TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 12:45 Monk III. 8/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista II. 21/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Mentalista II. 21/23 [i] 00:25 NCIS: Los Angeles IV. 15/24 [i] 01:20 Policajti z L. A. IV. 10/10 [i] 02:00 Monk III. 8/16 [i] 02:45 FARMA [i] 03:45 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 1. [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 12/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta III. 13/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Tuti a Papas Danišovci - pionieri organizovaného zločinu [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Ray Donovan II.: Poklady a pôžičky 3/12 [i] 23:30 Ray Donovan II.: Úskok 4/12 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:25 Ray Donovan II.: Poklady a pôžičky 3/12 [i] 03:20 Ray Donovan II.: Úskok 4/12 [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 O vetre do vetra [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŽABIATKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Desatinka citu [i] 11:30 Jana Kirschner [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Orientácie [i] 13:10 Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány [i] 13:40 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 14:05 ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Sila slova: Disident bez kotolne [i] 15:25 Biatlon - MS [i] 16:55 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Adam Šangala 1/3 [i] 21:05 Família: Família - 40+2 [i] 21:40 Futurologický kongres [i] 23:40 BJD 2015: Luca Ciarla Quartet ( Taliansko) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Prepadnutá v bráne [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Cyklista [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Dieťa má dvojičky [i] 10:40 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Stratené peniaze [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Colt 45 [i] 22:35 Kód Apokalypsy [i] 01:05 Hory majú oči [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Stratené peniaze [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 06:00 M*A*S*H 21 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci V. 5 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 11:00 M*A*S*H 22 [i] 12:00 Kosti VII. 2 [i] 12:50 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 19 [i] 14:55 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 15 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 14 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 19:40 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 20:35 Vinári II.: Policajný dorast 11 [i] 21:50 Teória chaosu [i] 23:50 Dracula 8 [i] 00:50 Zločin III. 8 [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 03:10 Dracula 8 [i] 03:50 Zločin III. 8 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 NCIS: New Orleans I. 19 [i] 08:00 Medium II. 20 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 11:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 12:00 NCIS: New Orleans I. 19 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 14:00 Medium II. 20 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 17:00 Medium II. 21 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 20 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 2 [i] 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 00:40 Vzpomínky IV. 2 [i] 01:40 Underworld: Vzpoura Lycanů [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 8 [i] 05:35 Jak se to dělá: Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 06:50 Jak to dělají? 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Kulhaví, nemocní a potrhlí [i] 08:35 Likvidátor: Odplata [i] 09:05 Zlatá horečka: Zlatá loď [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Chop se zbraně, Birdy [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 11:40 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville: FSO Syrena [i] 13:30 Pouliční psanci: Nejrychlejší holka v Oklahoma City [i] 14:25 Pouliční psanci: Rozhodující boj [i] 15:20 Pouliční psanci: Závody [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Kulhaví, nemocní a potrhlí [i] 17:35 Likvidátor: Odplata [i] 18:05 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 19:00 Jak to dělají? 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Poučení o hadech [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 22:00 Neobjasněné případy: Podivné požáry & opuštěná jachta [i] 23:00 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 00:00 Přežili jsme: Dárci krve [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Poučení o hadech [i] 02:40 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 03:30 Neobjasněné případy: Podivné požáry & opuštěná jachta [i] 04:20 Berte to jako varování: Vejtahové [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Radka Jaroše [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Pamlsek 29/39 [i] 21:35 13. komnata Věry Martinové [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Všechnopárty [i] 23:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 DoktorKA [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 09:30 Mejla [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Šanghaj, město kontrastů [i] 11:50 Štětcem a mačetou [i] 12:50 Skrytý ráj Podyjí [i] 13:30 Chcete mě? ZJ [i] 14:00 Ochránce 9/12 [i] 14:25 Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso [i] 15:15 Největší bomba na světě [i] 16:10 Věda na vlastní kůži: Promění se člověk v chameleona? 30/50 [i] 17:00 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 18:00 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu 10/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 20:55 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 21:50 Sbohem, baby [i] 23:45 S gurmánem na cestách I.: Costa [i] 00:25 Batesův motel: Pod vodou 9/10 [i] 01:05 Batesův motel: Půlnoc 10/10 [i] 01:50 City Folk 2015: Záhřeb [i] 02:15 Ostrovy mezi oceány [i] 02:45 Duchovní kuchyně [i] 03:10 Poutní místa: Nová Paka [i] 03:25 Na moll... [i] 04:05 Petr Drda, archeolog [i] 04:20 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:20 Ulice 2989 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Azyl jenom pro tebe 638 [i] 11:30 Krok za krokem III 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 13 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 10 [i] 14:35 Dr. House: Anamnéza 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka 478 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Krveprolití [i] 18:25 Ulice 2990 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cizinec [i] 22:25 Kajínek [i] 00:40 Atentát: Síla myšlenky 17 [i] 01:50 Dr. House: Anamnéza 10 [i] 02:40 Mentalista V: Krveprolití [i] 03:20 Krok za krokem III 21 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka 478 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Cesta smrti 9 [i] 06:35 Ninjago: Změna větru [i] 07:05 M*A*S*H 247 [i] 07:55 M*A*S*H 248 [i] 08:45 M*A*S*H 249 [i] 09:20 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 10:15 Místo činu: Mnichov: Nový život 34 [i] 12:20 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 14:30 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 15:30 Loď snů: Chile 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Vezmeš si mě? 51 [i] 21:35 Trans [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Mnichov: Nový život 34 [i] 02:30 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 03:15 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 31-32/102 [i] 06:35 Sila 60 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 40/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 21-22 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 114-115/142 [i] 16:45 Indická nevesta 48-49 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 9/16 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Líbáš jako ďábel [i] 23:40 Prežila som peklo [i] 01:35 Priatelia [i] 01:55 Krok za krokom [i] 02:35 Líbáš jako ďábel [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 A tak jsem si vzal řeznici0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Brilantní plán0 [i] 13:55 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 15:30 Letní čas0 [i] 17:15 Odpor0 [i] 19:30 Archanděl0 [i] 20:20 Legionář0 [i] 22:00 Oldboy0 [i] 23:45 Grázlové z vidlákova0 [i] 01:25 Krvavá volba0 [i] 03:25 Odpor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Běžecké lyžování [i] 07:00 Biatlon [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:45 Běžecké lyžování [i] 22:00 Dřevorubecké sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 6: Soudný den 9 [i] 06:20 Námořní hlídka 3: Poločas rozpadu 7 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 4: Zranění 16 [i] 08:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 09:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 10:20 Garde [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Poločas rozpadu 7 [i] 14:20 Doylův okrsek 6: Boj o život 10 [i] 15:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 16:20 Vánoční výlet