TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:55 Kung Fu Panda III. [i] 08:45 Prázdniny v Európe (HD) [i] 10:45 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 12:25 Zorro: Tajomná tvár [i] 15:10 CHART SHOW [i] 17:15 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 22:30 Únos [i] 00:50 Blesk [i] 02:35 Ťažko ho zabiť (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Macko Uško [i] 06:30 Čo rozprávala teta Srna [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 06:45 Pingu [i] 06:50 Šmolkovia [i] 07:05 Franklin a priatelia [i] 07:15 Garfield IV. [i] 07:30 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 07:55 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:35 Spadla z oblakov: Výlet raketou 10/13 [i] 09:05 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 10:05 Mláďatká [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 15:25 Zlatá klasika: "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 10/13 [i] 21:20 Jerry Maguire [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:40 Jerry Maguire [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Halali [i] 10:15 Test magazín [i] 10:25 Ako som nedostal Nobelovu cenu [i] 11:25 Família [i] 11:55 Putá osudu [i] 12:55 Biatlon - MS [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Futbal - Fortuna liga: Futbal - Fortuna liga [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy listín [i] 20:15 Diablom posadnutí 3/4 [i] 21:20 15.ročník odovzdávania Medzinárodných cien Trebbia [i] 22:55 Dokážte mi vinu [i] 00:55 Biatlon - MS [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NAŠI [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Dr. Dolittle [i] 09:35 Káčerovo [i] 10:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:45 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:25 Rodinka úžasných 4 [i] 13:25 Maximálna rýchlosť [i] 15:25 A-Team: Posledná misia [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Bojovníci severu [i] 22:40 Colt 45 [i] 00:40 Za nepriateľskou líniou [i] 02:50 Dom hrôzy [i] 04:15 KRIMI 04:40 15 MINÚT. KUCHÁR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Trón pre morskú pannu [i] 06:35 Lovci nacistov 2 [i] 07:20 EUROMINÚTY [i] 08:40 Prvé oddelenie [i] 09:05 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 10:20 Hviezdna brána: Atlantída 19,20/20 [i] 12:30 Faktor strachu VI. 18,20 [i] 14:30 Teória chaosu [i] 16:35 Banánový Joe [i] 18:40 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 16 [i] 20:35 Maximálna rýchlosť [i] 22:40 Adam hľadá Evu II. 7,8 [i] 00:20 Črepiny [i] 01:00 EUROMINÚTY [i] 02:05 Krajina vyhnancov [i] 03:30 Adam hľadá Evu II. 7,8 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 08:00 Bez hranic III. 4 [i] 09:05 Bez hranic III. 5 [i] 10:05 Jak prosté III. 3 [i] 11:05 Jak prosté III. 4 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 14:05 NCIS: New Orleans I. 23 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 3 [i] 16:00 Tým Škorpion I. 4 [i] 17:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 18:00 Medium III. 3 [i] 19:00 Medium III. 5 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:00 Medium II. 19 [i] 00:00 Strážce pořádku II. 12 [i] 01:00 Tým Škorpion I. 3 [i] 01:55 Tým Škorpion I. 4 [i] 02:40 Strážce pořádku II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 06:00 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Výkonnější Chevelle [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 08:10 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 09:05 Kubánský chróm: Kliková hřídel [i] 09:55 Pouliční kouzelník 2 [i] 10:50 Troy 1 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:35 Boj o nemovitosti: Záchodová tragédie [i] 13:00 Boj o nemovitosti: Nákupčí pozor [i] 13:30 Likvidátor 5 [i] 13:55 Likvidátor 6 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 15:20 Záchrana klasických aut 2 [i] 16:15 Kubánský chróm: Sbohem embargo [i] 17:10 Záhadná Země: Ztracené zlaté město [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma: Západní Papua [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 20:00 Válečníci z Tichomoří: Konec cesty [i] 21:00 Králové divočiny: Bulharsko - hory [i] 22:00 Island, časovaná bomba [i] 23:00 Aljašská železnice: Oko bouře [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů: Střelba [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice: Krev, pot a pivo [i] 01:50 Válečníci z Tichomoří: Konec cesty [i] 02:40 Králové divočiny: Bulharsko - hory [i] 03:30 Island, časovaná bomba [i] 04:20 Aljašská železnice: Oko bouře [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Herec Karel Höger [i] 07:40 Přijdu hned [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Výlet do Krumlova 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 V zámku a podzámčí [i] 16:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Podzimní romance 8/10 [i] 17:00 