TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:55 Rodinné prípady [i] 00:45 NCIS: Los Angeles IV. 16/24 [i] 01:30 Policajti z L. A. V. 1/10 [i] 02:15 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 03:00 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 13/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Láska zabíja [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 14:45 Recept na život 37/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i] 22:05 Reportéri [i] 22:40 Kriminálka Staré Mesto II. 3/6 [i] 23:40 Recept na život 37/65 [i] 00:25 Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek [i] 02:10 Kriminálka Staré Mesto II. 3/6 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:45 O vetre do vetra [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SOLÁRIUM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempo [i] 08:45 Historická panoráma: Karol Sidor [i] 09:15 Kvarteto [i] 09:40 Polícia [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 10:00 Profesionál [i] 10:15 Cesta životom 1/3 [i] 11:15 Kedz sebe zašpivam [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Generácia [i] 13:05 Starý dobrý Dunaj [i] 13:30 Večernica moja [i] 13:50 Historická panoráma: JUDr. Jozef Lettrich [i] 14:30 Autosalón [i] 15:20 Národnostný magazín: Bulharský [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Cousteau - Svet bez slnka [i] 21:40 Gen.sk: Ján Mojto [i] 21:55 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Veľký týždeň [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Inžinier kupliarom [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Syn je celý po tebe [i] 10:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Kto koho využil? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Bojovníci severu [i] 00:05 Podvodníci V. 6 [i] 01:00 Agent VI. 18/18 [i] 02:00 Zodiac: Vrah s temnou minulosťou [i] 03:35 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 04:15 KRIMI 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Prvé oddelenie [i] 05:40 Hviezdna brána: Atlantída 19,20/20 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie [i] 09:00 Banánový Joe [i] 11:25 Kutyil s.r.o. 15,16 [i] 13:15 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 14:15 Faktor strachu VI. 20 [i] 15:15 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18,19 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 19:40 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:35 Maximálna rýchlosť [i] 22:25 Dovidenia, stará mama! 8 [i] 23:05 INKOGNITO [i] 00:20 KRIMI 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 02:35 Liga snov IV. 6,7 [i] 03:20 Zákon gangu V. 10 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 NCIS: New Orleans I. 20 [i] 08:05 Medium II. 21 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 7 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 12:05 NCIS: New Orleans I. 20 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 14:05 Medium II. 21 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 17:00 Medium II. 22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 22 [i] 21:00 Jak prosté IV. 3 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 16 [i] 00:55 Jak prosté IV. 3 [i] 01:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 02:30 Vražedná čísla V. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači říčních diamantů: Diamantová horečka [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 06:50 Jak to dělají? 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Poklady v bednách [i] 08:35 Likvidátor: Na aukci [i] 09:05 Zlatá horečka: Přesun monstra [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Velký náklad [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem: Mexiko [i] 13:30 Hon na nestvůry: Přetahovaná [i] 14:25 Hon na nestvůry: Poslední obří tuňák [i] 15:20 Muž velkých ryb: Oblast řeky Amazonky [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Poklady v bednách [i] 17:35 Likvidátor: Na aukci [i] 18:05 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 19:00 Jak to dělají? 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí [i] 20:00 Muži, ženy, divočina: Na horší časy [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů 6 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 23:00 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 00:00 Hledači říčních diamantů: Kolaps [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice: Lov na medvědy [i] 01:50 Muži, ženy, divočina: Na horší časy [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů 6 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 04:20 Berte to jako varování: Odvážlivci [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Otec Brown II [i] 10:30 Na kus řeči [i] 11:20 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Fotbalová odysea [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Doživotní chyba 3/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž [i] 10:45 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Dokud nás víra nerozdělí 5/6 [i] 12:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1966 1086/2379 [i] 13:05 Hana a Marta [i] 13:20 Věda na vlastní kůži: Promění se člověk v chameleona? 30/50 [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 15:35 Odkaz neandrtálců [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Poslední dny Adolfa Hitlera [i] 17:20 Kamčatka - místo, kde se otřásá země [i] 18:15 Na cestě po Savojských Alpách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: UFO - Mýty a skutečnost [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy [i] 21:00 Dokonalé mrakodrapy: One World [i] 21:55 Philadelphia [i] 00:00 Synové Katie Elderové [i] 01:55 Queer: Volání rodu [i] 02:25 Už tichnou bílé skály [i] 02:50 Američan z Osťany [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2990 [i] 10:15 Na vodě: Utopená 6 [i] 11:30 Krok za krokem III 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 14 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 11 [i] 14:35 Dr. House: Absťák 11 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen 479 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Červenobílomodrá [i] 18:25 Ulice 2991 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Drazí sousedé: Dědictví 1 [i] 21:25 Atentát: Spravedlnost pro všechny 18 [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Konvertita 6 [i] 23:35 Dr. House: Absťák 11 [i] 00:30 Mentalista V: Červenobílomodrá [i] 01:15 Střepiny [i] 01:45 Áčko: Dovolili jsme si mít děti! [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen 479 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Logan 12 [i] 06:35 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:05 M*A*S*H 249 [i] 07:50 M*A*S*H 250 [i] 08:45 M*A*S*H 251 [i] 09:15 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 10:15 Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek 35 [i] 12:15 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 13:15 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 14:30 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 15:30 Loď snů: Thajsko 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Divoká jízda [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek 35 [i] 02:40 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 03:25 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 33-34/102 [i] 06:40 Sila 61 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 41/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Inga Lindströmová: Vždy budeš milovaná [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 116-117/142 [i] 16:45 Indická nevesta 50-51 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk III. 10/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 22/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 23-24 [i] 23:40 Stratená duša III. 1/13 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Červený stan 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:35 Podvod0 [i] 15:05 Předtucha0 [i] 16:45 Vějíř lady Windermerové0 [i] 18:20 Bílý oleandr0 [i] 20:10 Odsouzení0 [i] 22:00 Východní přísliby0 [i] 23:40 Sedm psychopatů0 [i] 01:25 Mnich0 [i] 03:00 Pravidla násilí0 [i] 04:15 Pravidla0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Snooker [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Střelba [i] 09:00 Zápas [i] 10:30 Motorky [i] 11:00 Motorky [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Jezdectví [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Zimní sporty [i] 17:15 Jezdectví [i] 17:30 Snooker [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:15 Olympijské hry [i] 20:45 Zimní sporty [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 06:20 Námořní hlídka 3: Rudý úsvit 8 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 4: Tvrdá hra 17 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 09:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 10:20 Co si přeji k Vánocům [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Rudý úsvit 8 [i] 14:20 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 15:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1