TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 12:45 Monk III. 13/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista III. 2/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Mentalista III. 2/24 [i] 00:25 NCIS: Los Angeles IV. 20/24 [i] 01:20 Policajti z L. A. V. 5/10 [i] 02:00 Monk III. 13/16 [i] 02:45 FARMA [i] 03:45 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Život na ulici môže byť vražedný [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta IV. 3/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta IV. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Eduard a Róbert Diničovci - privatizéri mafiánskou cestou [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Ray Donovan II.: Írski chlapci 5/12 [i] 23:30 Ray Donovan II.: Viagra 6/12 [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:20 Mafiáni: Eduard a Róbert Diničovci - privatizéri mafiánskou cestou [i] 02:50 Ray Donovan II.: Írski chlapci 5/12 [i] 03:40 Ray Donovan II.: Viagra 6/12 [i] 04:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MEDUŠKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Revolučná snímka Gillesa Carona [i] 10:25 Dirigent [i] 11:40 Šláger na šláger [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Afrika - liečitelia Zulu [i] 13:40 Životodarné tepny Zeme [i] 13:55 Na dosky cesta dlhá [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Televíkend [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Adam Šangala 2/3 [i] 21:05 Família [i] 21:35 Epizóda zo života zberača železa [i] 22:45 BJD 2015: Andreas Varady Band feat Radovan Tariška (Slovensko) [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Vypadni už konečne [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Rodinné peklo [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Čo ty chceš? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vojak [i] 22:30 Pomsta mŕtveho muža [i] 01:00 Votrelec vs. Predátor [i] 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Rodinné peklo [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ: Vypadni už konečne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H 26 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 Podvodníci V. 9 [i] 09:45 Motív 3 [i] 11:00 M*A*S*H 27 [i] 11:55 Kosti VII. 6 [i] 12:50 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 13:50 Faktor strachu 1/10 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 19 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 19:40 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 20:35 Vinári II.: Spln, Svadba 15,16/16 [i] 22:55 Vydatá nevesta [i] 00:55 Dracula 9,10/10 [i] 02:25 Zločin III. 9 [i] 03:05 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 03:55 Dracula 9,10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 4 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 08:15 Medium III. 3 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 11 [i] 11:10 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 14:05 Medium III. 3 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 17:00 Medium III. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 3 [i] 22:00 Umění války III: Oplata [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 00:40 Vzpomínky IV. 3 [i] 01:40 Umění války III: Oplata [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 13 [i] 05:35 Jak se to dělá: Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 06:50 Jak to dělají? 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Neopič se po mně [i] 08:35 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 09:05 Zlatá horečka: Sen o eldorádu [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Rozdělený klan [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 11:40 Rození obchodníci: FSM Syrena 105 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville: Royal Enfield Bullet [i] 13:30 Pouliční psanci: Crow na vzestupu [i] 14:25 Pouliční psanci: Zpátky do Tulsy! [i] 15:20 Pouliční psanci: Top 5 změn [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Neopič se po mně [i] 17:35 Likvidátor: Ozbrojen po zuby [i] 18:05 Rození obchodníci: FSM Syrena 105 [i] 19:00 Jak to dělají? 14 [i] 19:30 Jak se to dělá: Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Nazí a rozpačití [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 22:00 Neobjasněné případy: Zmrzačený skot a kletba ledové mumie [i] 23:00 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 00:00 Přežili jsme: Místo napadení [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Nazí a rozpačití [i] 02:40 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 03:30 Neobjasněné případy: Zmrzačený skot a kletba ledové mumie [i] 04:20 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kapucína Rafaela Budila [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:45 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 2/2 [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Poklad 30/39 [i] 21:30 13. komnata Borise Hybnera [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 DoktorKA [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Jelen sika [i] 09:25 Kamčatka - místo, kde se otřásá země [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Peking, město proměn [i] 11:50 Planeta Země: Mělká moře [i] 12:40 Zapomenutý faraon [i] 13:15 Chcete mě? ZJ [i] 13:45 Ochránce 10/12 [i] 14:10 Největší tankové bitvy III.: Povstání [i] 15:00 Vzducholodí nad zákopy 1. světové války [i] 15:50 Stroje - to je moje! [i] 16:00 Věda na vlastní kůži: Kam v moři dopluje vzkaz v lahvi? 31/50 [i] 16:55 Hudební mozek [i] 17:45 Lodě, které psaly historii: Konec lodi France [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 2/2 [i] 21:00 Život se sopkami 7/7 [i] 21:45 Past [i] 23:30 S gurmánem na cestách I.: Kalifornská poušť [i] 00:15 Batesův motel II: Mrtvá, ale ne zapomenutá 1/10 [i] 00:55 Batesův motel II: Stín pochybnosti 2/10 [i] 01:40 City Folk 2015: Dhaka [i] 02:05 Dokud nás víra nerozdělí 5/6 [i] 02:30 Třígrošové podnikání [i] 02:55 Palkovická Viktorka [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2994 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom kamarádi 640 [i] 11:30 Krok za krokem IV 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 2 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 2 [i] 14:35 Dr. House: Zákon mafie 15 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Partie pro tebe 483 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Bolavé místo [i] 18:25 Ulice 2995 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Návrh [i] 22:35 Jedna mezi oči [i] 00:15 Atentát: Spravedlnost pro všechny 18 [i] 01:25 Dr. House: Zákon mafie 15 [i] 02:10 Mentalista V: Bolavé místo [i] 02:55 Krok za krokem IV 3 [i] 03:15 Áčko: Ublížili mi novináři [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Partie pro tebe 483 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Nové schopnosti 4 [i] 06:40 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:10 M*A*S*H 2 [i] 07:55 M*A*S*H 3 [i] 08:50 M*A*S*H 4 [i] 09:20 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Temné cesty 6 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 14:35 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 15:30 Loď snů: Bali 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Holky moje 52 [i] 21:35 Dnes zemřeš [i] 23:35 Prostřeno! [i] 00:35 Místo činu: Hannover: Temné cesty 6 [i] 02:20 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 41-42/102 [i] 06:35 Sila 65 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 45/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 29-30 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 124-125/142 [i] 16:45 Indická nevesta 58-59 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:45 Monk III. 14/16 [i] 20:30 Láska je láska [i] 23:05 Smotánka [i] 23:40 Smrtiace medové týždne [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Krok za krokom [i] 02:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:55 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 1 [i] 06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Vyletět z hnízda0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 4.3.2.10 [i] 14:05 Život podle Dana0 [i] 15:45 Tvář anděla0 [i] 17:40 Agent z Panamy0 [i] 19:30 Archanděl0 [i] 20:20 Vzpoura v Seattlu0 [i] 22:00 Transsibiřský expres0 [i] 23:50 Valdemarův odkaz0 [i] 01:35 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 03:10 Maniac Cop0 [i] 04:30 Agent z vesmíru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Biatlon [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Atletika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Zimní sporty [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Atletika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Biatlon [i] 00:00 Zimní sporty [i] 01:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 1: Jižní vítr 4 [i] 06:10 Námořní hlídka 3: Černé zlato 12 [i] 07:10 Spravedlnost v krvi 4: Vzadu a daleko 21 [i] 08:10 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 09:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i] 10:10 Hledání Země - Nezemě [i] 12:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Černé zlato 12 [i] 14:20 V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 15:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i] 16:20 Co si přeji k Vánocům [i] 18:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5