TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 12:45 Monk III. 15/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 3/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista III. 3/24 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 22/24 [i] 01:40 Policajti z L. A. V. 7/10 [i] 02:20 Monk III. 15/16 [i] 03:00 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vražda v tme [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Fušérska vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 42/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta IV. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Za každú cenu 5/6 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Anonymný násilník 9/24 [i] 23:45 Recept na život 42/65 [i] 00:35 Za každú cenu 5/6 [i] 01:25 Občan za dverami [i] 01:55 Slovensko chutí [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Emmanuel Fremiet - Gorila unášajúca ženu [i] 10:20 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru: Odvaha 2/3 [i] 11:35 Jarné hry [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Veľkonočné impresie: Premohol smrť [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 16:25 Separé [i] 16:45 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Aféra s tajomnou dámou [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MÓDA [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Cesta k osvieteniu [i] 21:05 Ženy, ktoré hýbu svetom 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:05 ZOO [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Krik a bitka [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Choď do riti! [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Nešťastný striptíz [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:55 Dovidenia, stará mama! 11 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 15/15 [i] 23:30 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 00:20 Podvodníci V. 11 [i] 01:20 Motív 5 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Krik a bitka [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 10 [i] 09:45 Motív 4 [i] 11:00 M*A*S*H 30 [i] 11:40 Kosti VII. 7 [i] 12:50 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 13:50 Faktor strachu 3 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 8,9 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 20 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 10,11 [i] 19:35 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 22:30 Tajomstvá histórie 2,3 [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 02:35 Tajomstvá histórie 2,3 [i] 04:10 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 13 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 08:25 Medium III. 7 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 10:15 Vražedná čísla V. 13 [i] 11:15 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 14:05 Medium III. 7 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 17:05 Medium III. 9 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 21:00 Vražedná práva II. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Poslové I. 12 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 19 [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 01:45 Poslové I. 12 [i] 02:25 Vražedná čísla V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 15 [i] 05:35 Jak se to dělá: Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 06:50 Jak to dělají? 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Malý Roy [i] 08:35 Likvidátor: Krach [i] 09:05 Zlatá horečka: Mamutí zlato [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Rozděl a panuj [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 11:40 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 12:35 Kubánský chróm: Sedmá směna [i] 13:30 Lovci odpadu 10 [i] 14:25 Lovci odpadu 1 [i] 15:20 Lovci odpadu 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Malý Roy [i] 17:35 Likvidátor: Krach [i] 18:05 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 19:00 Jak to dělají? 16 [i] 19:30 Jak se to dělá: Keramický krb, syntetický korek [i] 20:00 Hledači říčních diamantů: Diamantová horečka [i] 21:00 Zlatá horečka: Vzpoura [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 23:00 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří: West Side Story [i] 00:55 Hon na nestvůry: Přetahovaná [i] 01:50 Hledači říčních diamantů: Diamantová horečka [i] 02:40 Zlatá horečka: Vzpoura [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 04:20 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:40 Kytice [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Kriminálka Paříž [i] 23:50 Rozsudek II. [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo jezuity Petra Vacíka [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 10:00 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete je? ZJ [i] 11:50 Auto Moto Revue [i] 12:20 Intolerance [i] 12:45 Vancouver - ostrov a město [i] 13:15 Tajemství 2. sv. války: Tajná mise v severní Africe [i] 14:10 Život se sopkami 7/7 [i] 14:55 Nukleární dynamit [i] 15:45 Vesmír: Naše místo v Galaxii [i] 16:30 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy 2/5 [i] 17:25 Dunaj - evropská Amazonka 2/2 [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Marek Pavlík a [i] 19:25 Zatopené osudy: Lipno [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dlouhý, Široký a Krátkozraký [i] 21:30 Dům z karet 11/13 [i] 22:25 Zoufalci [i] 00:10 Californication VII: Milost 12/12 [i] 00:40 Válka o písek [i] 01:35 Křesťanský magazín [i] 02:00 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 02:25 Případ pro ombudsmana [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Růža a Karel [i] 03:35 Kláštery Transylvánie [i] 04:05 Bohové a proroci [i] 04:30 Postavy domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2996 [i] 10:10 Drazí sousedé: Návrat 3 [i] 11:20 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 4 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 4 [i] 14:35 Dr. House: Nečekaná pravda 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně žádný smrťáky! 485 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 2997 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíř na bílém koni 641 [i] 21:30 Víkend: Jaro je tady [i] 22:40 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Ztracený Rom 9 [i] 00:20 Dr. House: Nečekaná pravda 17 [i] 01:15 Tělo jako důkaz II 4 [i] 02:00 Atentát: Spravedlnost pro všechny 18 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně žádný smrťáky! 485 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Ztraceni 8 [i] 06:40 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:10 M*A*S*H 6 [i] 08:00 M*A*S*H 7 [i] 08:50 M*A*S*H 8 [i] 09:25 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Černé srdce 8 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 14:35 Castle na zabití V: Chránit vraha 13 [i] 15:35 Loď snů: Tahiti 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy podle Agathy: Pramen smrti 4 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Jste to, co jíte [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Černé srdce 8 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 02:50 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 45-46/102 [i] 06:35 Sila 67 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 47/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 31-32 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 128-129/142 [i] 16:55 Indická nevesta 62-63 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk III. 16/16 [i] 20:40 Mentalista III. 4/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 33-34 [i] 23:40 Stratená duša III. 6/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Big Screen 1 [i] 05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Merlinův učeň0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá škola0 [i] 13:30 Blázni a poloblázni0 [i] 15:10 Big Screen 4 [i] 15:25 Zorro0