TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:50 Kung Fu Panda III. [i] 08:10 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 09:50 Teória veľkého tresku I. 3-4/17 [i] 10:45 Protivné baby [i] 12:50 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:30 Tak troška sexi [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Nezastaviteľní (HD) [i] 22:45 Blesk [i] 00:45 Nezastaviteľní (HD) [i] 02:45 Tango a Cash (HD) [i] 04:25 Kobra 11 XIV. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Macko Uško [i] 07:05 Čo rozprávala teta Srna [i] 07:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Franklin a priatelia [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída: Cena za nádej 10/13 [i] 10:40 Atlantída: Útrapy z hladu 11/13 [i] 11:30 On air [i] 11:50 Super-hrdinovia: Dean Karanzes - extrémna výdrž [i] 12:35 Julie Lescautová VIII.: Falošný vinník 5/6 [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 14:10 Plavkyňa [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Barcelona [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 OTO 16. ročník [i] 22:55 Plavkyňa [i] 00:25 Komisár Manara: Sklenené sny 7/12 [i] 01:20 Komisár Manara: Jazdcova smrť 8/12 [i] 02:20 Čo ja viem [i] 03:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na rovinu [i] 04:25 Atlantída: Cena za nádej 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Národnostné správy [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:05 Generácia [i] 10:35 Cesta [i] 11:00 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 11:35 VAT [i] 12:05 Magazín Ligy majstrov [i] 12:30 Highlighty Európskej ligy [i] 13:35 Kapura [i] 14:20 Farmárska revue [i] 14:45 Halali [i] 15:10 Test magazín [i] 15:25 Biatlon - MS [i] 16:55 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Proč?" [i] 21:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mateja Tótha [i] 22:10 Most 3/10 [i] 23:05 Most 4/10 [i] 00:05 Kinorama [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SÚDNA SIEŇ: Cyklista [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:15 Star Wars Rebeli [i] 09:05 Káčerovo [i] 10:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 11,12 [i] 11:55 Dr. Dolittle [i] 13:40 Láska na druhom konci [i] 16:00 Noc v múzeu 2 [i] 18:20 NAŠI: Prachy, love, money [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Dcéra najlepšieho kamaráta [i] 23:50 Dom hrôzy [i] 01:55 Smrtonosná pasca [i] 03:55 KRIMI 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 06:00 M*A*S*H 22 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Lovci nacistov 2 [i] 10:10 M*A*S*H [i] 12:40 Trón pre morskú pannu [i] 14:40 Faktor strachu VI. 15,16,17 [i] 17:40 Áno, šéfe! USA II. 9,10 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 15 [i] 20:35 A-Team: Posledná misia [i] 22:55 Smrtonosná pasca [i] 01:40 M*A*S*H 23 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. 15 [i] 02:45 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 03:35 Dcéra najlepšieho kamaráta [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla VI. 1 [i] 08:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 09:00 Medium III. 3 [i] 10:00 Medium III. 5 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 12:55 Bez hranic III. 4 [i] 14:00 Bez hranic III. 5 [i] 15:00 Jak prosté III. 3 [i] 16:00 Jak prosté III. 4 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 23 [i] 21:00 Andělé a démoni [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 00:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 01:25 Andělé a démoni [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 9 [i] 05:35 Jak se to dělá: Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo [i] 06:00 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Parádní Impala [i] 07:15 Pátá rychlost 11 [i] 08:10 FantomWorks: Očekávejte neočekáváné [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stolní fotbal [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Nelítostná bitva [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie 3 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Drahý dinosaurus [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Profit za Big Boye [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě: Bláznivý převlek [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě: Láska k módě [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě: Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě: Nesnesitelné vedro [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě: Napětí v Claireville [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě: Nečekané problémy [i] 14:25 Zlatá horečka: Sen o eldorádu [i] 15:20 Zlato z Beringova moře: Deadline [i] 16:15 Zkus přežít: V cele smrti [i] 17:10 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem: Botswana [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 20:00 Lovec zbraní: Kanóny z občanské války [i] 21:00 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie 5 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie 6 [i] 23:00 Likvidátor: Cíl: prodat [i] 23:30 Likvidátor: Poklad nebo harampádí? [i] 00:00 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 00:25 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 00:55 Lovci odpadu 2 [i] 01:50 Lovec zbraní: Kanóny z občanské války [i] 02:40 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie 5 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie 6 [i] 04:20 Likvidátor: Cíl: prodat [i] 04:45 Likvidátor: Poklad nebo harampádí? