Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 08:00 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:25 Kung Fu Panda III. [i] 08:50 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 10:40 Teória veľkého tresku I. 5-6/17 [i] 11:35 Protivné baby 2 [i] 13:35 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:50 Život je raz taký (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Amazing Spider-Man 2 (HD) [i] 23:30 Posledná hodina Zeme (HD) [i] 01:10 Amazing Spider-Man 2 (HD) [i] 03:25 Dredd [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Franklin a priatelia [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída: Dotknutý bohmi 1. časť 12/13 [i] 10:40 Atlantída: Dotknutý bohmi 2. časť 13/13 [i] 11:30 On air [i] 11:50 Super-hrdinovia: Eskil Ronningsbakken - extrémna rovnováha [i] 12:35 Julie Lescautová VIII.: Zúčtovanie 6/6 [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 14:10 Spomíname na Vlada Müllera: Signum laudis [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Budapešť [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobrý skutok [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Spomíname na Vlada Müllera: Signum laudis [i] 00:10 Komisár Manara: Vražda vo vile Paradiso 9/12 [i] 01:00 Komisár Manara: Mŕtvola navyše 10/12 [i] 01:50 Čo ja viem [i] 03:20 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 04:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobrý skutok [i] 04:40 Atlantída: Dotknutý bohmi 1. časť 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Národnostné správy [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Autosalón [i] 06:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty [i] 06:45 Polícia [i] 07:00 Profesionál [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 09:45 HiSTORY [i] 09:50 Generácia [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 12:30 VAT [i] 13:00 Highlighty Európskej ligy [i] 14:05 Magazín EURO 2016 [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Magazín Európskej ligy [i] 15:25 Zbojnícke pastorále [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Herecké legendy: Emil Horváth ml. [i] 17:00 Maliar izieb [i] 18:45 Večerníček: Pozrite sa! [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Bony a klid" [i] 21:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viliama Grusku [i] 22:10 Most 5/10 [i] 23:05 Most 6/10 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Star Wars Rebeli [i] 09:10 Káčerovo [i] 09:35 Simpsonovci XIII. 21,22/22 [i] 10:30 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 10:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 13 [i] 11:55 Dr. Dolittle 2 [i] 13:50 Kráľovná XXL [i] 15:45 Rande v Ríme [i] 17:45 Dovidenia, stará mama ! [i] 18:20 NAŠI: Hádaj, kto príde dnes varovať [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Divoký víkend [i] 00:00 Mesto zombíkov [i] 01:55 Smrtonosná pasca 2 [i] 04:05 INKOGNITO [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 06:00 M*A*S*H 27 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 09:00 Lovci nacistov 3 [i] 10:10 M*A*S*H [i] 12:40 Jazdci z južného Bronxu [i] 14:45 Faktor strachu VI. 20,21,22 [i] 17:45 Áno, šéfe! USA II. 11,12 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky 1/31 [i] 20:35 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive [i] 22:50 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:15 M*A*S*H 27 [i] 01:50 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky 1/31 [i] 02:25 Jazdci z južného Bronxu [i] 03:50 Divoký víkend [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedná čísla VI. 3 [i] 08:05 Vražedná čísla VI. 4 [i] 09:05 Medium III. 7 [i] 10:05 Medium III. 9 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 13:00 Bez hranic III. 6 [i] 14:05 Bez hranic III. 9 [i] 15:10 Jak prosté III. 5 [i] 16:10 Jak prosté III. 6 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 2 [i] 20:05 Havaj 5-0 III. 3 [i] 21:00 7 vteřin [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 23:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 00:45 7 vteřin [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 14 [i] 05:35 Jak se to dělá: Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník [i] 06:00 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Přestavba vozu Chevy C-10 [i] 07:15 Pátá rychlost 12 [i] 08:10 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Síťomety [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Hra ze síně slávy [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie 5 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Ceněné zbraně [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Úplně bez sebe [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě: Totální válka [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě: Narůstající spory [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě: Soupeřivost nade vše [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě: I zkušení obchodníci mají špatnou náladu [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě: Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 14:25 Zlatá horečka: Gigantický kanál [i] 15:20 Hledači říčních diamantů 1 [i] 16:15 Zkus přežít: Noční můra [i] 17:10 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem: Venezuela [i] 19:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 20:00 Lovec zbraní: Nacistická puška [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie 7 [i] 21:30 Zastavme vymírání [i] 23:30 Likvidátor: Podvod [i] 00:00 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 00:25 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 00:55 Lovci odpadu 3 [i] 01:50 Lovec zbraní: Nacistická puška [i] 02:40 Pozor, pozor: Těžký úkol [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie 7 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie 8 [i] 04:20 Likvidátor: Špatné načasování [i] 04:45 Likvidátor: Podvod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:50 Chytrost má děravé šaty [i] 08:30 Gejzír [i] 09:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tři princezny tanečnice [i] 13:55 Jak se mele babí hněv [i] 14:35 Záhada modrého pokoje [i] 15:50 Bylo to sluníčko [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Slavné dialogy [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Na stromě [i] 23:35 Pro každého něco [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Sama doma [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Nemocnice na kolečkách [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle [i] 10:50 Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy [i] 11:40 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 12:55 Zatopené osudy: Lipno [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Krabi útočí [i] 14:40 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 16:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy 2/5 [i] 17:50 Zázračná planeta: Pravda o lvech 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dunaj - evropská Amazonka 1/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Moonraker [i] 22:10 Stíny nad jezerem 1/7 [i] 23:00 Stíny nad jezerem 2/7 [i] 23:50 Jezero smrti [i] 01:15 Skrytý potenciál: Marek Pavlík a [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Těžký život českého celiaka [i] 02:45 Touha po prostoru [i] 03:00 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 32 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 18 [i] 07:35 Návrat do budoucnosti II 1 [i] 08:00 Looney Tunes: Úžasná Show II 12 [i] 08:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 19 [i] 08:50 Krok za krokem IV 2 [i] 09:20 K-9: Soukromý detektiv [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek IV [i] 15:20 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i] 17:30 Divoké kočky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rivalové [i] 22:45 Gangsteři [i] 00:50 Atentát [i] 02:35 Prásk [i] 03:05 Áčko: Hurá! Bude mi čtyřicet! [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 X-Men: Schopnosti 5 [i] 06:35 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:05 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:35 Autosalon [i] 08:45 Autosalon Extra 09:10 Ohnivý kuře: Divoká jízda [i] 10:15 Ano, šéfe! [i] 11:35 Danielle Steelová: Rodinné album 1/2 [i] 13:30 Nepsaná romance [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Centurion [i] 00:10 Halloween [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 04:00 Halloween [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VII. 16-17/26 [i] 05:55 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 07:35 Frasier [i] 09:20 SUPER VÝHRA [i] 10:20 Sultán 42-44/95 [i] 14:45 Nezvestní III. 12-14/19 [i] 17:30 Láska je láska [i] 20:00 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 22:00 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 00:00 Zaskočení láskou [i] 01:45 Smrtiace medové týždne [i] 03:10 Zaskočení láskou [i] 04:35 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:15 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vzpoura v Seattlu0 [i] 13:50 Big Screen 20 [i] 14:05 První republika 11 [i] 15:05 Big Screen 21 [i] 15:20 Producenti0 [i] 17:30 Nové světy 3 [i] 18:30 Děti planety Duna 2 [i] 20:00 Marie Antoinette0 [i] 22:00 Králova přízeň0 [i] 23:55 První republika 11 [i] 00:50 Archanděl0 [i] 01:40 Na život a na smrt0 [i] 03:35 Tajemný muž0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 05:45 Zimní sporty [i] 06:45 Biatlon [i] 07:15 Zimní sporty [i] 08:15 Alpské lyžování [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:00 Jezdectví [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Atletika [i] 19:00 Atletika [i] 22:30 Biatlon [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i] 04:00 Biatlon [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 06:00 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 07:00 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 08:00 V utajení 1: Malý génius 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Stát Iowa 11 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Případ pro kecala 5 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Čelem vzad 6 [i] 15:00 Cesta Vikingů [i] 17:00 Ledová zkáza [i] 19:00 Bostonské tornádo [i] 21:00 Rytíři nebes [i] 23:00 Boj o dědictví [i] 01:00 Megažralok versus Kolossus 1 [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 4: Náprava křivd 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 2 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 4 [i] 09:00 Pán Karpat0 [i] 10:00 Attenborough: 60 let v divočině 1