Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 12:45 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:55 Rodinné prípady [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 21/24 [i] 01:35 Policajti z L. A. V. 6/10 [i] 02:15 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 03:00 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta IV. 4/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v tme [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 14:45 Recept na život 41/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pýcha a predsudok [i] 22:20 Reportéri [i] 22:55 Kriminálka Staré Mesto II. 4/6 [i] 23:50 Recept na život 41/65 [i] 00:40 Pýcha a predsudok [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Halali [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ADRESÁR PRIANÍ A SŤAŽNOStÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sedem krátkych rokov inžiniera Hagaru: Odmena 1/3 [i] 11:45 (Ne)celebrity: Ján Bartko [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Generácia [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Šaty robia človeka [i] 13:45 Vo svete bábkovej fantázie [i] 14:25 Divadlo z Pasáže [i] 15:00 Veľkonočné impresie: Krížové cesty [i] 15:25 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Emmanuel Fremiet - Gorila unášajúca ženu [i] 16:25 Encyklopédia slov.obcí: Smolník [i] 16:45 Poklady.sk: Ján Kupecký - maliar kráľov i žobrákov [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Legenda Dowina [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ADRESÁR PRIANÍ A SŤAŽNOStÍ [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 21:45 Gen.sk: Viliam Gruska [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Puškvorec [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 OCHRANCOVIA: Zlomená čeľusť [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Pikantné fotky [i] 10:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Všetko by prepil [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Medzi vlkmi [i] 00:30 Podvodníci V. 10 [i] 01:30 Motív 4 [i] 02:30 Tanečnica [i] 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 1,2/20 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:50 Nočné prepadnutie [i] 11:00 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky, Svadba 1,2/31 [i] 12:50 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 13:50 Faktor strachu 2 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 6,7 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 20, 21 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 8,9 [i] 19:40 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 20:35 Na ostrie noža [i] 22:55 Dovidenia, stará mama! 10 [i] 23:35 INKOGNITO [i] 00:45 KRIMI 01:15 EUROMINÚTY [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 03:05 Liga snov IV. 8,9 [i] 03:45 Zákon gangu V. 11 [i] 04:40 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 08:10 Medium III. 5 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 12 [i] 11:05 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 14:05 Medium III. 5 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 13 [i] 17:05 Medium III. 7 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 21:00 Jak prosté IV. 4 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 18 [i] 00:55 Jak prosté IV. 4 [i] 01:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 02:30 Vražedná čísla V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači říčních diamantů 6 [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 06:50 Jak to dělají? 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Na kordy [i] 08:35 Likvidátor: Kazové zboží [i] 09:05 Zlatá horečka: Gigantický kanál [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Vznik města Brownových [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem: Skotsko [i] 13:30 Muž velkých ryb: Mongolsko [i] 14:25 Muž velkých ryb: Kongo [i] 15:20 Muž velkých ryb: Kanada [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Na kordy [i] 17:35 Likvidátor: Kazové zboží [i] 18:05 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 19:00 Jak to dělají? 15 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní [i] 20:00 Muži, ženy, divočina: V dobrém i zlém [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů 7 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 23:00 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 00:00 Hledači říčních diamantů: Výplata [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice: Sněžná razie [i] 01:50 Muži, ženy, divočina: V dobrém i zlém [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů 7 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 04:20 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:45 Otec Brown III [i] 10:35 Aby bylo veselo [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Nohejbal [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Klíčový důkaz 4/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Fotbalista roku [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 22:55 Kriminalista [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Bylo to sluníčko [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hudební mozek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Stroje - to je moje! [i] 09:55 Dokonalé mrakodrapy: One World [i] 10:50 S gurmánem na cestách I.: Kalifornská poušť [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Dokud nás víra nerozdělí 6/6 [i] 12:30 Klíč [i] 13:00 Čmelák [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1087/2379 [i] 13:25 Věda na vlastní kůži: Kam v moři dopluje vzkaz v lahvi? 31/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 15:35 Germáni 1/4 [i] 16:25 Tajemství 2. sv. války: Tajná mise v severní Africe [i] 17:20 Krabi útočí [i] 18:15 Na cestě po kostarickém Puerto [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Vesmír: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vítězství v Evropě [i] 20:55 Runway 06-24 [i] 22:00 Práskač [i] 23:45 Hodina pušek [i] 01:25 Queer: Polyamorie, volba svobody [i] 01:50 Mistr Eckhart [i] 02:20 Folklorika [i] 02:40 Náš venkov: Komunita [i] 03:10 Dokud dýchám, doufám [i] 03:35 Apoštol chudých [i] 04:00 Bohové a proroci [i] 04:30 Stroje - to je moje! [i] 04:35 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2995 [i] 10:15 Na vodě: Vzácný muž 7 [i] 11:30 Krok za krokem IV 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 3 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 3 [i] 14:40 Dr. House 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalé štěstí 484 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 2996 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé: Návrat 3 [i] 21:25 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 22:20 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Zkušený odhad 8 [i] 00:05 Dr. House: Těžká váha 16 [i] 01:00 Tělo jako důkaz II 3 [i] 01:45 Střepiny [i] 02:10 Krok za krokem IV 4 [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalé štěstí 484 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Zrada 7 [i] 06:35 Marvel Superhrdinové [i] 07:05 M*A*S*H 4 [i] 07:50 M*A*S*H 5 [i] 08:45 M*A*S*H 6 [i] 09:15 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 10:15 Místo činu: Hannover: Bez dechu 7 [i] 12:10 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 13:10 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 14:15 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 15:15 Loď snů: Las Vegas 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: První bitva [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Hannover: Bez dechu 7 [i] 02:40 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 43-44/102 [i] 06:40 Sila 66 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 46/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 126-127/142 [i] 16:45 Indická nevesta 60-61 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk III. 15/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 3/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 31-32 [i] 23:40 Stratená duša III. 5/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Merlinův učeň0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Producenti0 [i] 14:15 Bláznivá škola0 [i] 15:40 Igor0 [i] 17:05 Blázni a poloblázni0 [i] 18:45 Prachy0 [i] 20:20 Mnich0 [i] 22:00 Žena v černém0 [i] 23:40 Mrtvá hlídka0 [i] 01:10 Teror0 [i] 02:40 Frankensteinka0 [i] 04:00 Dokonalý únik0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Zimní sporty [i] 06:45 Atletika [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Biatlon [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Zimní sporty [i] 14:00 Atletika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Jezdectví [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:05 Zimní sporty [i] 20:05 Skoky na lyžích [i] 21:15 Atletika [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Zimní sporty [i] 04:00 Biatlon [i] 04:45 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2