TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 12:45 Monk III. 4/16 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Mentalista II. 18/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista II. 18/23 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 12/24 [i] 01:45 Policajti z L. A. IV. 7/10 [i] 02:20 Monk III. 4/16 [i] 03:00 Partička [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Svedok vraždy [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Rýdzo americká vražda [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 34/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta III. 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Za každú cenu 3/6 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Nesúzvučné hlasy 7/24 [i] 23:45 Recept na život 34/65 [i] 00:30 Za každú cenu 3/6 [i] 01:25 Občan za dverami [i] 01:50 Slovensko chutí [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - KOLOTOĆE [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov [i] 09:55 Odkrývanie minulosti: Múmia v ľadovci - zločin z doby kamennej [i] 10:25 Malá anketa [i] 11:25 Ej, keď si zanôtime [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Príroda: Mrazom spútaná, snehom prikrytá... [i] 13:05 Revue Slovensko: Pekný deň [i] 14:05 Návšteva [i] 14:35 VAT [i] 15:00 Sila slova: Ľudmila Podjavorinská [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Dedičstvo Inkov - Objavy v Peru [i] 16:25 Tempo [i] 16:40 Test magazín [i] 17:00 Nie si sám: Vysťahovalci [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: O vetre do vetra [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - KOLOTOĆE [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Obdobie impérií [i] 21:00 Sufražetky: Od sporáku k volebným urnám [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 EXTRÉMNE PRÍPADY: Obrala ma o dom aj ženu [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Otec by sa v hrobe obracal [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Už toho bolo dosť! [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Neberte mi syna! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:40 Dovidenia, stará mama! 7 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. - PREMIÉRA 11 [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 00:35 Podvodníci V. 3 [i] 01:35 Agent VI. 15 [i] 02:25 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Neberte mi syna! [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 06:20 M*A*S*H 19 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci V. 2 [i] 09:50 Biele goliere IV. 14 [i] 11:00 M*A*S*H 19 [i] 12:00 Kosti VIII. 23 [i] 12:50 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 16 [i] 14:55 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 12 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 19:40 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:35 Smrtonosná pasca: Opäť v akcii [i] 22:40 Gigantické presuny V. 4,5 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 02:25 Gigantické presuny V. 4,5 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 NCIS: New Orleans I. 16 [i] 08:00 Medium II. 14 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 11:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 12:00 NCIS: New Orleans I. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 14:00 Medium II. 14 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 17:00 Medium II. 15 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:00 Poslové I. 10 [i] 00:00 Vražedná čísla V. 15 [i] 01:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 02:00 Poslové I. 10 [i] 02:45 Vražedná čísla V. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 5 [i] 05:35 Jak se to dělá: Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 06:50 Jak to dělají? 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 08:35 Likvidátor: Prostory [i] 09:05 Zlatá horečka: Několik kilogramů [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Konečně svoboda [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 12:35 Kubánský chróm: Pryč se starým harampádím [i] 13:30 Lovci odpadu 4 [i] 14:25 Lovci odpadu 5 [i] 15:20 Lovci odpadu 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 17:35 Likvidátor: Prostory [i] 18:05 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 19:00 Jak to dělají? 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly [i] 20:00 Hledači říčních diamantů: Výplata [i] 21:00 Zlatá horečka: Parker má 21 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 23:00 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří: Kolaps na velkém ostrově [i] 00:55 Hon na nestvůry: Gigantický tuňák [i] 01:50 Hledači říčních diamantů: Výplata [i] 02:40 Zlatá horečka: Parker má 21 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 04:20 Berte to jako varování: Králové zmatků [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Dům pro celou rodinu [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:10 Hercule Poirot [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 01:00 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Radka Jaroše [i] 02:20 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko - má láska [i] 09:55 Magie Venezuely [i] 10:45 Su toulavý pes [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete je? ZJ [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:40 Intolerance [i] 13:05 Tajemství 2. sv. války: Muž, který neexistoval [i] 14:00 Život se sopkami 5/7 [i] 14:55 Největší bomba na světě [i] 15:50 Vesmír: UFO - Mýty a skutečnost [i] 16:35 Země stvořená lidmi: Jídlo, oheň a voda [i] 17:25 Nebezpečí z hlubin [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Daniel Kužela a [i] 19:25 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 20:50 Dům z karet 9/13 [i] 21:45 Hra o jablko ...mezi mužem a ženou ve filmu režisérky Věry Chytilové . [i] 23:20 Californication VII: Večeře s přáteli 10/12 [i] 23:45 Kandidáti [i] 01:05 Istrijské variace [i] 01:30 Náš venkov: Hypermarket na sněhu [i] 01:55 Duchovní kuchyně [i] 02:25 Cesty víry: Významná Francouzka - Markéta Marie Alacoque [i] 02:45 K poctě zbraň [i] 03:10 Na moll [i] 03:55 Basa tvrdí muziku [i] 04:20 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2986 [i] 10:20 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 10 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 7 [i] 14:35 Dr. House: Věrnost 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Žít není povinnost 475 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudá stodola [i] 18:25 Ulice 2987 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodinový test 637 [i] 21:35 Víkend: Nebeské ženy [i] 22:45 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Chybějící články 5 [i] 00:25 Dr. House: Věrnost 7 [i] 01:20 Mentalista V: Rudá stodola [i] 02:05 Atentát: Past na vražedkyni 16 [i] 03:05 Áčko: Vdám se až si užiju [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Žít není povinnost 475 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Min 6 [i] 06:45 Ninjago: Den draka [i] 07:15 M*A*S*H 241 [i] 08:00 M*A*S*H 242 [i] 08:55 M*A*S*H 243 [i] 09:25 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 31 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 14:35 Castle na zabití V: Tajemství neprozradím 3 [i] 15:35 Loď snů: Seychely 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy podle Agathy: Výletníci z Dembley 2 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Jste to, co jíte [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 31 [i] 02:05 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 02:50 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 25-26/102 [i] 06:35 Sila 57 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 37/183 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 15-16 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Nezlomná Valentína 108-109/142 [i] 16:55 Indická nevesta 42-43 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 5/16 [i] 20:40 Mentalista II. 19/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 17-18 [i] 23:40 Stratená duša II. 20/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:10 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tsunami0 [i] 14:00 Instruktor Schmidt0 [i] 15:40 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 17:30 Jana Eyrová0 [i] 19:30 Až vyjde měsíc0 [i] 21:00 První republika 10 [i] 22:00 Philomena0 [i] 23:40 Gang Story0 [i] 01:15 Snajpr0 [i] 02:40 Cesta do pekel0