TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 12:45 Monk III. 5/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista II. 19/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:10 Bluf I. 5/10 [i] 00:10 Mentalista II. 19/23 [i] 01:05 NCIS: Los Angeles IV. 13/24 [i] 01:50 Policajti z L. A. IV. 8/10 [i] 02:35 Monk III. 5/16 [i] 03:20 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 04:10 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Rýdzo americká vražda [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta III. 10/13 [i] 09:45 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na súde [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 35/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 17:00 Správna Agáta III. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 35/65 [i] 00:15 Kolonáda II. 9/13 [i] 01:15 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 O vetre do vetra [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Odkrývanie minulosti: Dedičstvo Inkov - Objavy v Peru [i] 10:25 Anatol [i] 11:40 Muzika z Terchovej [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Dejiny sveta: Obdobie impérií [i] 13:35 Sufražetky: Od sporáku k volebným urnám [i] 14:35 Umenie špeciál: Pamäť ruky [i] 15:05 Sila slova: Dušan Dušek [i] 15:25 Biatlon - MS [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: O vetre do vetra [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NOČNÝ MACKO [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura [i] 20:55 Prečo sú ženy nižšie ako muži? [i] 21:45 (Ne)celebrity: Júlia Zelená [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Lieky [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Za dobrotu na žobrotu [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Kreditka [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! 8 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. - PREMIÉRA 12 [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 00:40 Podvodníci V. 4 [i] 01:35 Agent VI. 16 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Kreditka [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 06:00 M*A*S*H 19 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci V. 3 [i] 09:50 Biele goliere IV. 15 [i] 11:00 M*A*S*H 20 [i] 12:00 Kosti VIII. 24/24 [i] 12:50 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 17 [i] 14:55 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 13 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 12 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 20:35 Kuriér II. 7,8 [i] 22:40 Walking Dead VI. 3 [i] 23:35 Graceland 9 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 02:20 Walking Dead VI. 3 [i] 03:00 Graceland 9 [i] 03:45 Črepiny [i] 04:15 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 10 [i] 07:30 NCIS: New Orleans I. 17 [i] 08:25 Medium II. 15 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 10:25 Vražedná čísla V. 4 [i] 11:25 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 12:20 NCIS: New Orleans I. 17 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 14:15 Medium II. 15 [i] 15:15 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 16:15 Vražedná čísla V. 5 [i] 17:10 Medium II. 16 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 19:05 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 20:05 NCIS: New Orleans I. 18 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 21:55 Jak prosté IV. 2 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:50 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 01:45 Jak prosté IV. 2 [i] 02:30 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 6 [i] 05:35 Jak se to dělá: Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 06:50 Jak to dělají? 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 08:35 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 09:05 Zlatá horečka: Miliony ve zlatě [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Návrat do divočiny [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 12:35 Lovec zbraní: Odstřelovačská puška [i] 13:30 Bořiči mýtů: Motocyklové vodní lyže [i] 14:25 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty o jídle [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Dost s kouřením [i] 17:35 Likvidátor: Máš, cos chtěl [i] 18:05 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 19:00 Jak to dělají? 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo [i] 20:00 Rození obchodníci: Fiat Panda 4x5 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Závod v Dodge Dart 1967 - 1. část [i] 22:00 Pouliční psanci: Když se ti nedaří [i] 23:00 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 00:00 Lovec zbraní: Odstřelovačská puška [i] 00:55 Pozor, pozor: Dům naruby [i] 01:50 Rození obchodníci: Fiat Panda 4x5 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Závod v Dodge Dart 1967 - 1. část [i] 03:30 Pouliční psanci: Když se ti nedaří [i] 04:20 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Cukrárna [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Křtiny [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Rozsudek II. [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kde bydlely princezny [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Městské džungle [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Kruh se uzavírá [i] 10:45 Ostrovy mezi oceány [i] 11:15 Náš venkov: Hypermarket na sněhu [i] 11:40 Za našima humny: Novoměstsko [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Život na pobřeží: Mosambik 9/10 [i] 13:20 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 Na Floridě s Paulem Mertonem [i] 15:00 Sága života: Neznámý svět [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Island, země ledu [i] 17:10 Počesku [i] 17:20 Magie Venezuely [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Moldavské nádraží [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po Savojských Alpách [i] 21:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 9/9 [i] 21:50 Trabantem Jižní Amerikou 9/12 [i] 22:20 Dům z karet 9/13 [i] 23:10 Hra o trůny II: Valar Morghulis 10/10 [i] 00:10 Queer: Volání rodu [i] 00:40 Batesův motel: Muž v čísle 9 7/10 [i] 01:20 Batesův motel: Chlapec a jeho pes 8/10 [i] 02:00 Skrytý potenciál: Daniel Kužela a [i] 02:30 Duchovní kuchyně [i] 02:55 Pantáta maléř [i] 03:25 Na moll... [i] 04:05 Armin Delong - tvůrce elektronového mikroskopu [i] 04:20 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2987 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodinový test 637 [i] 11:30 Krok za krokem III 19 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 11 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 8 [i] 14:35 Dr. House: Jed 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři sudičky 476 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech [i] 18:25 Ulice 2988 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV: Kupčení s hrůzou 14 [i] 22:40 Obřad [i] 00:50 Dr. House: Jed 8 [i] 01:40 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech [i] 02:20 Krok za krokem III 19 [i] 02:45 Áčko: Jsem těhotná a ty spíš s jinou ! [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři sudičky 476 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Wolverine: Vadhaka 7 [i] 06:40 Ninjago: Největší obavy [i] 07:10 M*A*S*H 243 [i] 08:00 M*A*S*H 244 [i] 08:50 M*A*S*H 245 [i] 09:25 Castle na zabití V: Tajemství neprozradím 3 [i] 10:20 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 32 [i] 12:20 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 14:30 Castle na zabití V: To je vražda, napsal 4 [i] 15:30 Loď snů: Mexiko 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pivo pivovárek 3 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 32 [i] 02:30 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 03:15 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 27-28/102 [i] 06:40 Sila 58 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 38/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 17-18 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 110-111/142 [i] 16:45 Indická nevesta 44-45 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 7/16 [i] 20:40 Mentalista II. 20/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 19-20 [i] 23:40 Stratená duša II. 21/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 23 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 25 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Až vyjde měsíc0 [i] 13:35 Už se nebojím0 [i]