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Hádankář Vojta [i] 07:55 Úsměvy Václava Sloupa [i] 08:35 Gejzír [i] 09:05 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 14:00 O třech synech [i] 14:25 Přijdu hned [i] 15:45 Herec Karel Höger [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kobry a užovky [i] 21:50 Jeden hot a druhý čehý [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Porota [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Sama doma [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Strašidlo z Brumovic [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Kruh se uzavírá [i] 11:15 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zatopené osudy: Vranovská přehrada [i] 13:20 Ženy, víno, Hvar [i] 13:45 Kamčatka - místo, kde se otřásá země [i] 14:40 Princ a já - Královské líbánky [i] 16:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť 1/5 [i] 17:50 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nebezpečí z hlubin [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špion, který mě miloval [i] 22:05 Carlos [i] 00:45 Kruh [i] 02:40 Skrytý potenciál: Ladislava [i] 03:05 Chcete je? ZJ [i] 03:10 Duchovní kuchyně [i] 03:40 Vano fotí šohaje [i] 04:05 Charlie Chaplin [i] 04:15 Popcorn [i] 04:45 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 30 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 16 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 12 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show II 10 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 17 [i] 08:45 Krok za krokem III 20 [i] 09:15 Návrat do Modré laguny [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek IV [i] 15:20 Hlava rodiny [i] 17:30 10 důvodů, proč tě nenávidím [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Machři 2 [i] 22:25 Pád Bílého domu [i] 00:40 Rudá voda [i] 02:25 Prásk [i] 02:55 Áčko: Jsem silnější než muži! [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Shingen 10 [i] 06:40 Ninjago: Změna větru [i] 07:10 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:40 Autosalon [i] 08:50 Autosalon Extra 09:15 Ohnivý kuře [i] 11:20 Danielle Steelová: Buď otcem mého dítěte [i] 13:25 Láska z Benátek [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Světová válka Z [i] 00:25 Záhada Hory mrtvých [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 03:55 Záhada Hory mrtvých [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VII. 12-13/26 [i] 05:55 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 07:40 Frasier [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 39-41/95 [i] 14:40 Nezvestní III. 9-11/19 [i] 17:25 Líbáš jako ďábel [i] 20:00 Inga Lindströmová: Vždy budeš milovaná [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 00:00 Ohnivá vášeň [i] 01:50 Prežila som peklo [i] 03:20 Ohnivá vášeň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Big Screen 3 [i] 05:45 Big Screen 4 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Léto v Alabamě0 [i] 14:00 První republika 10 [i] 15:00 Legionář0 [i] 16:45 Císař Augustus 6 [i] 17:30 Nové světy 2 [i] 18:30 Děti planety Duna 1 [i] 20:00 Krvavá volba0 [i] 22:00 Temné vzpomínky0 [i] 23:45 První republika 10 [i] 00:40 Archanděl0 [i] 01:25 96 hodin: Odplata0 [i] 02:50 Grázlové z vidlákova0 [i] 04:30 Maturitní sex0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Běžecké lyžování [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Zimní sporty [i] 20:45 Běžecké lyžování [i] 21:45 Běžecké lyžování [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Motorky [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Jezdectví [i] 02:00 Zimní sporty [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Biatlon [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 6: Boj o život 10 [i] 06:00 Doylův okrsek 6: Svatební tryzna 6 [i] 07:00 Doylův okrsek 6: Kdo udává koho 7 [i] 08:00 Doylův okrsek 6: Důkazy 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda na vinici 4 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Temné fantazie 10 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Rozdělaný dům 3 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Úsvit 4 [i] 15:00 Thor: Kladivo bohů [i] 17:00 10 000 dnů [i] 19:00 Ohnivá zkáza [i] 21:00 Táta na plný úvazek [i] 23:00 Santa je úchyl! [i] 01:00 Sejmi eso 2 [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 4: Nedokončená záležitost 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 45 [i] 06:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 8 [i] 07:00 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 08:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 2 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 [i] 10:00 Jak to chodí v přírodě? 3 [i] 11:00 Tajemství Číny 2 [i] 12:00 Nejvyšší mrakodrapy 3 [i] 13:00 Pohřebiště 10 [i] 13:55 Hledání života ve vesmíru 1 [i] 15:00 Věda kolem nás 1 [i] 15:14 Matematika: Věda věd 1