Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Z pekla štěstí 2 [i] 10:45 Saxána a Lexikon kouzel (HD) [i] 12:50 Trhala fialky dynamitem [i] 15:00 Mentalista III. 5/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista III. 5/24 [i] 00:45 NCIS: Los Angeles IV. 24/24 [i] 01:35 Ľudská bomba [i] 03:10 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: 35-milimetrová vražda [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 09:05 Správna Agáta IV. 6/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzácny dar [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Správna Agáta IV. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Starfighter - Chceli dobyť nebo [i] 22:30 Julie Lescautová IX.: Zlatá mládež 1/4 [i] 00:00 Nerozvážni: Pilot 1/13 [i] 00:45 Starfighter - Chceli dobyť nebo [i] 02:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobrý skutok [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CLOUDS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 10:25 Žena úspešného muža [i] 11:40 Chvíľa pre pesničku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Zvieratá v meste [i] 12:55 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Stewart Island [i] 13:50 Stálo za to obetovať sa za človeka ? [i] 14:30 Kvarteto [i] 15:00 Veľkonočné impresie: Podoby vzkriesenia [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 16:25 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok [i] 16:45 Poklady.sk: Majstri neskorej gotiky [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Poklady kniežaťa Biateca [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CLOUDS [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 VIA BONA SLOVAKIA 2016 [i] 21:10 Veľké civilizačné ochorenia: Rakovina - nové druhy liečby pre dlhší život [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 VAT [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Hmlovky [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Národné [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 07:00 ZOO [i] 08:20 Večný príbeh [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 21:10 Návrh [i] 23:40 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 00:35 Podvodníci V. 13 [i] 01:35 Motív 7 [i] 02:35 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 05:50 M*A*S*H 31 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 13 [i] 09:45 Motív 7 [i] 11:00 M*A*S*H 32 [i] 11:40 Kosti VII. 9 [i] 12:50 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 13:50 Faktor strachu 5 [i] 14:45 Simpsonovci VIII. 12,13 [i] 15:45 Vytunuj mi fáro [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 22 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 21 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 14,15 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 20:35 Slepo zamilovaný [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 11 [i] 23:35 Zemetrasenia 4 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 21,22 [i] 03:20 Zemetrasenia 4 [i] 04:05 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 08:05 Medium III. 11 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 11:05 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 14:05 Medium III. 11 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 17:00 Medium III. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 21:00 NCIS: New Orleans I. 4 [i] 21:55 NCIS: New Orleans I. 5 [i] 22:55 NCIS: New Orleans I. 6 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 00:50 NCIS: New Orleans I. 4 [i] 01:45 NCIS: New Orleans I. 5 [i] 02:30 NCIS: New Orleans I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 17 [i] 05:35 Jak se to dělá: Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 06:50 Jak to dělají? 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě 32 [i] 08:35 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 09:05 Zlatá horečka: Kapitánka Monica [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Velký risk [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 12:35 Záhadná Země: Nacistická ledová pevnost [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 14:25 Troy 6 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě 32 [i] 17:35 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 18:05 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 19:00 Jak to dělají? 18 [i] 19:30 Jak se to dělá: Přenosné podium, řasenka [i] 20:00 Lovci odpadu 6 [i] 21:00 Likvidátor: Cena je moje [i] 21:30 Likvidátor: Správná kombinace [i] 22:00 Králové divočiny: Mexiko - mlžný les [i] 23:00 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i] 00:00 Pouliční psanci: Zpátky do Tulsy! [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Král vozů Camaro [i] 01:50 Lovci odpadu 6 [i] 02:40 Likvidátor: Cena je moje [i] 03:05 Likvidátor: Správná kombinace [i] 03:30 Králové divočiny: Mexiko - mlžný les [i] 04:20 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Velikonoce [i] 05:20 Sváteční slovo jezuity Petra Vacíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 10:05 Kouzelník ještě nepřišel [i] 11:05 O vodě, lásce a štěstí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Tři muži a nemluvně [i] 14:10 Šance [i] 15:15 O Terezce a paní Madam [i] 16:05 Brnění a rolničky [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Gejzír [i] 22:50 Taggart [i] 23:45 Motiv [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Černé ovce [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 13. komnata Borise Hybnera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy 2/5 [i] 10:20 Vesmír: Naše místo v Galaxii [i] 11:05 V Alpách s Paulem Mertonem [i] 11:50 Poutní místa: Hejnice [i] 12:05 Na pomoc životu - rakovina děložního čípku [i] 12:25 Chcete je? ZJ [i] 12:30 Příběhy domů: Šporkova kuchyně [i] 12:50 Dunaj - evropská Amazonka 2/2 [i] 13:45 Nukleární dynamit [i] 14:35 Stroje - to je moje! [i] 14:45 Věda na vlastní kůži: Kam v moři dopluje vzkaz v lahvi? 31/50 [i] 15:40 Runway 06-24 [i] 16:40 Germáni 1/4 [i] 17:35 City Folk 2015: Lublaň [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Kalifornská poušť [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 11/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Věčná Slavia [i] 22:30 Zapomenuté světlo [i] 00:10 Californication VII: Milost 12/12 [i] 00:40 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Stroje - to je moje! [i] 02:10 Dýka a kříž Petra Ministra [i] 02:35 Bohové a proroci [i] 03:00 Trofeo Niké Moravia 2007 Zlínským krajem [i] 03:20 Sedlácká metoda [i] 03:45 Folklorika [i] 04:15 Na moll... [i] 04:50 Vancouver - ostrov a město [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2998 [i] 10:10 Drazí sousedé: Je těžké důvěřovat 4 [i] 11:20 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 6 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 6 [i] 14:35 Dr. House: Děti 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Stokrát měř, jednou řež 487 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 2999 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Podivné důkazy 642 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Nico - víc než zákon [i] 00:05 Dr. House: Děti 19 [i] 01:00 Tělo jako důkaz II 6 [i] 01:45 Kolotoč [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Stokrát měř, jednou řež 487 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Začátek konce 10 [i] 06:40 Friends: Utajená oslava [i] 07:10 M*A*S*H 10 [i] 08:00 M*A*S*H 11 [i] 08:50 M*A*S*H 12 [i] 09:25 Castle na zabití V: Vyostřeno na nože 14 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 10 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 14:35 Castle na zabití V: Únos 15 [i] 15:35 Loď snů: Samoa 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Bezejmenná dívka 10 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 02:50 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 49-50/102 [i] 06:35 Sila 69 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 49/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 35-36 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Nezlomná Valentína 132/142 [i] 15:30 Vtáky v tŕní I. 1-2/10 [i] 17:40 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 19:45 Monk IV. 2/16 [i] 20:40 Mentalista III. 6/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 37-38 [i] 23:45 Stratená duša III. 8/13 [i] 00:40 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Poslední templář 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ester to rozčísne0 [i] 13:50 Holky fotbal nehrajou0 [i] 15:25 600 kilo zlata0 [i] 17:05 Electric Slide0 [i] 18:40 Strázci drací brány0 [i] 20:20 Měsíc 440 [i] 22:00 Věc: Počátek0 [i] 23:50 Riddick0 [i] 01:50 Blázni ve vězení0 [i] 03:35 Hlava v oblacích0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:45 Fotbal [i] 07:15 Biatlon [i] 07:45 Biatlon [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Selhání komunikace 8 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Spálené mosty 3 [i] 08:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 09:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 10:20 Cesta Vikingů