06:35 Velikonoce v Lužici a pod: Lužickými horami 1/2 [i] 07:30 Velikonoce v Lužici a pod: Lužickými horami 2/2 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 09:30 Velkopáteční bohoslužba [i] 10:40 Naše tradice: Pašijový týden [i] 11:05 Poslední den Ježíše z Nazareta [i] 11:35 Cesta k Cestě [i] 12:30 Počesku [i] 12:40 Chcete mě? ZJ [i] 13:10 Jaká je naše budoucnost? [i] 14:00 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 14:50 Krabi útočí [i] 15:45 Cestománie [i] 16:15 Postřehy odjinud [i] 16:25 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 17:15 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 18:15 Na cestě po Kastilii a Leónu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Quo vadis [i] 22:20 Svědek [i] 00:10 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina [i] 00:55 Batesův motel II: Caleb 3/10 [i] 01:35 Batesův motel II: Odchod 4/10 [i] 02:20 City Folk 2015: Lublaň [i] 02:45 Dokud nás víra nerozdělí 6/6 [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Jeruzalémská bible [i] 04:00 Život v konceptu [i] 04:25 Bohové a proroci [i] 04:50 Ve znamení psa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Podivné důkazy 642 [i] 07:00 Malá mořská víla [i] 08:15 Matilda [i] 10:05 Už tam jsme? [i] 12:00 VALL-I [i] 13:55 Tuxedo [i] 15:55 Čarovné dědictví [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3000 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pozdravy ze spermabanky [i] 22:20 Iron Man [i] 00:40 Tuxedo [i] 02:15 Prásk [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Už tam jsme? [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Pomsta 11 [i] 06:55 Friends: Utajená oslava [i] 07:25 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:55 Příšerky s.r.o. [i] 10:05 Kletba Růžového pantera [i] 12:25 Dovolená s Andělem [i] 13:55 Holky z porcelánu [i] 16:15 Císařův pekař [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Konkurs 53 [i] 21:35 Nezastavitelný [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:35 Dovolená s Andělem [i] 02:00 Císařův pekař [i] 03:25 Holky z porcelánu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Sila osudu 51-52/102 [i] 06:50 Sila 70 [i] 08:20 Tisíc a jedna noc 50-52/183 [i] 11:00 Kúsok zo mňa 37-38 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Nezlomná Valentína 133/142 [i] 15:30 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i] 17:30 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 20:00 Pásla kone na betóne [i] 21:40 Smotánka [i] 22:15 Trhala fialky dynamitem [i] 00:15 Späť na zem [i] 01:50 Dave [i] 03:30 Späť na zem [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Big Screen 23 [i] 05:45 Big Screen 24 [i] 06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Poslední templář 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hříbě0 [i] 13:35 Po(d)vedená charita0 [i] 15:15 Sbohem, královno0 [i] 16:55 Svatební mrákoty0 [i] 18:30 Blázni ve vězení0 [i] 20:20 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:05 Resident Evil: Zánik0 [i] 01:35 Dealer0 [i] 03:00 Ochránce0 [i] 04:30 Přizdis*áči0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:15 Watts [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Co se stalo a nemělo stát 9 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 08:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 09:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 10:20 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 12:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 14:20 V utajení 1: Hra na špiony 10 [i] 15:20 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 16:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 18:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 19:20 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 23:20 Prci, prci, prcičky: Nahá míle [i] 01:20 Duch Žraloka [i] 03:20 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 04:15 V utajení 1: Co se stalo a nemělo stát 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zachránce: Pravdivý příběh Ignáce Semmelweise0 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 11 [i] 07:05 Sportovní vozy 9 [i] 08:00 Autem napříč Amerikou 3 [i] 09:05 Moderní divy: Velké odpočítávání 5 [i] 10:00 Sloni na útěku0 [i] 11:00 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 6 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 5 [i] 13:00 USA: Nejnebezpečnější země na světě0 [i] 14:50 Věda kolem nás 4 [i] 15:00 Vesmír: Mimozemské zvuky 9 [i] 16:00 Utajená města Asie: Vietnam 1 [i] 17:00 Utajená města Asie: Singapur. 2 [i] 18:00 Kód Krista 5 [i] 19:00 Utajený šéf 4 [i] 20:00 Katastrofy, které otřásly světem 2 [i] 21:00 Katastrofy, které otřásly světem 4