TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 12:45 Monk III. 11/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista II. 23/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:40 Bluf I. 6/10 [i] 00:35 Mentalista II. 23/23 [i] 01:25 NCIS: Los Angeles IV. 18/24 [i] 02:05 Policajti z L. A. V. 3/10 [i] 02:45 Monk III. 11/16 [i] 03:25 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 04:10 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Pomýlená diagnóza [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta IV. 1/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Nutkanie vraždiť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 39/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 17:00 Správna Agáta IV. 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Bayern Mníchov - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 39/65 [i] 00:15 Kolonáda II. 10/13 [i] 01:15 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Večerníček: Pozrite sa! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POKLADY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Test magazín [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Gauginova hus [i] 10:20 Cesta životom 3/3 [i] 11:30 Za tucet pjesničiek,za dvje hrsci smíchu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Dejiny sveta: Slovom a mečom [i] 13:25 Ženy, ktoré hýbu svetom 1/2 [i] 14:25 Umenie špeciál: SR v ČR [i] 15:00 Sila slova: Elena Maróthy-Šoltésová [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Open Bay Islands [i] 20:55 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 21:40 GEN.sk: Vladimír Godár [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 ZOO [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Besnota [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Načo mama? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! 10 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. [i] 23:30 OCHRANCOVIA: Naivka [i] 00:35 Podvodníci V. 8 [i] 01:35 Motív 2 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 05:50 M*A*S*H 24 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie [i] 08:45 Podvodníci V. 7 [i] 09:45 Motív 1/13 [i] 11:00 M*A*S*H 25 [i] 11:55 Kosti VII. 4 [i] 12:50 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 13:50 Faktor strachu VI. 22 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 17 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 16 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 19:05 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 19:40 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 20:35 Kuriér II. 9,10 [i] 22:35 Walking Dead VI. 4 [i] 23:30 Graceland 10 [i] 00:25 EUROMINÚTY [i] 01:25 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 02:20 Walking Dead VI. 4 [i] 03:00 Graceland 10 [i] 03:45 Črepiny [i] 04:15 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 NCIS: New Orleans I. 23 [i] 08:10 Medium III. 1 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 9 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 12:05 NCIS: New Orleans I. 23 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 14:05 Medium III. 1 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 10 [i] 17:05 Medium III. 2 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 21:55 Jak prosté IV. 3 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 1 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 01:50 Jak prosté IV. 3 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 11 [i] 05:35 Jak se to dělá: Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 06:50 Jak to dělají? 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Ursula tě nemá moc v lásce [i] 08:35 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 09:05 Zlatá horečka: Jackova zlatá chatrč [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Sami doma [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 12:35 Lovec zbraní: Kanóny z občanské války [i] 13:30 Bořiči mýtů: Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu [i] 14:25 Bořiči mýtů: Chaos automobilových honiček/dovádění zvířat [i] 15:20 Bořiči mýtů: Speciál o sérii IndyCar [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Ursula tě nemá moc v lásce [i] 17:35 Likvidátor: Na velikosti záleží [i] 18:05 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 19:00 Jak to dělají? 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener [i] 20:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Alfasud [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část [i] 22:00 Pouliční psanci: Barbecue v Kansas City [i] 23:00 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 00:00 Lovec zbraní: Kanóny z občanské války [i] 00:55 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i] 01:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Alfasud [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část [i] 03:30 Pouliční psanci: Barbecue v Kansas City [i] 04:20 Berte to jako varování: Když příroda volá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Obraz [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 1/2 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Vrchní, prchni [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Rozsudek II. [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy [i] 10:45 ...a to bylo štěstí [i] 11:10 Náš venkov: Strašidlo z Brumovic [i] 11:35 Putování za muzikou [i] 12:05 Folklorika [i] 12:30 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu 10/10 [i] 13:15 Království divočiny: Jelen sika [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 V Anglii s Paulem Mertonem [i] 14:55 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Šanghaj, město kontrastů [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ježek [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Mrakodrap na návsi [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po kostarickém Puerto [i] 21:25 Deník Dity P. II. [i] 21:50 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 22:20 Dům z karet 10/13 [i] 23:10 Hra o trůny III: Každý musí sloužit 1/10 [i] 00:05 Queer: Polyamorie, volba svobody [i] 00:35 Batesův motel: Pod vodou 9/10 [i] 01:15 Batesův motel: Půlnoc 10/10 [i] 01:55 Skrytý potenciál: Ladislava [i] 02:25 Rak [i] 02:35 Děti emigrantů [i] 03:00 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:40 Zůstat nebo odejít? [i] 04:00 Strom ve městě [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2992 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šamanka z džungle 639 [i] 11:30 Krok za krokem IV 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 16 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 13 [i] 14:40 Dr. House: Prokletý 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Na každého se něco najde 481 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Den rudého dopisu [i] 18:25 Ulice 2993 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé: Vzpoura 2 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XV: Povolání Hrdina 15 [i] 22:20 Koule [i] 00:55 Dr. House: Prokletý 13 [i] 01:45 Mentalista V: Den rudého dopisu [i] 02:30 Krok za krokem IV 1 [i] 02:50 Áčko: Porodím i kdybych měla zemřít ! [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Na každého se něco najde 481 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men: U-Men 2 [i] 06:40 Ninjago: Království přichází [i] 07:10 M*A*S*H 253 [i] 07:55 M*A*S*H 254 [i] 08:50 M*A*S*H 255 [i] 09:20 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 10:20 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 37 [i] 12:20 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 14:30 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9 [i] 15:35 Loď snů: Myanmar 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Lázeňské bagety [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 37 [i] 02:30 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 03:15 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 37-38/102 [i] 06:40 Sila 63 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 43/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 25-26 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 120-121/142 [i] 16:45 Indická nevesta 54-55 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:45 Monk III. 12/16 [i] 20:40 Mentalista III. 1/24 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 27-28 [i] 23:40 Stratená duša III. 3/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i]