TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 12:45 Monk III. 10/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista II. 22/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista II. 22/23 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 17/24 [i] 01:35 Policajti z L. A. V. 2/10 [i] 02:15 Monk III. 10/16 [i] 02:50 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Láska zabíja [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Pomýlená diagnóza [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 38/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta IV. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Za každú cenu 4/6 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Vojenská spravodlivosť 8/24 [i] 23:50 Recept na život 38/65 [i] 00:35 Za každú cenu 4/6 [i] 01:25 Autosalón [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 O vetre do vetra [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Národnostný magazín: Bulharský [i] 09:55 Odkrývanie minulosti: Európska legenda - posvätná kopija [i] 10:20 Cesta životom 2/3 [i] 11:25 Hanča, Janko a Lucia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cesta [i] 12:50 Cousteau - Svet bez slnka [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Zápas o autonómiu [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Slovom a mečom [i] 21:05 Ženy, ktoré hýbu svetom 1/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 ZOO [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Depozit [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Je mi z teba zle! [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Nešťastne zamilovaný [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! 9 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 13 [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Syn je ťuťmák [i] 00:35 Podvodníci V. 7 [i] 01:30 Motív 1/13 [i] 02:30 KRIMI 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Nešťastne zamilovaný [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 06:15 M*A*S*H 23 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1,2/2 [i] 11:15 M*A*S*H 24 [i] 12:00 Kosti VII. 3 [i] 12:55 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 21 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 16 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 19:40 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou [i] 22:45 Gigantické presuny V. 6/6 [i] 23:45 Tajomstvá histórie 1/6 [i] 00:45 EUROMINÚTY [i] 01:45 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 02:45 Gigantické presuny V. 6/6 [i] 03:25 Tajomstvá histórie 1/6 [i] 04:15 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 NCIS: New Orleans I. 22 [i] 08:10 Medium II. 22 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 8 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 12:05 NCIS: New Orleans I. 22 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 14:05 Medium II. 22 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 17:00 Medium III. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 23 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:00 Poslové I. 11 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 17 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 01:50 Poslové I. 11 [i] 02:30 Vražedná čísla V. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 10 [i] 05:35 Jak se to dělá: Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 06:50 Jak to dělají? 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Chudák Bogart [i] 08:35 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 09:05 Zlatá horečka: Dědečkova zlatá rada [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Výpravy na smetiště [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Kubánský chróm: Sbohem embargo [i] 13:30 Lovci odpadu 7 [i] 14:25 Lovci odpadu 8 [i] 15:20 Lovci odpadu 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Chudák Bogart [i] 17:35 Likvidátor: Kořist od soudu [i] 18:05 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 19:00 Jak to dělají? 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy [i] 20:00 Hledači říčních diamantů: Cesta zpět [i] 21:00 Zlatá horečka: Kapitánka Monica [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 23:00 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří: Srdce temnoty [i] 00:55 Hon na nestvůry: Hostina nebo hladomor [i] 01:50 Hledači říčních diamantů: Cesta zpět [i] 02:40 Zlatá horečka: Kapitánka Monica [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 04:20 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:40 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Med [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Věry Martinové [i] 02:20 Sváteční slovo kapucína Rafaela Budila [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 10:00 Planeta Země: Mělká moře [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Krajina pro život [i] 12:05 Chcete je? ZJ [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:40 Intolerance [i] 13:05 Tajemství 2. sv. války: Poslední dny Adolfa Hitlera [i] 14:00 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 14:55 Vzducholodí nad zákopy 1. světové války [i] 15:45 Vesmír: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 16:30 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť 1/5 [i] 17:25 Dunaj - evropská Amazonka 1/2 [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 9/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Ladislava [i] 19:25 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 20:50 Dům z karet 10/13 [i] 21:45 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 23:25 Californication VII: Dcera 11/12 [i] 23:55 Citizenfour: Občan Snowden [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:10 Náš venkov: Strašidlo z Brumovic [i] 02:35 Cesty [i] 02:45 Češi očima Poláků, Poláci očima [i] 03:10 Havířské srdce [i] 03:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2991 [i] 10:15 Drazí sousedé: Dědictví 1 [i] 11:30 Krok za krokem III 23 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 15 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 12 [i] 14:40 Dr. House: Sportovní medicína 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: To se neodpouští 480 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Za rudou oponou [i] 18:25 Ulice 2992 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šamanka z džungle 639 [i] 21:35 Víkend: Zatněte zuby [i] 22:45 Kriminálka Miami X: Kousnutí z lásky 6 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Ruské nevěsty 7 [i] 00:25 Dr. House: Sportovní medicína 12 [i] 01:20 Mentalista V: Za rudou oponou [i] 02:05 Atentát: Síla myšlenky 17 [i] 03:05 Krok za krokem III 23 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: To se neodpouští 480 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 X-Men 1 [i] 06:40 Ninjago: Cyklondo [i] 07:10 M*A*S*H 251 [i] 08:00 M*A*S*H 252 [i] 08:50 M*A*S*H 253 [i] 09:25 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 36 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 14:35 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 15:35 Loď snů: Srí Lanka 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy podle Agathy: Pekelné zvony 3 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Jste to, co jíte [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 36 [i] 02:05 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 02:50 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 35-36/102 [i] 06:40 Sila 62 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 42/183 [i] 09:15 SUPER VÝHRA [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 23-24 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 118-119/142 [i] 16:55 Indická nevesta 52-53 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:15 Priatelia [i] 19:45 Monk III. 11/16 [i] 20:40 Mentalista II. 23/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 25-26 [i] 23:40 Stratená duša III. 2/13 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Červený stan 2 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bílý oleandr0 [i] 13:55 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 15:30 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 17:00 Touha zvítězit0 [i] 19:15 Umírající zvíře0 [i] 21:00 První republika 11 [i] 22:00 Mnich0 [i] 23:40 Pravidla násilí0 [i] 00:55 Východní přísliby0 [i] 02:30 Blondýna na předpis0 [i] 04:00 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Zimní sporty [i] 07:00 Biatlon [i] 07:30 Jezdectví [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Short Track [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Snooker [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika