Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 12:45 Monk III. 16/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 4/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Bluf I. 7/10 [i] 00:35 Mentalista III. 4/24 [i] 01:30 NCIS: Los Angeles IV. 23/24 [i] 02:10 Policajti z L. A. V. 8/10 [i] 02:50 Monk III. 16/16 [i] 03:30 Kobra 11 XIV. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Fušérska vražda [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta IV. 5/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: 35-milimetrová vražda [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 43/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 17:00 Správna Agáta IV. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 48 hodín [i] 21:55 Svedomie sudcu [i] 00:00 Recept na život 43/65 [i] 00:45 Kolonáda II. 11/13 [i] 01:45 48 hodín [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLINKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 10:25 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru: Odpoveď 3/3 [i] 11:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Dejiny sveta: Cesta k osvieteniu [i] 13:30 Ženy, ktoré hýbu svetom 2/2 [i] 14:35 Umenie špeciál: DIVADLO [i] 14:45 Umenie [i] 15:00 Veľkonočné impresie: Utrpenie [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 16:25 Test magazín: Test magazín: Potraviny po záruke [i] 16:45 Poklady.sk: Spiace sopky na Slovensku [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Tajomný hrad v Karpatoch [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLINKA [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Stewart Island [i] 20:55 Podnikateľ roka [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 ZOO [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Sám vojak v poli [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Klamstvo [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Bol to omyl [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:55 Dovidenia, stará mama! 12 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 1/20 [i] 23:30 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 00:30 Podvodníci V. 12 [i] 01:30 Motív 6 [i] 02:30 KRIMI 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Klamstvo [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 05:50 M*A*S*H 30 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 11 [i] 09:45 Motív 5 [i] 11:00 M*A*S*H 31 [i] 11:40 Kosti VII. 8 [i] 12:50 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 13:50 Faktor strachu 4 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 10,11 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 21 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 20 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 20:35 Kuriér II. 11,12/12 [i] 22:35 Walking Dead VI. 5 [i] 23:35 Graceland 11 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 02:25 Walking Dead VI. 5 [i] 03:10 Graceland 11 [i] 03:50 Prvé oddelenie II. [i] 04:10 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 08:10 Medium III. 9 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 11:05 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 14:05 Medium III. 9 [i] 15:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 15 [i] 17:00 Medium III. 11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 21:55 Jak prosté IV. 4 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 2 [i] 23:50 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 01:45 Jak prosté IV. 4 [i] 02:30 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 16 [i] 05:35 Jak se to dělá: Keramický krb, syntetický korek [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 06:50 Jak to dělají? 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Reklama Paula a Bogarta [i] 08:35 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 09:05 Zlatá horečka: Parker má 21 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Rodové linie [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 12:35 Lovec zbraní: Nacistická puška [i] 13:30 Bořiči mýtů: Speciál o filmu Perníkový táta [i] 14:25 Bořiči mýtů: Bitva pohlaví, 2. kolo [i] 15:20 Bořiči mýtů: Nejnebezpečnější úlovek – speciál o lovu krabů [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Reklama Paula a Bogarta [i] 17:35 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 18:05 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 19:00 Jak to dělají? 17 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk [i] 20:00 Rození obchodníci: Caterham 8 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část [i] 22:00 Pouliční psanci: Žádný prachy, žádný slzy [i] 23:00 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 00:00 Lovec zbraní: Nacistická puška [i] 00:55 Pozor, pozor: Těžký úkol [i] 01:50 Rození obchodníci: Caterham 8 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část [i] 03:30 Pouliční psanci: Žádný prachy, žádný slzy [i] 04:20 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:45 Hubert a Staller IV [i] 10:35 Kojak II [i] 11:25 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Výtah [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Trhák [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 Hubert a Staller IV [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 2/2 [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 10:45 Deset století architektury: Valdštejn stavebník [i] 11:00 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 11:30 Putování za muzikou [i] 11:55 Folklorika [i] 12:25 Lodě, které psaly historii: Konec lodi France [i] 13:20 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:15 V Alpách s Paulem Mertonem [i] 15:00 Hudební mozek [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Peking, město proměn [i] 17:15 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Buďánka [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po Edinburgu [i] 21:25 Deník Dity P. II. [i] 21:50 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 22:20 Dům z karet 11/13 [i] 23:15 Hra o trůny III: Temná křídla, temná slova 2/10 [i] 00:10 Queer: Oh my Gosh! [i] 00:35 Batesův motel II: Mrtvá, ale ne zapomenutá 1/10 [i] 01:20 Batesův motel II: Stín pochybnosti 2/10 [i] 02:00 Skrytý potenciál: Marek Pavlík a [i] 02:30 Folklorika [i] 02:55 Přidaná paměť domu [i] 03:20 Trofeo Niké Moravia 2007 [i] 03:40 Máma a máma [i] 04:05 Na moll aneb Písničky od Bolka [i] 04:45 Princ Siddharta Gautama [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2997 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíř na bílém koni 641 [i] 11:20 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 5 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 5 [i] 14:35 Dr. House: Nová generace 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký třesk 486 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 2998 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé: Je těžké důvěřovat 4 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XV: Poslední jízda 16 [i] 22:25 Případ Pelikán [i] 01:05 Dr. House: Nová generace 18 [i] 01:50 Tělo jako důkaz II 5 [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký třesk 486 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Odhalení 9 [i] 06:35 Friends [i] 07:05 M*A*S*H 8 [i] 07:55 M*A*S*H 9 [i] 08:45 M*A*S*H 10 [i] 09:20 Castle na zabití V: Chránit vraha 13 [i] 10:15 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 9 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 14:30 Castle na zabití V: Vyostřeno na nože 14 [i] 15:30 Loď snů: Austrálie 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Den blbec [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Hannover: Venkovská idyla 9 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 47-48/102 [i] 06:40 Sila 68 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 48/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 33-34 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 130-131/142 [i] 16:45 Indická nevesta 64-65 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:45 Monk IV. 1/16 [i] 20:40 Mentalista III. 5/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 35-36 [i] 23:40 Stratená duša III. 7/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 V tátově stínu0 [i] 13:45 Malé ženy0 [i] 15:45 Poslední templář 1 [i] 17:15 Poslední templář 2 [i] 18:45 600 kilo zlata0 [i] 20:25 Arthur Newman0