Vrchní, prchni [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Modré stíny 3/4 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Diagnóza smrti [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 13. komnata Věry Martinové [i] 02:40 Sváteční slovo kapucína Rafaela Budila [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Kde bydlely princezny [i] 03:30 Chalupa je hra [i] 03:55 Království za koně [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu 10/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1086/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tenkrát [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 9/12 [i] 10:00 Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso [i] 10:50 Počesku [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Jelen sika [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:05 Sváteční slovo kapucína Rafaela Budila [i] 13:10 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:05 Dokud nás víra nerozdělí 5/6 [i] 14:35 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 15:30 Na cestě po Savojských Alpách [i] 15:55 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 16:55 Na plovárně s Glenem Basnerem [i] 17:25 Planeta Země: Mělká moře [i] 18:15 Ochránce 10/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Synové Katie Elderové [i] 22:05 Šok [i] 23:40 Citizenfour: Občan Snowden [i] 01:30 Válka 1812 2/2 [i] 02:20 Babylon [i] 02:50 Duchovní kuchyně [i] 03:15 Arcibiskup s lidskou tváří [i] 04:10 Folklorika [i] 04:30 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 31 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 17 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 13 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show II 11 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 18 [i] 08:35 Krok za krokem III 21 [i] 09:05 Víkend: Nebeské ženy [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným: Nejlepší kamarád 66 [i] 11:35 Italské prázdniny [i] 13:30 Tchán [i] 15:15 Konec básníků v Čechách [i] 17:25 Pán domu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Utopená 6 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Collateral [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas V: Andělský hlas [i] 01:10 Volejte Novu [i] 01:40 Áčko: Zítra budu na dlažbě ! [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Nejlepší kamarád 66 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Kurohagi 11 [i] 06:45 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:15 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:45 Tajemství války: Korea: Stalinova tajná letecká válka 20 [i] 08:55 Ondřej Sokol je dvojník [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Pivo pivovárek 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant 6 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Muž z minulosti [i] 00:50 Tři mušketýři II: Jako prostý člověk 2 [i] 02:00 Zrozeni k zabíjení? V: Cary Stayner 10 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VII. 14-15/26 [i] 05:55 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 07:40 Frasier [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Taká obyčajná rodinka III. 23-24/24 [i] 11:55 Roztomilé mrchy II. 3-5/25 [i] 15:10 Gossip Girl VI. 3-5/10 [i] 17:55 Tak troška sexi [i] 20:00 Pomsta hriešnice [i] 22:35 Predtucha [i] 00:35 Pomsta hriešnice [i] 02:45 Predtucha [i] 04:15 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Děti planety Duna 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nové světy 2 [i] 13:05 Císař Augustus 6 [i] 13:55 Červený stan 1 [i] 15:30 Červený stan 2 [i] 17:05 Temné vzpomínky0 [i] 18:50 Vějíř lady Windermerové0 [i] 20:25 Předtucha0 [i] 22:00 96 hodin: Odplata0 [i] 23:30 Pravidla0 [i] 01:15 Odsouzení0 [i] 03:00 Maturitní sex0 [i] 04:15 Sedm psychopatů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 4: Královny z Manhattanu 14 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 4: Zranění 16 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 4: Tvrdá hra 17 [i] 09:00 Co si přeji k Vánocům [i] 11:00 Vánoční výlet [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda na vinici 4 [i] 15:00 Garde [i] 17:00 Milionový lékař 4: Rozdělaný dům 3 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Úsvit 4 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Temné fantazie 10 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 21:00 Santa je úchyl! [i] 23:00 Táta na plný úvazek [i] 01:00 Náhlá smrt [i] 03:00 10 000 dnů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 46 [i] 06:00 Hunt Vs. Lauda0 [i] 07:00 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 3 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 2 [i] 10:00 Jak to chodí v přírodě? 4 [i] 11:00 Tajemství Číny 3 [i] 12:00 Nejvyšší mrakodrapy 4 [i] 13:00 Pohřebiště 11 [i] 13:55 Hledání života ve vesmíru 2 [i] 15:00 Věda kolem nás 2