TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:25 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:40 Kung Fu Panda III. [i] 09:00 Dovolenka v Las Vegas (HD) [i] 10:50 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 12:30 Legenda o Zorrovi [i] 15:10 CHART SHOW [i] 17:15 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 22:30 Dvojnásobné obvinenie [i] 00:45 Život je raz taký (HD) [i] 02:45 Dvojnásobné obvinenie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Atlantída: Dotknutý bohmi 2. časť 13/13 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Franklin a priatelia [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:50 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:15 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Spadla z oblakov: Únos 11/13 [i] 09:30 Svätá omša s palmovou procesiou [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 15:35 Zlatá klasika: "Co je doma, to se počítá, pánové..." [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 11/13 [i] 21:25 Vanilkové nebo [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 01:05 O 5 minút 12 [i] 02:35 Vanilkové nebo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Test magazín [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:05 Chlap prezývaný Brumteles [i] 11:25 Rozprávky 15 sestier: Kováčova múdrosť [i] 12:05 Ja nič neviem [i] 13:35 Televízny posol [i] 14:15 Futbal - Fortuna liga: Futbal - Fortuna liga [i] 16:30 Návrat rysov [i] 17:20 Hory, batoh, kamera [i] 17:40 Ktosi je za dverami [i] 18:55 Večerníček: Pozrite sa! [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - JAZYKY [i] 19:15 Veselá farma II [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Dračie poviedky [i] 19:50 Slovo: Slovo biskupa Milana Krivdu - ECAV [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Diablom posadnutí 4/4 [i] 21:25 Wallander: Jesenná udalosť [i] 23:00 Divadlo nás baví - publicistický film: Quo vadis [i] 23:10 Quo vadis [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo: Slovo biskupa Milana Krivdu - ECAV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 Dr. Dolittle 2 [i] 09:05 Káčerovo [i] 09:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:15 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 11:55 Rodinka úžasných 5 [i] 12:55 Na ostrie noža [i] 15:30 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Medzi vlkmi [i] 23:10 Vojak [i] 01:10 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 03:10 Mesto zombíkov [i] 04:30 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Prvé oddelenie II. [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 06:25 Lovci nacistov 3 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 09:15 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 10:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 1,2/20 [i] 12:45 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 13:45 Faktor strachu 1/10 [i] 14:50 Vydatá nevesta [i] 16:45 Nočné prepadnutie [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 6,7 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 20:35 Rande v Ríme [i] 22:25 Bláznivá služobka [i] 00:20 EUROMINÚTY [i] 01:20 Adam hľadá Evu II. 9,10/10 [i] 02:50 Nech žije Django! [i] 04:10 Adam hľadá Evu II. 9,10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 12 [i] 07:30 Vražedná čísla VI. 4 [i] 08:30 Bez hranic III. 6 [i] 09:30 Bez hranic III. 9 [i] 10:30 Jak prosté III. 5 [i] 11:25 Jak prosté III. 6 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 5 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 6 [i] 16:10 Havaj 5-0 III. 2 [i] 17:10 Havaj 5-0 III. 3 [i] 18:05 Medium III. 7 [i] 19:05 Medium III. 9 [i] 20:00 Medium III. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Medium III. 4 [i] 00:00 Strážce pořádku II. 13 [i] 01:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 01:55 Tým Škorpion I. 6 [i] 02:40 Strážce pořádku II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 06:00 Jak to dělají?: Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vega poháněná oxidem dusným [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 08:10 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 09:05 Kubánský chróm: Pryč se starým harampádím [i] 09:55 Pouliční kouzelník 3 [i] 10:50 Troy 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 12:35 Boj o nemovitosti 17 [i] 13:00 Boj o nemovitosti 18 [i] 13:30 Likvidátor 7 [i] 13:55 Likvidátor 8 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 15:20 Záchrana klasických aut 3 [i] 16:15 Kubánský chróm: Sedmá směna [i] 17:10 Záhadná Země: Tajemství Sahary [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma: Sibiř [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 20:00 Premiéra [i] 21:00 Králové divočiny: Borne - mangrovové bažiny [i] 22:00 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 23:00 Aljašská železnice: Pekelná noc [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů: Kámen, nůžky, Skipper [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice: Strach na vodě [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem: Drew Brees [i] 02:40 Králové divočiny: Borne - mangrovové bažiny [i] 03:30 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 04:20 Aljašská železnice: Pekelná noc [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:00 Záhada modrého pokoje [i] 08:15 Úsměvy Zdeňka Svěráka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Dovolená 12/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodník a Karolínka [i] 14:05 Koho ofoukne větříček [i] 14:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Mezi námi děvčaty 9/10 [i] 15:45 Hříchy pro pátera Knoxe: Třetí vrchol trojúhelníku 10/10 [i] 16:50 Trhák [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Modré stíny 4/4 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Na kolejích čeká vrah [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:15 13. komnata Borise Hybnera [i] 02:40 Sváteční slovo jezuity Petra Vacíka [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:20 Vyzkoušejte si... [i] 04:45 Rozsudek II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Lodě, které psaly historii: Konec lodi France [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1087/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Cesta do [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 10:00 Největší tankové bitvy III.: Povstání [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 12:40 Francie s ozvěnou domova [i] 12:55 Deset století architektury: Belveder. Letohrádek královny Anny [i] 13:15 Sváteční slovo jezuity Petra Vacíka [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:15 Dokud nás víra nerozdělí 6/6 [i] 14:40 Život se sopkami 7/7 [i] 15:30 Na cestě po kostarickém Puerto [i] 15:55 Pouť k obratníku Kozoroha: Lákavá výprava do Namibie a 1/4 [i] 16:55 Na plovárně s Jaroslavem Samsonem [i] 17:25 Planeta Země: Lesy mírného pásma [i] 18:15 Ochránce 11/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hodina pušek [i] 21:45 Forrest Gump [i] 00:00 Válka o písek [i] 00:55 Odkaz neandrtálců [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Stroje - to je moje! [i] 02:25 Šlechtici bez titulů [i] 02:50 Na počátku byl Palacký [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 33 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 19 [i] 07:25 Návrat do budoucnosti II 2 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 13 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 20 [i] 08:40 Krok za krokem IV 3 [i] 09:10 Víkend: Zatněte zuby [i] 10:15 Gympl s (r)učením omezeným: Seniorgympl s.r.o. 67 [i] 11:40 Zpověď královny střední školy [i] 13:30 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 14:55 Jak básníci neztrácejí naději [i] 17:20 My dva a křen [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Vzácný muž 7 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Purpurové řeky [i] 00:10 Kriminálka Miami IV: Přibitý [i] 01:00 Volejte Novu [i] 01:30 Áčko: Už nechci být milionářem [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Seniorgympl s.r.o. 67 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 X-Men: Srážka 6 [i] 06:55 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:25 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:55 Tajemství války: Vietnam: Alpha Strike 21 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Lázeňské bagety [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: S.E.D.M.E.R.O. 7 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Čtyřicet pušek [i] 00:45 Tři mušketýři II: Užitečný zrádce 3 [i] 01:55 Zrozeni k zabíjení? V: Bratři Brileyovi 11 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 04:25 Nepsaná romance [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VII. 18-19/26 [i] 05:55 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 07:35 Frasier [i] 09:20 SUPER VÝHRA [i] 10:20 Taká obyčajná rodinka IV. 1-2/24 [i] 12:00 Roztomilé mrchy II. 6-7/25 [i] 14:30 Gossip Girl VI. 6-8/10 [i] 17:20 Život je raz taký [i] 20:00 Víťazstvo hriešnice [i] 22:40 Odhodlaná zabiť [i] 00:25 Víťazstvo hriešnice [i] 02:35 Odhodlaná zabiť [i] 03:50 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 22 [i] 05:30 Big Screen 23 [i] 05:45 Big Screen 24 [i] 06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Děti planety Duna 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nové světy 3 [i] 13:05 Marie Antoinette0 [i] 15:05 Merlinův učeň0 [i] 16:40 Merlinův učeň0 [i] 18:15 Králova přízeň0 [i] 20:15 Tajemný muž0 [i] 22:00 Na život a na smrt0 [i] 00:00 Dokonalý únik0 [i] 01:30 Žena v černém0 [i] 03:05 Mnich0 [i] 04:40 Frankensteinka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Atletika [i] 06:15 Biatlon [i] 06:45 Biatlon [i] 07:15 Zimní sporty [i] 08:15 Alpské lyžování [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Jezdectví [i] 17:30 Zimní sporty [i] 18:30 Watts [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Atletika [i] 20:15 Atletika [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Zimní sporty [i] 02:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 4: Tajné dohody 19 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 4: Boj o opatrovnictví 20 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 4: Vzadu a daleko 21 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 4: Vyhnanství 22 [i] 09:00 Vánoce podruhé [i] 11:00 Co si přeji k Vánocům [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 15:00 Bostonské tornádo [i] 17:00 Milionový lékař 4: Případ pro kecala 5 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Čelem vzad 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Stát Iowa 11 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2 [i] 21:00 Kletba bratří Grimmů [i] 23:00 Rytíři nebes [i] 01:00 Ledová zkáza