TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Bez servítky [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 13:00 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 14:20 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 00:55 NCIS: Los Angeles IV. 11/24 [i] 01:40 Policajti z L. A. IV. 6/10 [i] 02:25 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Nevinná vražda [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta III. 9/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Svedok vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 14:40 Recept na život 33/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Alžbeta: Historický film. [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Kriminálka Staré Mesto II. 2/6 [i] 23:50 Recept na život 33/65 [i] 00:40 Alžbeta: Historický film. [i] 02:35 Reportéri [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 O vetre do vetra [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SPOR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Cesta na krvavé pole [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Revue Slovensko: Komunikácie [i] 13:35 T.G.Masaryk [i] 14:25 Umenie špeciál: DIVADELNÁ NITRA 2013 [i] 15:00 Sila slova: Čas Alfonza Bednára [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Múmia v ľadovci - zločin z doby kamennej [i] 16:25 Jednoduché šťastie [i] 17:00 Nie si sám: Otec na dobu neurčitú [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: O vetre do vetra [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SPOR [i] 19:05 Veselá farma II [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Cousteau - Svet ticha [i] 21:35 Gen.sk: Karol Šafařík [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Danton [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Hrdý syn [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Ste horší ako ŠTB! [i] 09:30 Dr. LUDSKY: Upír 5 [i] 10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Rozvedená dcéra [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:55 Kuriér II. 7,8 [i] 01:05 Podvodníci V. 2 [i] 02:00 Agent VI. 14 [i] 02:45 Doba ľadová [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Rozvedená dcéra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Črepiny [i] 05:35 Hviezdna brána: Atlantída 17,18 [i] 06:55 Prvé oddelenie [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:10 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 11:40 Kutyil s.r.o. 13,14 [i] 13:30 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 14:20 Faktor strachu VI. 15 [i] 15:15 Simpsonovci VI. 7,8 [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16, 17 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:35 Doba ľadová [i] 22:40 Denná hliadka [i] 01:20 EUROMINÚTY [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 03:00 Liga snov IV. 4,5 [i] 03:40 Zákon gangu V. 9 [i] 04:30 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 NCIS: New Orleans I. 15 [i] 08:05 Medium II. 10 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 2 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 12:05 NCIS: New Orleans I. 15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 14:00 Medium II. 10 [i] 15:00 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 17:00 Medium II. 14 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 16 [i] 21:00 Jak prosté IV. 2 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 23:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 14 [i] 00:55 Jak prosté IV. 2 [i] 01:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 02:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači říčních diamantů: Cesta zpět [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 06:50 Jak to dělají? 19 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 08:35 Likvidátor: Pomoc [i] 09:05 Zlatá horečka: Zamrzlé zlato [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Život v divočině [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 11:40 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem: Florida [i] 13:30 Hon na nestvůry: Boj o tuňáky [i] 14:25 Hon na nestvůry: Gigantický tuňák [i] 15:20 Hon na nestvůry: Hostina nebo hladomor [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 17:35 Likvidátor: Pomoc [i] 18:05 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 19:00 Jak to dělají? 5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože [i] 20:00 Premiéra [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů: Na mrtvém bodě [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 23:00 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 00:00 Hledači říčních diamantů 1 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice: Hold kamarádovi [i] 01:50 Muži, ženy, divočina: Od tohoto dne [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů: Na mrtvém bodě [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 04:20 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Karafiát [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení: Fantom z Jižáku 2/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Dobře naladěná kytara [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sága života: Neznámý svět [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:50 Dokonalé mrakodrapy: Luxusní newyorská adresa [i] 10:45 S gurmánem na cestách I.: Macao [i] 11:30 Deset století architektury: Zámek [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Istrijské variace [i] 12:35 Klíč [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1966 1085/2379 [i] 13:15 Věda na vlastní kůži 29/50 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Stroje - to je moje! [i] 14:50 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 15:35 Válka 1812 2/2 [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Muž, který neexistoval [i] 17:20 Japonsko - má láska [i] 18:15 Na cestě po kambodžském [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Bůh a vesmír [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Kruh se uzavírá [i] 21:00 Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž [i] 21:55 Vdova Coudercová [i] 23:30 První den mého syna [i] 01:05 Queer: Česká žena se má nejlépe na světě [i] 01:30 Duchovní kuchyně [i] 01:55 Josef Válka, historik [i] 02:10 Jak jsem potkal Izrael [i] 03:05 Tančící skály [i] 03:25 Na moll... [i] 04:05 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 04:15 Notes [i] 04:50 Stroje - to je moje! [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2985 [i] 10:15 Na vodě: Na suchu 5 [i] 11:30 Krok za krokem III 18 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 9 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 6 [i] 14:35 Dr. House: Sokratovská metoda 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád je tu naděje 474 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudé autíčko [i] 18:25 Ulice 2986 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 3 [i] 22:30 Atentát: Síla myšlenky 17 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Dvě vlákna 4 [i] 00:40 Dr. House: Sokratovská metoda 6 [i] 01:35 Mentalista V: Rudé autíčko [i] 02:15 Střepiny [i] 02:45 Áčko: Hledám tě už 8 let ! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád je tu naděje 474 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Asano 5 [i] 06:45 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:15 M*A*S*H 239 [i] 08:00 M*A*S*H 240 [i] 08:55 M*A*S*H 241 [i] 09:25 Castle na zabití V: Po bouři 1 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 30 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 14:35 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 15:35 Loď snů 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře [i] 22:25 TOP STAR magazín [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 30 [i] 02:25 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 03:10 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 23-24/102 [i] 06:40 Sila 56 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 36/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 106-107/142 [i] 16:45 Indická nevesta 40-41 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk III. 4/16 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 18/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 15-16 [i] 23:40 Stratená duša II. 19/22 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:05 Dopis Pro Krále0 [i] 17:00 Tsunami0 [i] 18:55 Arthur Newman0 [i] 20:30 Teror0 [i] 22:00 Tajemné okno0 [i] 23:35 Ať vejde ten pravý0 [i] 01:30 Vyhnanec0 [i] 03:00 Gang Story0 [i] 04:35 Snajpr0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport