TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:55 Bez servítky [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 13:00 Monk III. 12/16 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 15:00 Mentalista III. 1/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista III. 1/24 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 19/24 [i] 01:40 Policajti z L. A. V. 4/10 [i] 02:20 Monk III. 12/16 [i] 03:00 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Nutkanie vraždiť [i] 06:20 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta IV. 2/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Život na ulici môže byť vražedný [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 40/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta IV. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté pobrežie [i] 22:10 Julie Lescautová VIII.: Zúčtovanie 6/6 [i] 23:35 Policajt: Diabolský komplot 10/10 [i] 00:20 Recept na život 40/65 [i] 01:05 Zlaté pobrežie [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - SHADOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Jean Moulin - Pastorále z Conlie [i] 10:20 Starý priateľ [i] 11:30 Svadba v Polome [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Open Bay Islands [i] 13:15 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 14:00 Energetika [i] 14:25 Kinorama [i] 14:55 Sila slova: Jozef Gregor Tajovský [i] 15:15 Národnostné správy [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Afrika - liečitelia Zulu [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 ZOO [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom! [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Šikana nevlastného brata [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Kočíková mafia [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Hádaj, kto príde dnes varovať [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Dr. LUDSKY: Ludsky & Ludsky 7 [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 00:40 Podvodníci V. 9 [i] 01:40 Motív 3 [i] 02:40 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom! [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 05:50 M*A*S*H 25 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie [i] 08:45 Podvodníci V. 8 [i] 09:45 Motív 2 [i] 11:00 M*A*S*H 26 [i] 11:55 Kosti VII. 5 [i] 12:50 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 13:50 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 15:45 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 18 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 19:40 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 20:35 Pomsta mŕtveho muža [i] 22:55 Hawaii 5.0 VI. 10 [i] 23:55 Zemetrasenia 3 [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 02:50 Zemetrasenia 3 [i] 03:35 Črepiny [i] 04:05 INKOGNITO [i] 04:55 Ničitelia mýtov II. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 08:15 Medium III. 2 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 10 [i] 11:10 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 14:10 Medium III. 2 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 11 [i] 17:05 Medium III. 3 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 21:00 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 21:55 NCIS: New Orleans I. 2 [i] 22:50 NCIS: New Orleans I. 3 [i] 23:45 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 00:45 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 01:40 NCIS: New Orleans I. 2 [i] 02:20 NCIS: New Orleans I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 12 [i] 05:35 Jak se to dělá: Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 06:50 Jak to dělají? 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Donův svět [i] 08:35 Likvidátor: Podivné zboží [i] 09:05 Zlatá horečka: Ostrov pokladů [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Teď nebo nikdy [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Záhadná Země: Hledání Sodomy [i] 13:30 Troy 4 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 15:20 Troy 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Donův svět [i] 17:35 Likvidátor: Podivné zboží [i] 18:05 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 19:00 Jak to dělají? 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon [i] 20:00 Lovci odpadu 5 [i] 21:00 Likvidátor: Slepá strana [i] 21:30 Likvidátor: Podlaha pro přátele [i] 22:00 Králové divočiny: Borne - mangrovové bažiny [i] 23:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 00:00 Pouliční psanci: Crow na vzestupu [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Fairlane a Firebird [i] 01:50 Lovci odpadu 5 [i] 02:40 Likvidátor: Slepá strana [i] 03:05 Likvidátor: Podlaha pro přátele [i] 03:30 Králové divočiny: Borne - mangrovové bažiny [i] 04:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:45 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 1/2 [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Aero 30 [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 2/2 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:50 Taggart [i] 23:40 Motiv [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Věry Martinové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť 1/5 [i] 10:20 Vesmír: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 11:05 V Anglii s Paulem Mertonem [i] 11:50 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 12:05 Chcete je? ZJ [i] 12:15 Příběhy domů: Buďánka [i] 12:30 Ženy, víno, Hvar [i] 13:00 Dunaj - evropská Amazonka 1/2 [i] 13:50 Vzducholodí nad zákopy 1. světové války [i] 14:45 Věda na vlastní kůži: Promění se člověk v chameleona? 30/50 [i] 15:35 Stroje - to je moje! [i] 15:45 Dokonalé mrakodrapy: One World [i] 16:40 Odkaz neandrtálců [i] 17:35 City Folk 2015: Dhaka [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 10/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Peking, město proměn [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Marek Pavlík a [i] 22:00 Intolerance [i] 22:25 Kuře melancholik [i] 00:25 Californication VII: Dcera 11/12 [i] 00:55 Folklorika [i] 01:20 Babylon [i] 01:50 Chcete mě? ZJ [i] 02:15 Stroje - to je moje! [i] 02:20 A co dál, doktoři? [i] 02:45 Střecha Evropy [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2993 [i] 10:15 Drazí sousedé: Vzpoura 2 [i] 11:30 Krok za krokem IV 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 1 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II 1 [i] 14:35 Dr. House: Sebeovládání 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdci neporučíš 482 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudé sametové dortíky [i] 18:25 Ulice 2994 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom kamarádi 640 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Přepadení ve vzduchu [i] 23:55 Dr. House: Sebeovládání 14 [i] 00:45 Mentalista V: Rudé sametové dortíky [i] 01:35 Krok za krokem IV 2 [i] 01:55 Áčko: Nesesmilníš [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdci neporučíš 482 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: Zbroj 3 [i] 06:40 Ninjago: Podraz [i] 07:10 M*A*S*H 255 [i] 07:55 M*A*S*H 1 [i] 08:50 M*A*S*H 2 [i] 09:20 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Pohádkový les 5 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 14:35 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 15:30 Loď snů: Singapur a Bali 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Hannover: Pohádkový les 5 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 02:50 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 39-40/102 [i] 06:45 Sila 64 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 44/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 27-28 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 122-123/142 [i] 16:55 Indická nevesta 56-57 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk III. 13/16 [i] 20:40 Mentalista III. 2/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 29-30 [i] 23:40 Stratená duša III. 4/13 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 2 dny v New Yorku0 [i] 13:45 Zbožňuju prachy!0 [i] 15:15 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 16:45 V rytmu soulu0 [i] 18:25 Život podle Dana0 [i] 20:05 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 22:00 Limit0 [i] 23:25 Maniac Cop0 [i] 00:50 Transsibiřský expres0 [i] 02:35 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 04:25 Maniac Cop0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Alpské lyžování [i] 06:30 Alpské lyžování [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Alpské lyžování [i]