TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 12:55 Monk III. 7/16 [i] 13:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 15:00 Mentalista II. 20/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista II. 20/23 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 14/24 [i] 01:40 Policajti z L. A. IV. 9/10 [i] 02:20 Monk III. 6/16 [i] 03:00 Partička [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Vražda na súde [i] 06:20 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 11/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 1. [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 36/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta III. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Wagnerovci, príbeh rodiny [i] 22:10 Julie Lescautová VIII.: Falošný vinník 5/6 [i] 23:40 Policajt: Deň vďakyvzdania 9/10 [i] 00:25 Recept na život 36/65 [i] 01:10 Wagnerovci, príbeh rodiny [i] 03:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Únos [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 O vetre do vetra [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Tradície v súčasnosti [i] 10:25 Alergia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura [i] 13:25 Prečo sú ženy nižšie ako muži? [i] 14:30 Spomíname na Igora Rumanského: Dobro ako princíp svetla a pravdy [i] 15:00 Sila slova: Listy - Vincent Šikula [i] 15:25 Biatlon - MS [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: O vetre do vetra [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Špinavé svedomie [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Detektívka [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá mrcha [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Prachy, love, money [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:25 Dr. LUDSKY: Žena nikoho 6 [i] 23:40 OCHRANCOVIA: Prepadnutá v bráne [i] 00:35 Podvodníci V. 5 [i] 01:35 Agent VI. 17 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá mrcha [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 06:00 M*A*S*H 20 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci V. 4 [i] 09:50 Biele goliere IV. 16/16 [i] 11:00 M*A*S*H 21 [i] 12:00 Kosti VII. 1/13 [i] 12:50 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 18 [i] 14:55 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 14 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 20:35 Kód Apokalypsy [i] 22:50 Hawaii 5.0 VI. 9 [i] 23:50 Zemetrasenia 2 [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 02:45 Zemetrasenia 2 [i] 03:30 Prvé oddelenie [i] 03:50 Črepiny [i] 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 11 [i] 07:30 NCIS: New Orleans I. 18 [i] 08:25 Medium II. 16 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 10:20 Vražedná čísla V. 5 [i] 11:15 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 12:15 NCIS: New Orleans I. 18 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 14:05 Medium II. 16 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 17:00 Medium II. 20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 7 [i] 05:35 Jak se to dělá: Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 06:50 Jak to dělají? 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 08:35 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 09:05 Zlatá horečka: Krev, pot a zlato [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 12:35 Záhadná Země: Severní Korea hoří [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 14:25 Troy 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Nejhorší nejlepší chlap [i] 17:35 Likvidátor: Potěšení pro oči [i] 18:05 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 19:00 Jak to dělají? 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu [i] 20:00 Lovci odpadu 4 [i] 21:00 Likvidátor: Vítězná série [i] 21:30 Likvidátor: Dohoda je uzavřena [i] 22:00 Králové divočiny: Mexiko - říční kaňon [i] 23:00 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 00:00 Pouliční psanci: Závody [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace Barracudy [i] 01:50 Lovci odpadu 4 [i] 02:40 Likvidátor: Vítězná série [i] 03:05 Likvidátor: Dohoda je uzavřena [i] 03:30 Králové divočiny: Mexiko - říční kaňon [i] 04:20 Berte to jako varování: Králové zkázy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Rozvod [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:35 Motiv [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 9/9 [i] 09:25 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 09:55 Země stvořená lidmi: Jídlo, oheň a voda [i] 10:45 Vesmír: UFO - Mýty a skutečnost [i] 11:30 Na Floridě s Paulem Mertonem [i] 12:15 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 12:30 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Příběhy domů: Mrakodrap na návsi [i] 12:55 Nebezpečí z hlubin [i] 13:50 Největší bomba na světě [i] 14:45 Stroje - to je moje! [i] 14:50 Věda na vlastní kůži 29/50 [i] 15:40 Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž [i] 16:40 Válka 1812 2/2 [i] 17:35 City Folk 2015: Záhřeb [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Macao [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 9/12 [i] 19:25 Krajina pro život [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Šanghaj, město kontrastů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Ladislava [i] 22:00 Intolerance [i] 22:25 Hezké chvilky bez záruky [i] 00:20 Californication VII: Večeře s přáteli 10/12 [i] 00:50 Folklorika [i] 01:15 Babylon [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:10 Duchovní kuchyně [i] 02:35 Tančící skály [i] 02:55 Cesty víry: Infiorata di Spello [i] 03:15 Počesku [i] 03:25 Stroje - to je moje! [i] 03:30 Dřevo a včely [i] 03:55 Josef Sekyra, geolog [i] 04:10 Notes [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2988 [i] 10:15 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem III 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 12 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 9 [i] 14:35 Dr. House: Nechat zemřít 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami 477 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudý lak na nehty [i] 18:25 Ulice 2989 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Azyl jenom pro tebe 638 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Krvavý sport [i] 00:10 Dr. House: Nechat zemřít 9 [i] 01:00 Mentalista V: Rudý lak na nehty [i] 01:45 Krok za krokem III 20 [i] 02:10 Áčko: Jsem král smolařů [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami 477 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Wolverine: Koh 8 [i] 06:35 Ninjago: Koridor starších [i] 07:05 M*A*S*H 245 [i] 07:55 M*A*S*H 246 [i] 08:45 M*A*S*H 247 [i] 09:20 Castle na zabití V: To je vražda, napsal 4 [i] 10:15 Místo činu: Mnichov: Smutný král 33 [i] 12:20 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 14:30 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 15:30 Loď snů: Bermudy 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Gondíci s. r. o. [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Smutný král 33 [i] 02:35 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 29-30/102 [i] 06:30 Sila 59 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 39/183 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 19-20 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 112-113/142 [i] 16:55 Indická nevesta 46-47 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 8/16 [i] 20:40 Mentalista II. 21/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 21-22 [i] 23:40 Stratená duša II. 22/22 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 26 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Holka z předměstí0 [i] 13:45 Ztracen v Arménii0 [i] 15:30 Špinavej Joe0 [i] 17:00 A tak jsem si vzal řeznici0 [i] 18:35 Brilantní plán0 [i] 20:25 Útěk z MS-10 [i] 22:00 Duchové Marsu0 [i] 23:40 Oldboy0 [i] 01:20 Go0